نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 805 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    می بخشید، ولی آیا خواهر شما برای ویزای دانشجویی اقدام کرده بود؟

اگه آره، برای چه مقطعی و آیا اینکه فاند داشت؟ فول یا پارشیال؟ علت اینکه می پرسم اینه که میخوام برای دوبی اقدام کنم و اطلاعات شما میتونه کمک کننده باشه.

یه سوال هم از سایر دوستان داشتم. از اونجایی که هنوز وقت مصاحبه نتونستم بگیرم، دارم بصورت موازی عمل می کنم، یعنی برای قبرس، دوبی فرم DS-160 و برای باکو فرم DS-156 پر می کنم (خوبی ترکیه اینه که لازم نیست همون لحظه پر بشه ). چاره ای دیگه هم ندارم، برای اینکه دارم از طریق آژانس ها اقدام می کنم و اونا هم فرم پر شده میخوان. حالا، آیا این کار ممکنه یا نه؟ یعنی اگه آخرش برای مصاحبه به یکی از این جاها برم، ممکنه آفیسر گیر بده؟!!!

بسیار ممنون از لطف و توجه دوستان
    سلام. این سوال من هم هست. منظورم موازی پر کردن چند تا فرمه. کسی میدونه که اشکالی داره یا نه؟

Junior Member

این دو تا سوال تقریبا قبلا مطرح شده بود، اما من باز شک دارم به جواب هایی که مطرح شده، اگر کسی مطمئن هست، جواب بده :
    1- برای سوال military ما که سربازی رفتیم باید واقعا yes بزنیم ؟
    2- برای بخش pay for your trip آیا باید دانشگاه را بزنیم یا خودمان؟ چون من شک کردم که منظور از trip ممکنه فقط هزینه های سفر به آمریکا باشه نه هزینه تحصیل و زندگی.
    ممنون میشم اگر زودتر پاسخ بدید

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenghamari نمایش پست ها
    سلام. این سوال من هم هست. منظورم موازی پر کردن چند تا فرمه. کسی میدونه که اشکالی داره یا نه؟
    موازی پر کردن چند فرم هیچ مشکلی ندارد. قبلا ما هم فرم DS-157 رو چند بار موازی پر میکردیم و چون فرم بارکد داشت در سیستم ثبت میشد. به مشکلی هم نخوردیم.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط shvland نمایش پست ها
    این دو تا سوال تقریبا قبلا مطرح شده بود، اما من باز شک دارم به جواب هایی که مطرح شده، اگر کسی مطمئن هست، جواب بده :
    1- برای سوال military ما که سربازی رفتیم باید واقعا yes بزنیم ؟
    2- برای بخش pay for your trip آیا باید دانشگاه را بزنیم یا خودمان؟ چون من شک کردم که منظور از trip ممکنه فقط هزینه های سفر به آمریکا باشه نه هزینه تحصیل و زندگی.
    ممنون میشم اگر زودتر پاسخ بدید
    1- برای افرادی که سربازی نرفتن ، راحت بگن که نرفتیم و تا جایی که من میدونم در کلیرنس پوان مثبت به حساب میاد.
    2-افرادی که فاند دارند دانشگاه رو باید انتخاب کنند. بدون فاند ها میتونن خودشون همراه با والدینشون رو انتخاب کنند.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    1- برای افرادی که سربازی نرفتن ، راحت بگن که نرفتیم و تا جایی که من میدونم در کلیرنس پوان مثبت به حساب میاد.
    2-افرادی که فاند دارند دانشگاه رو باید انتخاب کنند. بدون فاند ها میتونن خودشون همراه با والدینشون رو انتخاب کنند.

موفق باشید.
    حالا در واقع واسه فول فاندها، مگه دانشگاه این هزینه رو میده؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashjahan نمایش پست ها
    حالا در واقع واسه فول فاندها، مگه دانشگاه این هزینه رو میده؟
    دانشگاه بعدپول میده اما در واقع هزینه زندگی تحصیل رو دانشگاه تقبل کرده. دوستان دقت کنند که منظور از هزینه سفر هزینه بلیط نیست.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

من دیروز ماراتون ds160 رو تموم کردم!
    چرا ماراتون؟! چون برای خودم و همسرم در مجموع 6 ساعت طول کشید...
    فقط طبق تجربه من، google chrome بهترین و firefox بدترین browser از نظر compatibility با این فرم محصوب میشه.

Junior Member

بچه من نظر مدیران فرم رو در مورد سوال زیر دونستم و یکی از دوستان گفتند بهتره سوالم رو اینجا هم بگذارم تا از نظر دوستان دیگر هم بهره مند بشم

فامیل من Yazdani هست. من یک برادر تو آمریکا دارم که سیتیزن هستش و فامیلش به این صورت هستYazdany یعنی با Y تمام شده. خوب چون همه مدارک من با I بود نمی تونم DS160 رو مثل فامیل برادرم پرکنم. حالا به نظرتون اصلا این قضیه مهمه من تو فرم قسمتی رو که مربوط به برادر و خواهره فامیلش رو با I بنویسم. یا اصلا با همون ترتیب که تو پاس آمریکاییشه بنویسم.

ممنون میشم نظرتون رو بدونم

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط jason_mac : May 12th, 2010 در ساعت 12:41 PM دلیل: کاهش جا

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

سلام دوستان

من یک اشتباه کردم
    وقتی واسه خانمم داشتم DS160 رو پر می کردم Travel History یه مسافرت ۵ ساله پیش داشته که من ذکر نکردم
    پاسه خانمم اعتبار نداره و در تماسی هم که با سفارت داشتم گفتن جدید را بهمراه قدیمی بیارید تا درستش کنیم.
    اینکه ذکر نشده به نظر شما مشکلساز خواهد شد؟
    راه حل؟
    اگه دوباره DS160 رو پر کنم وقتمون می پره؟
    ممنونم
    ویرایش توسط AmirCS : May 11th, 2010 در ساعت 11:54 PM
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirCS نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک اشتباه کردم
    وقتی واسه خانمم داشتم DS160 رو پر می کردم Travel History یه مسافرت ۵ ساله پیش داشته که من ذکر نکردم
    پاسه خانمم اعتبار نداره و در تماسی هم که با سفارت داشتم گفتن جدید را بهمراه قدیمی بیارید تا درستش کنیم.
    اینکه ذکر نشده به نظر شما مشکلساز خواهد شد؟
    راه حل؟
    اگه دوباره DS160 رو پر کنم وقتمون می پره؟
    ممنونم
    نه دوباره پر کن مشکل پيش نمي ياد. اما علاوه بر پاسپورت قبلي DS-160 قبلي رو همراه داشته باش، چون وقت رو با اون گرفتي و مثل اينکه دم در چک مي کنند!
    بعد داخل موقع مصاحبه به آفيسر توضيح بده و DS-160 جديد رو هم بهش بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)