نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 734 از 805 نخستنخست ... 234634684724725726727728729730731732733734735736737738739740741742743744784 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,331 تا 7,340 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

نقل قول نوشته اصلی توسط ctrl_eng نمایش پست ها
    دوستان من تو فرم DS160 ارمنستان دو تا اشتباه کردم.یکی اینکه Location انتهای فرم رو زدم آنکارا و دیگه اینکه آی-تونیم تازه رسیذه دستم و اونجا شروع ترم رو زدن 22 september و از آنجاییکه ما میتونیم فقط یکماه قبل شروع ترم اونجا باشیم Intended time of arrival رو باید میزدم 22 August در حالیکه چون منشی بمن گفته بود 19 September من تو فرم نوشتم 19 August. الن اگه فرم دی اس جدید سابمیت کنم وقتی که با هزار زحمت گرفتم میپره. بنظرتون سر مصاحبه توضیح بدم خود آفیسر تصحیح میکنه؟ ممکنه بخاطر اینا ریجکتم کنن؟
    دوست عزیز
    نگران intended arrival date نباشید که چیزی نیست که مشکل ایجاد کنه. بر اساس پست های اخیری که بچه ها گذاشتن میشه DS-160 جدید پر کرد و هر دو رو برد سفارت (رجوع کن به صفحه ۷۳۳ همین موضوع پستی که alirezadynamic گذاشته ).

Junior Member

سلام
    ببخشید ممکنه سوال تکراری باشه
    برای همراه j2 باید ds-160 پر شه؟ تا جای که اطلاع داشتم باید پر میشد. ویزای j2 باید چه هزینه های رو پرداخت کنه؟ فقط mrvfee؟
    خیلی ممنون

سلام.
    توی بخش U.S point of contact info، نام و مشخصات چه کسی رو بزنیم؟
    استاد ندارم الان. رئیس دانشکده یا منشی دانشکده یا شخص دیگه ای (مثلا کسی که I-20 رو صادر کرده)؟
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    توی بخش U.S point of contact info، نام و مشخصات چه کسی رو بزنیم؟
    استاد ندارم الان. رئیس دانشکده یا منشی دانشکده یا شخص دیگه ای (مثلا کسی که I-20 رو صادر کرده)؟
    ممنون
    سلام،
    بهترین گزینه از نظر من Graduate Coordinator دانشکده تون هست. بعدش اون شخصی که توی International Center فرم I20 را صادر کرده. ولی خب گزینه اول ارجح است
    موفق باشید
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

با سلام ، بعد از خواندن پست ها، بالاخره متوجه نشدم که آیا فرم DS را بعد از یکماه می شود ریتریو کرد یا خیر. من هنوز I20 ام نیامده ولی برای زمانی که وقت گرفته ام می رسد. آیا به همین فرمی که پر کردم می توانم اطلاعت I20 زا اضافه کنم ؟ یا باید دوباره وقت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aranara نمایش پست ها
    با سلام ، بعد از خواندن پست ها، بالاخره متوجه نشدم که آیا فرم DS را بعد از یکماه می شود ریتریو کرد یا خیر. من هنوز I20 ام نیامده ولی برای زمانی که وقت گرفته ام می رسد. آیا به همین فرمی که پر کردم می توانم اطلاعت I20 زا اضافه کنم ؟ یا باید دوباره وقت بگیرم؟
    دوست عزیز
    برای بازیابی فرم پر شده اگر اطلاعات فرم را ذخیره کرده باشی میتونی هروقت خواستی دوباره از همون فایل استفاده کنی و اطلاعات باقی مونده را اضافه کنی. اما اگر فایلی ذخیره نکردی بعد از ۳۰ روز گزینه بازیابی آنلاین دیگه قابل استفاده نیست.
    اگر هم فرم را سابمیت کردی, طبق گفته بچه ها در صفحه های قبلی همین موضوع, میتونی فرم جدید پر کنی و هر دو فرم را با خودت ببری سفارت. نیازی نیست گرفتی را کنسل کنی و وقت جدید بگیری. آخرش برای اینکه خیالت راحت بشه میتونی با سفارت تماس بگیری و چک کنی باهاشون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

دوست عزیز یعنی منظورت اینکه من که i-20 ام نمیرسه و 30 روز هم داره میگذره گزینه save application to file رو بزنم و save کنم؟یکی از دوستان میگفت شماره ds عوض میشه در این حالت ایا حقیقت داره؟
    مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    برای بازیابی فرم پر شده اگر اطلاعات فرم را ذخیره کرده باشی میتونی هروقت خواستی دوباره از همون فایل استفاده کنی و اطلاعات باقی مونده را اضافه کنی. اما اگر فایلی ذخیره نکردی بعد از ۳۰ روز گزینه بازیابی آنلاین دیگه قابل استفاده نیست.
    اگر هم فرم را سابمیت کردی, طبق گفته بچه ها در صفحه های قبلی همین موضوع, میتونی فرم جدید پر کنی و هر دو فرم را با خودت ببری سفارت. نیازی نیست گرفتی را کنسل کنی و وقت جدید بگیری. آخرش برای اینکه خیالت راحت بشه میتونی با سفارت تماس بگیری و چک کنی باهاشون.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zendegisakht نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی منظورت اینکه من که i-20 ام نمیرسه و 30 روز هم داره میگذره گزینه save application to file رو بزنم و save کنم؟یکی از دوستان میگفت شماره ds عوض میشه در این حالت ایا حقیقت داره؟
    مرسی از راهنماییتون
    شما اگه قبل از 30 روز تغییری توی پروفایلتون بدید دوباره 30 روز فرصت برای بازیابیاون با ریتریو کردن خواهید داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

خیلی ممنونم دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    شما اگه قبل از 30 روز تغییری توی پروفایلتون بدید دوباره 30 روز فرصت برای بازیابیاون با ریتریو کردن خواهید داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابری

سلام دوستان
    عموی پدر خانمم استاد دانشگاه آمریکاس
    پیشوند فامیلیش رو هم برداشته
    به نظرتون برای ds-160 همسرم تو قسمت other relative چه جوابی بدم؟ yes بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)