نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 767 از 805 نخستنخست ... 267667717757758759760761762763764765766767768769770771772773774775776777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,661 تا 7,670 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

سلام ، یک قسمت از فرم DS-160 نوشته ?Have you belong to, contributed to,work for any professional organization

چون من پزشک هستم و عضو سازمان نظام پزشکی‌ هستم، باید اسم این سازمان را در این قسمت بیاورم ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط a1reza نمایش پست ها
    سلام ، یک قسمت از فرم DS-160 نوشته ?Have you belong to, contributed to,work for any professional organization

چون من پزشک هستم و عضو سازمان نظام پزشکی‌ هستم، باید اسم این سازمان را در این قسمت بیاورم ؟
    بله باید بنویسید.

Junior Member

سلام دوستان

من عکسم را در زمان ایجاد فرم دی اس‌ -۱۶۰ آپ لود کردم ولی‌ هنوز فرم را ساب میت نکرده‌ام. آیا این امکان وجود دارد که عکس دیگری را جایگزین کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط apply999 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من عکسم را در زمان ایجاد فرم دی اس‌ -۱۶۰ آپ لود کردم ولی‌ هنوز فرم را ساب میت نکرده‌ام. آیا این امکان وجود دارد که عکس دیگری را جایگزین کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بله تا زمانی که سابمیت نکردید میتونید تغییر بدید.

سلام دوستان

من یک بار با یند 214 از آنکارا ریجکت شدم. حالا میخوام واسه ایروان دس رو پر کنم. توی قسمت

Have you ever been refused a U.S. Visa, or been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission at the port of entry؟

چی بنویسم؟

سلام دوستان.
    من 3 سال گپ تحصیلی دارم بعد از ارشدم و الان برای دکتری میخوام برم. نمیدونم تو قسمت primary occupation چی باید بنویسم؟ Not employed رو انتخاب کنم؟
    درضمن در این مدت چند ماه تو دو تا شرکت خصوصی کارکردم و زبان خوندم. همینا کافیه؟

Junior Member

سلام به همگی.
    من در حال پرکردن این فرم برای مادرم هستم. اینکه من دارم از آمریکا این فرم روپر میکنم مشکلی درست نمیکنه؟ با باید یکی از ایران سابمیت کنه؟

Junior Member

سلام
    اگر با شماره ds دبی قبلا اکانت درست کرده باشیم ولی الان به ارمنستان تغییر بدیم و چطور میشه ds را ویرایش کرد؟
    چون من وقتی میخوام شماره ds را ویرایش کنم پیام میده که تنها ایمیل و شماره پاسپورت را میشه تغییر داد و باید وقت را کنسل کنی؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme292 نمایش پست ها
    سلام
    اگر با شماره ds دبی قبلا اکانت درست کرده باشیم ولی الان به ارمنستان تغییر بدیم و چطور میشه ds را ویرایش کرد؟
    چون من وقتی میخوام شماره ds را ویرایش کنم پیام میده که تنها ایمیل و شماره پاسپورت را میشه تغییر داد و باید وقت را کنسل کنی؟
    سلام
    برای هر سفارت باید با دی اس خودش وقت بگیرید. اگه می خواید محل سفارتو تغییر بدید باید دی اس مخصوص اون سفارت رو پر کنید.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nedasaleh88 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 3 سال گپ تحصیلی دارم بعد از ارشدم و الان برای دکتری میخوام برم. نمیدونم تو قسمت primary occupation چی باید بنویسم؟ Not employed رو انتخاب کنم؟
    درضمن در این مدت چند ماه تو دو تا شرکت خصوصی کارکردم و زبان خوندم. همینا کافیه؟
    سلام. 3 سال حالا خیلی زیاد نیست. اگه کارتون حساس نیس+ زبان برای پر کردن سه سال اوکیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)