نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 805 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط mpmp نمایش پست ها
    سلام. ببخشيد Additional Point of Contact Information كه تو فرم DS160 هست اسم دو تا از استاداي دانشگاهمون تو ايران رو بايد بنويسيم؟ Country of Residence يعني كشور محل اقامتمون منظورش ايرانه ديگه؟
    شما باید آدرس و مشخصات دو تا از دوستان و یا فامیل غیر درجه 1 رو وارد کنید. به اساتید دانشگاهی هیچ ارتباطی نداره.
    Country of Residence ایران هست.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط tomorrowmorning نمایش پست ها
    سلام
    من یک وقت غیر اضطراری آنکارا برای دوشنبه دارم. امروز صبح (صبح جمعه) فرم DS-160 رو پر کردم و SEVIS fee رو هم پرداخت کردم. اما چند تا مساله:

1- تو سایت سفارت آنکارا نوشته که
    All travelers applying in Turkey for U.S. nonimmigrant visas must submit the new online Nonimmigrant Visa Electronic Application Form (DS-160) via the internet at least two business days before their visa interview.
    http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html
    اما شنبه و یکشنبه تعطیله.

2- تو سایت سفارت آنکارا نوشته که
    All new exchange visitors with a Form DS-2019 issued on or after September 1, 2004 must pay a one-time SEVIS fee. .... . The SEVIS fee must be paid at least three days prior to the visa interview.
    http://turkey.usembassy.gov/exchange_visitor_visa.html
    این به وضوح در مورد Exchange Visitor است، اما آیا مطلب مشابهی در مورد Student Visa میدونید؟ (مخصوصا برای آنکارا)

3- من تو فرم DS-160 تو بخش Travel Information نوشتم که پدرم پول سفرم رو پرداخت میکنه، در صورتی که طبق اون چیزی که تو این مطلب خوندم، باید می نوشتم که دانشگاه هزینه دو میده، چون منظور از سفر، همون 5 سال دوره تحصیلاتمه. به نظرتون با توجه به شرایط من (این فشردگی زمانی)، فرم رو دوباره پر کنم؟

4- از اونجایی که SEVIS fee دیر پرداخت شده، هنوز I-797 Confirmation من، Pending است. در مورد اینکه این تاییدیه کی صادر میشه چیزی میدونید؟

5- از اونجایی که DS-160 چیزییه که بخاطرش به ما اجازه ورود به سفارت میدن، چون من این فرم رو دیر پر کردم و شاید تا اون روز وارد سیستمشون نشه، به نظرتون ممکنه منو به سفارت راه ندن؟

در ضمن من پذیرش PhD از یه دانشگاه خوب دارم و مدارکم برای سفارت کامله. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

سوال 1 و 2 رو مطمئن نیستم.
    سوال 3 اگر فاند دارید باید دانشگاه رو به عنوان تامین کننده هزینه مطرح کنید.
    سوال 4 شما موقع پرداخت یک برگ قابل پرینت دارید که نشان دهنده پرداخت شماست. اون برگ برای سفارت کافی هست و نیاز به hard copy نیست.
    سوال 5 شمارو به سفارت با داشتن برگ پرینت شده فرم SEVIS راه میدن. نیاز به hard copy نیست.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

اینکه دی اس 160 رو میشه برای دو سفارت مختلف پرکرد فبلا گفته شده اما آیا واسه یک سفارت هم همینطوره؟ من واسه دبی پر کردم اما خوب Issuance City رو شهر خودم زدم نه تهران! یکی دیگه پرکنم؟؟
    ممنون
    ویرایش توسط HesamMe : May 22nd, 2010 در ساعت 12:45 AM
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe نمایش پست ها
    اینکه دی اس 160 رو میشه برای دو سفارت مختلف پرکرد فبلا گفته شده اما آیا واسه یک سفارت هم همینطوره؟ من واسه دبی پر کردم اما خوب Issuance City رو شهر خودم زدم نه تهران! یکی دیگه پرکنم؟؟
    ممنون
    به نظر من به جای پر کردن مجدد ایمیل بزنید و درخواست کنید که اطلاعات DS-160 شما رو به روز کنن. چون سفارت دبی خیلی سریع به ایمیل ها جواب میده. البته پر کردن مجدد هم به علت قابلیت importنباید زیاد وقت گیر باشه.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان

تو فرم DS-160، در قسمت Previous Work/Education/Training Information، اونجایی که میپرسه Were you previously employed? آیا من باید دوره کارآموزی خودمو بنویسم، آخه کارآموزی که استخدام بحساب نمیاد!!! در ضمن بگم که من تو رزومه خودم، قبلاً به کارآموزیم اشاره کردم.

یه سوال دیگه، من یه مدت برای بچه های کنکوری برنامه ریزی آموزشی میکردم که Self-employed بحساب میاد. اینو تو رزومم گفتم، ولی تو فرم که نباید بگم؟!!!

ممنون و سپاسگذار

سلام دوستان:
    اين سوال توي فرم DS-160 رو چي بايد جواب بديم.
    Do you intend to study in US?
    آخه توي يكي از اين فايلهاي راهنما كه براي دانلود گذاشته بودين نوشته NO!!!!!!!!!! چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DNA نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    آخه توي يكي از اين فايلهاي راهنما كه براي دانلود گذاشته بودين نوشته NO!!!!!!!!!! چرا؟
    باید yes زد
    من خودم هم yes زدم. نمی دونم چرا توی فایل مورد نظرتون زده no

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط DNA نمایش پست ها
    سلام دوستان:

دوست عزیز

توی آن فایل مورد نظر، آن شخص برای ویزای TOURIST/PERSONAL TRAVEL VISITOR (B2) اقدام کرده بود که باید NO می زد. ولی شما دارید برای تحصیل میرید آمریکا پس باید YES بزنید....

موفق باشید

مرسي از راهنماييتون.
    ببخشيد اگه اين يكي سوالم تكراريه، جواب اين سوال رو بايد Yes داد ديگه؟ درسته؟
    Is your Mailing Address the same as your Home Address?(This is the address to which your passport will be sent if you qualify for a visa).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    بعد با اطلاعات I-20 هم DS-160 رو پر مي کنيد و هم اينکه مي ريد تو سايت www.fmjfee.com
    Sevis Fee رو پرداخت مي کنيد.
    من خودم اول DS-160 رو پر کردم و باهاش وقت گرفتم. خيالم که از وقت راحت شد Sevis Fee رو هم سر فرصت پرداخت کردم.
    دوستان عزیز با توجه به اینکه سایتی که سبز عزیز معرفی کردن، دات کام هست، و این برای سایت های رسمی یه کمی غیر معموله، می خواستم بدونم، سایتش رسمیه؟ کسانی که با این سایت پرداخت کردن، مشکلی تو سفارت براشون پیش نیومده؟ متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)