نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 805 از 805 نخستنخست ... 305705755795796797798799800801802803804805
نمایش نتایج: از شماره 8,041 تا 8,047 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

اگر اطلاعات دبیرستان را وارد نکرده باشیم مشکلی پیش میاد؟ یعنی فقط اطلاعات مربوط به مدارک دانشگاه را در فرم وارد کرده باشیم، نه دیپلم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Payment77 نمایش پست ها
    اگر اطلاعات دبیرستان را وارد نکرده باشیم مشکلی پیش میاد؟ یعنی فقط اطلاعات مربوط به مدارک دانشگاه را در فرم وارد کرده باشیم، نه دیپلم؟
    اطلاعات دبیرستان آهمیتی ندارد.حساسیت روی رشته تحصیلی دانشگاهی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    نه آدرس پیک اپ گویا هست. چون‌ ۱۵ تا یی هست.

مثلا:

کسی نمیدونست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    کسی نمیدونست؟!
    خودش توضیح داده که محل تحویل گرفتن پاسپورت هست،نوشته بعد از اینکه ویزا روی پاسپورت نصب میشه ( یا نمیشه) باید پاسپورت روبصورت حضوری از یک جایی دریافت کنید.اگر منو رو باز کنید آدرس محلهایی که میتونید بعد از پایان کار پاسپورتتون رو دریافت کنید نوشته.میتونه آدرس کنسول گری باشه یا دفتر VFS.شما باید محلی رو انتخاب کنید بتونید به صورت حضوری اونجا سفر کنید و پاسپورتتون رو دریافت کنید.

Junior Member

سلام دوستان... الان ۲۵ روز هست که فرم رو باز کردم هنوز آی ۲۰ ندارم... برای آپدیت فرم ۱۶۰ که حذف نشه چند روز هست که سعی میکنم یه چیزی رو عوض کنم و سیو کنم نمیشه... هر چیزی رو کلیلک میکنم میره توی آدرس GenNIV/Logout.aspx..... کسی میدونه مشکل چیه؟ بعدش که دوباره میخوام وارد شم کلا توی صفحه فرم ۱۶۰ میرم هیچی نمیاد بالا و صفحه سفیده و مستقیم میره توی همین آدرس logout...کسی با این مشکل الان مواجه هست؟؟ اکسپایر میترسم بشه وقت گرفتم

ضمنا بدون وی ** ان میرم... با همین ای پی ایران ۲۵ روز پیش باز کردم و چند صفحه رو پر کردم مشکلی نبود.
    ویرایش توسط afd2021 : October 26th, 2021 در ساعت 08:57 AM

Junior Member

سلام دوستان . در فرم ds160 در مورد آدرس نامهای کاربریم در سوشال مدیا میپرسه . توی فروم ندیدم قبلا کسی به این اشاره کنه ؟ آیا چنین چیزی طبیعی هست؟

سلام دوستان. من 20 روز پیش فرم DS160 رو استارت زدم و فقط صفحه اول و دوم رو پر کردم ولی یک اکانت در سفارت ساختم ولی هنوز وقت نگرفتم. من برای پذیرشم هنوز فرم I20 نیومده و نمیتونم فرم دی اس رو پر کنم. دو روز پیش یک استادی از یک دانشگاه دیگه به من ایمیل زد برای مصاحبه و موضوعش به شدت مورد علاقه ام هست. گفته که تا اخر اپریل جواب میده حالا من موندم چیکار کنم؟ چطور می تونم کاری کنم که فرم DS باطل نشه؟ ممنونم میشم راهنمایی کنید. با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)