نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 799 از 805 نخستنخست ... 299699749789790791792793794795796797798799800801802803804805 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,981 تا 7,990 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

سلام
    میتونم بپرسم برای سفارت کجا میخواید برید و اینکه سلف فاند هستین یا از طرف دانشگاه فاند دارین ؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط TLOTD نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    من فرم ds-160 رو پر کردم و قرار ملاقات رو هم تعیین کردم. سوالم اینه با توجه به اینکه من برای دوره فوق لیسانس می رم. طول مدت رو هم2 سال زده. تاریخ اعتبار پاسپورتم تا ژانویه سال 2020 و توی i20 زده تا ماه may 2020 درسم طول می کشه. این آیا این مشکلی ایجاد می کنه؟ برم پاسپورتم رو عوض کنم!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Financial Economics at the University of Delaware

سلام من به کمک شما فوری نیاز دارم.

ما با دیس ۱۶۰ که ساب میت نشده وقت گرفتیم و الان نمی‌تونیم دیگه ساب میت کنیم حالا باید چی‌ کار بکنیم؟ یه دیس ۱۶۰ دیگه پر کردیم و ساب میت کردیم حالا دیگه تو وب سایت نمی‌تونیم دیس ۱۶۰ رو عوض کنیم؟ حالا چی‌ کار کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

با سلام. این ویدئو آموزش پر کردن فرم ds-160 هست که از روی پاورپوینت سایمون تهیه شده
    منبع هم توی خود ویدئو هست
    https://www.aparat.com/v/8PW3v

برای فرم ds160 تفریحی :حسای حتما باید به اسم خودم باشه؟یا ساپورتر /و ایا حتما باید بانک باشه موسسه نمیشه؟

ویدیو هایی که تو اینترنت واسه ds160 هست همش واسه دانشجویی واسه تفریحی غیر مهاجرتی هیچ ویدیویی نیستمیشه یکی راهنماییم کنه لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط masoumehafsari نمایش پست ها
    برای فرم ds160 تفریحی :حسای حتما باید به اسم خودم باشه؟یا ساپورتر /و ایا حتما باید بانک باشه موسسه نمیشه؟
    درود
    الزامی ندارد که حتما حساب بنام خودتان باشد و البته الزامی هم ندارد که حتما بانک باشد هر موسسه مالی می تواند باشد ولی اگر بنام خودتان باشد (از آنجا که برای ویزای توریستی اقدام می کنید) خب خیلی بهتر است . در ضمن پر کردن فرم برای ویزای توریستی بنظر آسانتر است که دستکم در مورد دوستان و آشنایانی که برای ویزای توریستی اقدام کردند اینگونه بوده است...تا دانشجویی که چندین بند برای ریجکت دارد. تنها یک چیزی که در ویزای توریستی مطرح هست آن است که حتما باید نشان دهید که سوشال تای قوی دارید. از اینرو اگر حساب بنام خودتان باشد و یا سند ملکی و شغل مناسب و ویزای شنگن ...شانستان برای گرفتن ویزا افزایش می یابد.

پیروز باشید.

سلام دوستان
    تاریخ اکسپاریشن فرم DS160 من 2017/31/10 هست در صورتی که من چند روزی بیشتر نمیشه که دارم این فرم پر میکنم. اما هنوز سابمیت نکردم. چرا تاریخ 2017 زده؟ مشکل نمیشه این تاریخ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newlynewly88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاریخ اکسپاریشن فرم DS160 من 2017/31/10 هست در صورتی که من چند روزی بیشتر نمیشه که دارم این فرم پر میکنم. اما هنوز سابمیت نکردم. چرا تاریخ 2017 زده؟ مشکل نمیشه این تاریخ؟
    اگر تاریخ اپلیکیشنی که پر میکنید اکسپایر بشه شما نمیتونید وارد اپلیکیشن بشید و سابمیت کنید،پس تا زمانی که میتونید لاگ این کنید مشکلی نیست چون همین تاریخی هم که شما نوشتیدمربوط به چند ماه قبل است

Junior Member

سلام دوستان. من می خوام برای اردیبهشت از سفارت آمریکا تو ارمنستان وقت بگیرم. هنوز I-20 رو ندارم. من می تونم فرم DS رو ناقص پر کنم و با اون وقت بگیرم؟ بعد با توجه به اینکه فرم DS یک ماه تو سایت هست من اگر فایلش رو دوباره بعد از ۱ ماه آپ کنم مشکلی پیش میاد؟‌
    خیلی ممنونم.

Junior Member

منم همین سوال رو دارم. کسی تا حالا با فرم تاییدی که کدش با اونی که تو پروفایلش هست رفته سفارت؟ قبول کردن ازش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yonas نمایش پست ها
    سلام من به کمک شما فوری نیاز دارم.

ما با دیس ۱۶۰ که ساب میت نشده وقت گرفتیم و الان نمی‌تونیم دیگه ساب میت کنیم حالا باید چی‌ کار بکنیم؟ یه دیس ۱۶۰ دیگه پر کردیم و ساب میت کردیم حالا دیگه تو وب سایت نمی‌تونیم دیس ۱۶۰ رو عوض کنیم؟ حالا چی‌ کار کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)