نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 805 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط MMH نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من با هزار زحمت DS 160 رو پر کردن حالا که میخوام امضا و سابمیت کنم این ارور رو میده :
    This application is temporarily unavailable due to server maintenance. Please try again later. (127

از طرف دیگه توی سایت نوشته :

There is a worldwide computer problem with the electronic nonimmigrant visa form application (DS-160). Until it is resolved, we will accept the DS-156 application form (also known as EVAF) for applicants who are unable to submit the DS-160. All male applicants aged 16-45 years of age must submit the DS-157 in addition to the DS-156. Student and exchange visitors must also fill out the DS-158 form. These forms can be reached from this link: http://travel.state.gov/visa/frvi/forms/forms_1342.html

این یعنی چی؟ یعنی من باید DS156 رو بفرستم؟
    دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم سریعتر بفرمایند.
    مرسی
    اگه مشکل حل نشد همینو پرینت بگیر با فرمای قبلی ببر
    کلا این سایت آماتور ساخته شده
    صد رحمت به خودمون

Junior Member

من با یه مکافاتی DS 160 رو پر کردم، ولی آخرش، توقسمت location که گزینه Sign رو انتخاب میکنم، هیچ اتفاقی نمیفته، کسی میدونه قضیه چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil389 نمایش پست ها
    من با یه مکافاتی DS 160 رو پر کردم، ولی آخرش، توقسمت location که گزینه Sign رو انتخاب میکنم، هیچ اتفاقی نمیفته، کسی میدونه قضیه چیه؟
    دقیقا کدوم صفحه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE Engr. @ UW-Madison

سلام دوستان

چند تا سوال بسیار مهم و فوری در مورد فرم DS 160:

1- در قسمت Who will pay for your trip ، آیا باید اسم دانشگاه Fund دهنده را بنویسیم یا Myself؟
    2- در قسمت Current Occupation آیا می توان گفت که در دانشگاه فارغ التحصیلی و در آزمایشگاه استادم تحقيق می کنم (RESEARCH) و قسمت salary را Not applicable بزنم؟
    از زمان فارغ التحصیلی من 10 ماه می گذرد.

متشکرم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chiya نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند تا سوال بسیار مهم و فوری در مورد فرم DS 160:

1- در قسمت Who will pay for your trip ، آیا باید اسم دانشگاه Fund دهنده را بنویسیم یا Myself؟
    2- در قسمت Current Occupation آیا می توان گفت که در دانشگاه فارغ التحصیلی و در آزمایشگاه استادم تحقيق می کنم (RESEARCH) و قسمت salary را Not applicable بزنم؟
    از زمان فارغ التحصیلی من 10 ماه می گذرد.

متشکرم.
    1) Although you will be RA/TA, you are paying for your travel expenses not your university
    2) Sure you can do that.... It's like, you are volunteer to do research in your previous lab...

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

توي فروم ايتاليا ديدم كه يكي از دوستان گفته بود، آشناشون رو بخاطر اينكه به عربستان سفر كرده بوده قبلا، ويزا بهش ندادن!! حالا ما كه زيارتي رفتيم 10 سال پيش و توي پاسپورتمون هم نخورده (اون موقع پاسپورت زيارتي بود)، توي اين فرم DS160 نزنيم كه رفتيم، مشكلي پيش نمياد؟

با درود.
    دوستان من برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم.فقط باید DS 160 رو پر کنم یا فرم دیگه ای هم هست که باید پرکنم؟
    با سپاس فراوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamshid809 نمایش پست ها
    با درود.
    دوستان من برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم.فقط باید DS 160 رو پر کنم یا فرم دیگه ای هم هست که باید پرکنم؟
    با سپاس فراوان.
    همین فرم کافیه! اصولاً فلسفه DS160 همین بوده که همه فرما رو یکی کردن

سلام.
    میشه من که یک بار فرم ds 160 رو پر کردم دوباره اون رو پر کنم و یک تغییری توش بدم؟ آخه احتمالا اون کسی که ساپورت مالی می کنه رو باید عوض کنم !! ( همچنین احتمالا I-20 من هم تا چند روز دیگه برسه و بتونم بجای sevis که الکی پر کردم شماره واقعی رو بنویسم)

خب زنگ زدم به سفارت و پرسیدم میشه دوباره فرم رو پر کرد؟ گفتن does not matter
    گفتم اینجا هم جواب رو برای دوستان بنویسم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)