نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 805 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry , University of Tehran

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

سلام بر دوستان عزیز
    من با هزار زحمت DS 160 رو پر کردن حالا که میخوام امضا و سابمیت کنم این ارور رو میده :
    This application is temporarily unavailable due to server maintenance. Please try again later. (127

از طرف دیگه توی سایت نوشته :

There is a worldwide computer problem with the electronic nonimmigrant visa form application (DS-160). Until it is resolved, we will accept the DS-156 application form (also known as EVAF) for applicants who are unable to submit the DS-160. All male applicants aged 16-45 years of age must submit the DS-157 in addition to the DS-156. Student and exchange visitors must also fill out the DS-158 form. These forms can be reached from this link: http://travel.state.gov/visa/frvi/forms/forms_1342.html

این یعنی چی؟ یعنی من باید DS156 رو بفرستم؟
    دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم سریعتر بفرمایند.
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط zexin نمایش پست ها
    دوستان سلام. لطفا کمک کنید فوریه:
    1. یه جا هست برای U.S Contact: من اینجا منشی که با من در ارتباط بوده و I20 رو برام صادر کرده نوشتم. چون استادم معلوم نیست. اشکال نداره؟ برای دکترا میگم ها.
    2. یه جا هست برای primary occupation: من چون الان دانشجوی ارشدم، زدم دانشجو. درسته؟
    3. یه جا هست برای previous occupation: اینجا گفته به جز elementary school هر چی دیگه هست بنویس. یعنی از راهنمایی و دبیرستان هم باید نوشت؟!!؟
    4. من الان در 3 دانشگاه تدریس هم می کنم، پس اینها رو کجا بنویسم؟ توی primary که گفته primary. توی صفحه previous هم گفته were you previously employed? که یعنی قبلا باید باشه و الان نباید اون کار رو داشته باشی. پس این تدریسم رو کجا بزنم؟
    5. برای school address in U.S: دانشگاه یه شهره اصلا! در و پیکر نداره. منم آدرس دپارتمان رو دادم خوبه؟

خیلی ممنون پیشاپیش
    من مواردی که خودم زدم رو میگم امیدوارم بدردتون بخوره:
    1- من هم همون منشی رو زدم که من رو میشناخت و سریع به ایمیلهام جواب میداد.
    2- نمیدونم. من محل کارم رو زدم. ولی فکرنمیکنم اشتباه کرده باشین.
    3- بله. من البته از دبیرستان به بعد نوشتم.
    4- آخرینها رو من زدم
    5- به سایت دانشکدتون یا دانشگاه مراجعه کنید. حتما آدرس زده به همراه zip code. توی قسمت contact us معمولا شماره تماس و فکس و آدرس میدن با ایمیل. اگر پیدا نکردین, توی google maps اسم دانشگاهتون و دانشکده رو بزنین. آدرسش رو براتون میاره.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMH نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من با هزار زحمت DS 160 رو پر کردن حالا که میخوام امضا و سابمیت کنم این ارور رو میده :
    This application is temporarily unavailable due to server maintenance. Please try again later. (127

از طرف دیگه توی سایت نوشته :

There is a worldwide computer problem with the electronic nonimmigrant visa form application (DS-160). Until it is resolved, we will accept the DS-156 application form (also known as EVAF) for applicants who are unable to submit the DS-160. All male applicants aged 16-45 years of age must submit the DS-157 in addition to the DS-156. Student and exchange visitors must also fill out the DS-158 form. These forms can be reached from this link: http://travel.state.gov/visa/frvi/forms/forms_1342.html

این یعنی چی؟ یعنی من باید DS156 رو بفرستم؟
    دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم سریعتر بفرمایند.
    مرسی
    من همین الان فرستادم، مشکلی نبود. بارکد هم گرفتم.

دوستان یه سوال: من برای دوبی فرستادم، صفحه کانفرمیشن همش عربی بود. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    شما بدون I-20 بعیده که بتونی کاری پیش ببری، پس بهتره Submit نکنی تا زمانی که I-20 بیاد و بتونی Sevis Number رو از اونجا وارد کنی، همچنین در مورد بقیه سوالاتی که جوابش مبهمه. این زودتر پرکردن این فرم تا زمانی که اطلاعات تکمیل نشه عملا فایده ای نداره، چون فلسفه جایگزین کردن DS-160 به جای فرم های قبلی، گرفتن همین اطلاعات به طور کامل حتی قبل از گرفتن وقت از سفارت هست. با این حساب تا اونجائی که میشه سعی کن این اطلاعات رو حدسی یا غیر واقعی وارد نکنی مثل وارد کردن 0 برای Sevis Number. بهترین کار اینه که اسکن I-20 رو تا قبل از رسیدن نسخه اصلی از دانشگاه بگیری و کاراتو پیش ببری تا زمانیکه نامه اصلی برسه به دستت و بقیه مراحل . . .
    یعنی منم که I-20 ام هنوز صادر نشده باید به همین علت وقت گرفتن از سفارت رو عقب بندازم؟ از همین الان تا 2 ماه دیگه نمیشه وقت سفارت گرفت بازم بخوام صبر کنم که میشه تا 3 ماه دیگه بعد تا سفارت بخواد ویزا بده که دیگه شهریور شده و باید اونجا باشم. می ترسم نرسم !!!!
    کاش می شد بدون این I-20 هم وقت گرفت

Junior Member

سلام

من با سفارت تماس گرفتم. گفتند بدون SEVIS Number فرم ds-160 رو پر کن بعدا برای مصاحبه فرم I-20 رو بیار.

راستی یه سؤال مربوط به پر کردن ds-160:
    در قسمتی که گفته have you served at military? ما که سربازی رفتیم باید چی بگیم، yes یا No

شما کی پرسیدی؟ از سفارت قبرس پرسیدی؟
    مطمئنی دیگه؟ خب بجای این sevis چی باید بنویسم؟
    بدبختی امروز و فردا تعطیل هستن و نمی تونم زنگ بزنم مطمئن بشم. می ترسم ننویسم هم فردا دردسر بشه
    راستی منم که از سربازی معاف هستم وضعیت سربازی و همین سوال have you served at military رو باید چی بزنم؟ No ؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط h_fattahi نمایش پست ها
    سلام

من با سفارت تماس گرفتم. گفتند بدون SEVIS Number فرم ds-160 رو پر کن بعدا برای مصاحبه فرم I-20 رو بیار.

راستی یه سؤال مربوط به پر کردن ds-160:
    در قسمتی که گفته have you served at military? ما که سربازی رفتیم باید چی بگیم، yes یا No
    پس بجاش باید چی وارد کرد؟ تحت هر شرایطی میشه یا باید فقط اضطراری باشه؟

در مورد سوالتون, حقیقت رو بنویسین و از هیچ چیز نترسین. هیچ اتفاقی نمیفته! یعنی من هم همین کار رو کردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    پس بجاش باید چی وارد کرد؟ تحت هر شرایطی میشه یا باید فقط اضطراری باشه؟

در مورد سوالتون, حقیقت رو بنویسین و از هیچ چیز نترسین. هیچ اتفاقی نمیفته! یعنی من هم همین کار رو کردم!

به جای SEVIS number یه کد دلخواه بنویسید. مثلا من نوشتم N0000000000

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    شما کی پرسیدی؟ از سفارت قبرس پرسیدی؟
    مطمئنی دیگه؟ خب بجای این sevis چی باید بنویسم؟
    بدبختی امروز و فردا تعطیل هستن و نمی تونم زنگ بزنم مطمئن بشم. می ترسم ننویسم هم فردا دردسر بشه
    راستی منم که از سربازی معاف هستم وضعیت سربازی و همین سوال have you served at military رو باید چی بزنم؟ No ؟
    من بعداز ظهر جمعه پرسیدم و سریع جواب دادن. این هم کپی ایمیلشون:

Dear sir/madam,

Yes, you can fill out the DS-160 with any number to complete the application and make an appointment. However, you will need to bring the original I-20 and SEVIS paper to your interview, we will correct the SEVIS number at the time of your interview.

Thank you,

Consular Section
    U.S. Embassy, Nicosia
    Tel: 357 22 393939
    Fax: 357 22 393344

دوست عزیز در صورتی که فرم 160 را پر نکرده باشید کنسولگری به شما اجازه وارد شدن به ساختمان و مصاحبه با افسر را نخواهد داد. حتماً و فقط فرم 160 را پرکنید اگر مشکلی داشتید با من تماس بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)