نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 805 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط friend نمایش پست ها
    تو فرم 160 كه جا داره اينو بنوسيم هنوز كه آدرس مشخص نيست چي بايد نوشت؟اجباريم هست!
    Address Where You Will Stay in the U.S.
    سلام

تو فايلي كه يكي از دوستان گذاشته بود خوندم كه در اين مورد نوشته بود اسم و آدرس دانشگاهي كه مي خوايد بريد رو بنويسيد.

Junior Member

سلام
    Passport book number رو چه بايد بزنيم؟

Junior Member

سلام
    اين چرا دم به دقيقه تايم اوت ميده. بيچارم كرده.

Member foadt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Comparative Literature Columbia University

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

من فرم DS160 رو بر اساس اطلاعات دوره ی PhD در دانشگاه Minnesota پر کردم و خوب طبیعتا ارسال هم شده. در این بین خبردار شدم که در دانشگاه Columbia قبول شدم. هنوز i20 جدید را نگرفتم ولی این اطلاعاتی که فرستادم چه خواهد شد؟ آیا هیچ راهی هست که آن اطلاعات کنسل شوند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط foadt نمایش پست ها
    من فرم DS160 رو بر اساس اطلاعات دوره ی PhD در دانشگاه Minnesota پر کردم و خوب طبیعتا ارسال هم شده. در این بین خبردار شدم که در دانشگاه Columbia قبول شدم. هنوز i20 جدید را نگرفتم ولی این اطلاعاتی که فرستادم چه خواهد شد؟ آیا هیچ راهی هست که آن اطلاعات کنسل شوند؟
    دوست عزیز، اطلاعات که اصلاً قابل کنسل شدن نیست ولی تا جاییکه من میدونم شما میتونید یک فرم جدید پر کنید و با اون برید سفارت، اونجا هم که آفیسر ازتون پرسید راستشو بگین.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

مگر نگفته که اگر 20 بیش از دقیقه هیچ تغییری ایجاد نکنید اون وقت time out میشه. پس چرا هر جور باهاش راه میام باز زمانش میپره؟ بدو تایپ میکنم باز وقت کم میاد. چند تا سوال هم دارم:

1- عکسی که گذاشتم دقیقا اونی نیست که خواستند یعنی عکس اون خانومه که 2*2 اینچ و فاصله نوک بینی تا ... X اینچ و ... در ضمن کاملا هم تمام رخ نیستم، کمی (چندان محسوس نیست) سه رخ هست. ولی check photo قبول کرد و اون تیک سبز رو زد.. یعنی مشکلی برام پیش نمیاره اگر بعدا ببیند؟

2- نام به زبان native منظور اینه که کیبورد رو فارسی کنم و با فونت زیبای پارسی بنویسم؟

3- من passport book number ندارم. خب طبعا باید does not apply رو تیک بزنم. ولی جلوش راهنمایی کرده که اگر این عدد رو پیدا نکردید به جایی که صادر کرده مراجعه کنید تا راهنماییتون کنند. اینو بقیه چه کردند؟

4- سوال کرده که have you made specific travel plans? همه no رو میزنید دیگه؟

5- و اینکه Address where you will stay in the US? که تو چند پست قبل هم اشاره شد. من فعلا تصمیم نگرفتم که کجا برم و مسلما آدرس دانشگاهی هم ندارم. فقط میخوام وقت بگیرم. خب آدرس کجا رو بنویسم؟

6- intended length of stay? من چِمدونم آخه، 4 سال 6 سال ... حتما باید دقیق باشه؟

7- intended arrival date؟ خوب هر چه زودتر بهتر. اینها رو چی نوشتین؟

به صفحه بعد هم نرسید چون زمانش پرید وگرنه بیشتر سوال میپرسیدم .

مرسی از کمکتون.
    ویرایش توسط Sunrise : March 22nd, 2010 در ساعت 07:20 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    مگر نگفته که اگر 20 بیش از دقیقه هیچ تغییری ایجاد نکنید اون وقت time out میشه. پس چرا هر جور باهاش راه میام باز زمانش میپره؟ بدو تایپ میکنم باز وقت کم میاد. چند تا سوال هم دارم:

1- عکسی که گذاشتم دقیقا اونی نیست که خواستند یعنی عکس اون خانومه که 2*2 اینچ و فاصله نوک بینی تا ... X اینچ و ... در ضمن کاملا هم تمام رخ نیستم، کمی (چندان محسوس نیست) سه رخ هست. ولی check photo قبول کرد و اون تیک سبز رو زد.. یعنی مشکلی برام پیش نمیاره اگر بعدا ببیند؟

2- نام به زبان native منظور اینه که کیبورد رو فارسی کنم و با فونت زیبای پارسی بنویسم؟

3- من passport book number ندارم. خب طبعا باید does not apply رو تیک بزنم. ولی جلوش راهنمایی کرده که اگر این عدد رو پیدا نکردید به جایی که صادر کرده مراجعه کنید تا راهنماییتون کنند. اینو بقیه چه کردند؟

4- سوال کرده که have you made specific travel plans? همه no رو میزنید دیگه؟

5- و اینکه Address where you will stay in the US? که تو چند پست قبل هم اشاره شد. من فعلا تصمیم نگرفتم که کجا برم و مسلما آدرس دانشگاهی هم ندارم. فقط میخوام وقت بگیرم. خب آدرس کجا رو بنویسم؟

6- intended length of stay? من چِمدونم آخه، 4 سال 6 سال ... حتما باید دقیق باشه؟

7- intended arrival date؟ خوب هر چه زودتر بهتر. اینها رو چی نوشتین؟

به صفحه بعد هم نرسید چون زمانش پرید وگرنه بیشتر سوال میپرسیدم .

مرسی از کمکتون.
    فکر میکنم باید جوابتون این باشه:
    1-عکس رو با همان مشخصات که گفته upload کنید شما اگر یه jpg خالی (بدون تصویر) 600 پیکسل در 600 هم بدید قبول میکنه! پس شرایط رو رعایت کنید روی report اون حساب نکنید.
    2-فارسی بنویسید
    3-does not apply
    4-no
    5- ادرس دانشگاه بهترین گزینه است یه جایی که اپلای میکنی
    6- مدتی که در I20 اومده بنویس اگه نداری حداکثر مدت تحصیل در اون مقطع.
    7-باز هم از روی I20 بنویس. اگه ننداری دورترین زمان ممکن با توجه به پذیرش

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

I-20 من هنمز نیومده.
    در صفحه آخر sevis number میخواد.
    میشه 0 زد؟

Junior Member

دوستان سلام. لطفا کمک کنید فوریه:
    1. یه جا هست برای U.S Contact: من اینجا منشی که با من در ارتباط بوده و I20 رو برام صادر کرده نوشتم. چون استادم معلوم نیست. اشکال نداره؟ برای دکترا میگم ها.
    2. یه جا هست برای primary occupation: من چون الان دانشجوی ارشدم، زدم دانشجو. درسته؟
    3. یه جا هست برای previous occupation: اینجا گفته به جز elementary school هر چی دیگه هست بنویس. یعنی از راهنمایی و دبیرستان هم باید نوشت؟!!؟
    4. من الان در 3 دانشگاه تدریس هم می کنم، پس اینها رو کجا بنویسم؟ توی primary که گفته primary. توی صفحه previous هم گفته were you previously employed? که یعنی قبلا باید باشه و الان نباید اون کار رو داشته باشی. پس این تدریسم رو کجا بزنم؟
    5. برای school address in U.S: دانشگاه یه شهره اصلا! در و پیکر نداره. منم آدرس دپارتمان رو دادم خوبه؟

خیلی ممنون پیشاپیش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zexin نمایش پست ها
    دوستان سلام. لطفا کمک کنید فوریه:
    1. یه جا هست برای U.S Contact: من اینجا منشی که با من در ارتباط بوده و I20 رو برام صادر کرده نوشتم. چون استادم معلوم نیست. اشکال نداره؟ برای دکترا میگم ها.
    2. یه جا هست برای primary occupation: من چون الان دانشجوی ارشدم، زدم دانشجو. درسته؟
    3. یه جا هست برای previous occupation: اینجا گفته به جز elementary school هر چی دیگه هست بنویس. یعنی از راهنمایی و دبیرستان هم باید نوشت؟!!؟
    4. من الان در 3 دانشگاه تدریس هم می کنم، پس اینها رو کجا بنویسم؟ توی primary که گفته primary. توی صفحه previous هم گفته were you previously employed? که یعنی قبلا باید باشه و الان نباید اون کار رو داشته باشی. پس این تدریسم رو کجا بزنم؟
    5. برای school address in U.S: دانشگاه یه شهره اصلا! در و پیکر نداره. منم آدرس دپارتمان رو دادم خوبه؟

خیلی ممنون پیشاپیش
    کسی جواب نمیده؟
    باید سریع پرش کنم ها.
    سوال چهارم خیلی مهمه: من که همزمان با درسم، کار هم می کنم جایی برای وارد کردنش نیست چون یه بخش داره برای present occupation که یه جا داره و منم دانشجو زدم. یه بخش دیگه هم داره برای previous occupation که مال کارهایی هست که تموم شدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)