صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: موضوع عجیب! در این دانشگاه نمی شه به استادا ای میل زد!!!

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض موضوع عجیب! در این دانشگاه نمی شه به استادا ای میل زد!!!

سلام
    من برای دانشکاهی می خوام اپلای کنم ولیکن در لیست استاداش دیدم که در مشخصات اساتید email شون نیست! اول فکر کردم شاید جای دیگری باشه بعد از مدتی گردش در سایت! دیدم که نیافتم! بنابر این به
    Director of Student Services Assistant Vice President ایمیل زدم و این مو ضوع رو پرسیدم در جوابم گفته:

Thank you for the follow-up. In our admission process, it is considered inappropriate and a conflict of interest for any professor to negotiate with the student, or for a student to attempt negotiation with a professor. Any questions about the program or concerns about the application process should be directed to me.

If you have a substantive academic question, or a question about the process I will find a definitive answer for you.
    I hope this clarifies your problem (!!!!)

لازم به ذکر هست که این دانشگاه در رشته ای که من می خوام اپلای کنم تاپ رنک هست! و بیش از 40 استاد داره که تقریبا ربع آنها!!! استاد تمام هستند!
    ممنون هستم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع عجیب! در این دانشگاه نمی شه به استادا ای میل زد!!!

سلام . من هم برای یک دانشگاه که می خواستم اقدام کنم. استاداشون ایمیل نداشتند یعنی داشتن ولی توضیحات اساتید نذاشته بود و فقط برای Administer بود. من هم میل زدم به طرف جواب مشابه به شما رو داد.
    اما چون میل استادا عموما اسمشون، نقطه، فامیلشون @ .... است . من از اینراه که دوستم گفت بهشون میل زدم و میل ها وجود داشتند. و اونها هم جواب دادن.
    شما هم همین کارو کنید ایشا ا... که درست می شه به حرف اون منشی یا شخص دیگه اهمیت ندید.
    موفق باشید
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

یک راه خوب بهت می گم که حتماً جواب می ده. برو از توی مقاله هایی که دادن ایمیل ها رو در بیار .
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام،
    نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    یک راه خوب بهت می گم که حتماً جواب می ده. برو از توی مقاله هایی که دادن ایمیل ها رو در بیار .
    به علاوه
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryallen
    اما چون میل استادا عموما اسمشون، نقطه، فامیلشون @ .... دانشگاه و کشور است .
    حتماً امتحان کن.
    مطمئن باش ایمیل های زیادی پیدا می کنی! هم دانشگاهی و هم مربوط به پژوهشگاهی یا انیستیوی!
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    از پاسخها ممنون هستم ولیکن تعجب خودم از این هست که دانشکاهی که زده ما first rank!!! هستیم چرا ای میل استادا secret هست. بیشتر مایل هستم بدونم که در اینجور جاها ملاک پذیرش رو چی می چرخه و تصمیم رو کی در نهایت میگیره؟!!! ??? خیلی عجیب هست آخه!
    "در مورد ای روش یعنی مثلا می فرمایین اینجوری؟: maryam.goli@tehuni.edu" ( به حق چیزای نوشنیده!!!) :-\
    در مورد پیدا کردن از رو مقالات در این مورد هم بسیاری از مقالات که پولی هستن email رو نمیشه از abstract در آورد...

Senior Member maryamf آواتار ها

روشهای بالا + اسم استاد رو با علاقه مندیش و اسم دانشگاه تو google جستجو کنید. وقتی ایمیلهای استادا با کارمندا یه جاست و علاقمندیها هم معلوم نیست:روشهای بالا + از رو مقالات میفهمید چه می کنن.

ولی من فکر می منم اگه ایمیل بزنید زیاد فایده نداشته باشه .بعضی دانشگاهها اصلا استاد روی کمیته ادمیشن نمی تونه نظری بده ولی بعضی جاها استاده به قدری حرفش برو و راحت می تونه هر دانشجویی که می خواد بگیره این دانشگاه احتمالا مورد اوله که ادم باید ببینه فقط زمینه تحقیقیش مطابقه یا نه بعد اپلای کنه
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    نه...... ایمیل استادا با مال کارمندها یک جا نیست اتفاقا کاملا جداست و به طور واضح هم نوشتند که زمینه کاریشون چی هست، فیلم و کلیپ هم تازه ارائه کردند از خودشون! مسئول پاسخ دهی هم بلافاصله!( حتی روزهای تعطیل!!! ) سوال رو جواب میده! فقط من موندم که آیا در اونجا باید مدارک بفرستی و بعد خودشون مثلا انتخاب می کنند؟ ??? فکر کنم اینجا دیگه post modern!!! هست....

Junior Member

In each university, professor has an affection on the admission but in some best universities they prefer do not interfering the admission process and the committee do this work and we can say that the last decision is related to them but all time we have some exception and as i know last year one person can got admission in MIT without TOEFL and GRE! but these phenema is rare and most time after the students are selected, during the first semester or quarter, students decided for the major professor that want to work with him/her.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام محبوب جان
    مرسی از پاسخت فقط اینکه یعنی هر کی ترم اول زودتر بره استاد خوبا رو میگیره؟!!! ;D یا اینکه معقول به نظر می رسه که خود استاد با توجه به پیشینه دانشجو اونو انتخاب میکنه؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)