نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 503 از 805 نخستنخست ... 3403453493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513553603 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

سلااااام دوستااان...
    برادر بزرگ من یک سالی هست که گرین کارت امریکا گرفته و من از دانشگاهی در ایالتی جدا و تقریباً دور پذیرش همراه با 60% فاند گرفتم..با توجه به اینکه برادر کوچکترم 2سال پیش به خاطر بودن برادر بزرگم در امریکا(داشتن فامیل درجه 1) و گرفتن پذیرش از همان دانشگاه بدون فاند از دبی و ترکمنستان( 2بار) ریجکت شد..احتمال اینکه به من ویزا ندن هس..میخاستم ببینم آیا در فرم DS160 بنویسم که فامیل درجه1 دارم یا اینکه نمی فهمند؟ و اینکه با این شرایط کدوم سفارت رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DKa نمایش پست ها
    یعنی روز مصاحبه برام مشکلی پیش نمیاد اگه Application ID تغییر بدم ؟
    سلام نه از راهی که گفتم اقدام کنید مشکلی پیش نمیاد!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط paria_wow نمایش پست ها
    سلااااام دوستااان...
    برادر بزرگ من یک سالی هست که گرین کارت امریکا گرفته و من از دانشگاهی در ایالتی جدا و تقریباً دور پذیرش همراه با 60% فاند گرفتم..با توجه به اینکه برادر کوچکترم 2سال پیش به خاطر بودن برادر بزرگم در امریکا(داشتن فامیل درجه 1) و گرفتن پذیرش از همان دانشگاه بدون فاند از دبی و ترکمنستان( 2بار) ریجکت شد..احتمال اینکه به من ویزا ندن هس..میخاستم ببینم آیا در فرم DS160 بنویسم که فامیل درجه1 دارم یا اینکه نمی فهمند؟ و اینکه با این شرایط کدوم سفارت رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه
    اصلاً فامیل درجه یک رو ریسک نکنید که تو DS-160 ننویسید.. چون ایشون هم اسم مادر پدرشون و تاریخ تولد مادر پدرشون با شما یکیه دیگه!!

به شما توصیه می کنم از یه سفارتی که رو این قضایا کمترین حساسیت رو داره اقدام کنید مثل آنکارا... در ضمن شما چون فاند 60% دارید شرایطتون با اون برادرتون فرق می کنه... گرچه از دبی هم میتونید اقدام کنید ولی اونجا باز هم کار به آفیسر میکشه!

با توجه به این که رشته اتون حساس نیست میتونید امیدوار باشید که زود کلیر میشید.. با این که آنکارا دیر وقت میده ولی امن تره... سریع به فکر وقت گرفتنن باشید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member asiyasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام جناب هیزنبرگ. من چندتا سوال داشتم که جوابی براشون پیدا نکردم:
    1)تو یکی از قسمت های فرم نوشته که who will pay for your trip?اسنجا باید چی جواب بدم؟ همون کسی که بانک استیتمنتم به اسمش هست؟ اگر فول فاند باشم چی بنویسم؟بنویسم self?
    2)تو یه قسمت دیگه نوشته:u.s contact point. اول اینکه آیا واجب هست که اینجا پر بشه؟ من فامیل تو آمریکا ندارم. آیا باید توی این قسمت اسم استادم رو بنویسم و university official رو انتخاب بکنم؟
    3)آقا من توی sopکه به دانشگاه دادم، یه جا نوشتم که یکی از دلایلی که من اپلای میکنم، نامزدم هست که اونجاست(عقد نکردیم). حالا توی قسمت های پایانی ds-160نوشته که اگرfiance-spouseیا فامیل دارید بنویسید. آیا باید بنویسم؟ اگر ننویسم چیزی فردا برام مشکل ایجاد نشه؟ یعنی آیا اینا به SOPدانشگاه من دسترسی دارن آیا؟
    4)من سال پیش فارع التحصیل شدم. توی قسمت/ /present work/education/trainingکلا باید چی بنویسم?اونجا ازم میخواد که primary occupation انتخاب کنم؟ اصلا ایده ای ندارم که باید چی بنویسم!چون الان من بیکارم. درس هم نمیخونم.میشه کلا همه قسمتهای این بند رو توضیح بدید؟
    5)تو قسمت monthly salary in local currencyباید چی نوشته بشه؟من از بابام پول میگیرم. باید اونو بنویسم؟!؟!
    6)من ترک تبریز هستم!. آیا تو قسمت do you blong to a clan o tribe باید چیزی بنویسم؟
    7)یه جایی پرسیده have you ever blonged, contributed or wored for a charitable group? من خیلی تو خیریه کار کردم. کار داوطلبانه...آیا خوبه که بنویسم؟یا بهتره خالی بگذارم؟
    8)این خیلی مهمه: از م پرسیده do you have any skill such as chemical, nuclear, biological etc... skill? من رشته ام زیست هست. صد درصد روش های خاصی بلدم. اینجا باید چی ی بنویسم...خیلی حس میکنم که این سواله خطری باشه!!!!!!آِایا باید یکسری تکنیکهای بی خطر رو بنویسم یا کلا نباید چیزی نوشت؟

خیلی خیلی ممنون میشم که بهم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط asiyasi نمایش پست ها
    سلام جناب هیزنبرگ. من چندتا سوال داشتم که جوابی براشون پیدا نکردم:
    1)تو یکی از قسمت های فرم نوشته که who will pay for your trip?اسنجا باید چی جواب بدم؟ همون کسی که بانک استیتمنتم به اسمش هست؟ اگر فول فاند باشم چی بنویسم؟بنویسم self?
    2)تو یه قسمت دیگه نوشته:u.s contact point. اول اینکه آیا واجب هست که اینجا پر بشه؟ من فامیل تو آمریکا ندارم. آیا باید توی این قسمت اسم استادم رو بنویسم و university official رو انتخاب بکنم؟
    3)آقا من توی sopکه به دانشگاه دادم، یه جا نوشتم که یکی از دلایلی که من اپلای میکنم، نامزدم هست که اونجاست(عقد نکردیم). حالا توی قسمت های پایانی ds-160نوشته که اگرfiance-spouseیا فامیل دارید بنویسید. آیا باید بنویسم؟ اگر ننویسم چیزی فردا برام مشکل ایجاد نشه؟ یعنی آیا اینا به SOPدانشگاه من دسترسی دارن آیا؟
    4)من سال پیش فارع التحصیل شدم. توی قسمت/ /present work/education/trainingکلا باید چی بنویسم?اونجا ازم میخواد که primary occupation انتخاب کنم؟ اصلا ایده ای ندارم که باید چی بنویسم!چون الان من بیکارم. درس هم نمیخونم.میشه کلا همه قسمتهای این بند رو توضیح بدید؟
    5)تو قسمت monthly salary in local currencyباید چی نوشته بشه؟من از بابام پول میگیرم. باید اونو بنویسم؟!؟!
    6)من ترک تبریز هستم!. آیا تو قسمت do you blong to a clan o tribe باید چیزی بنویسم؟
    7)یه جایی پرسیده have you ever blonged, contributed or wored for a charitable group? من خیلی تو خیریه کار کردم. کار داوطلبانه...آیا خوبه که بنویسم؟یا بهتره خالی بگذارم؟
    8)این خیلی مهمه: از م پرسیده do you have any skill such as chemical, nuclear, biological etc... skill? من رشته ام زیست هست. صد درصد روش های خاصی بلدم. اینجا باید چی ی بنویسم...خیلی حس میکنم که این سواله خطری باشه!!!!!!آِایا باید یکسری تکنیکهای بی خطر رو بنویسم یا کلا نباید چیزی نوشت؟

خیلی خیلی ممنون میشم که بهم کمک کنید
    با اجازه استادم هایزنبرگ،
    اگه اشتباه میگم بفرمایید
    1-اگه فاند داری اسم دانشگاهتو بنویس
    2-خیر اون کسی که I-20 رو امضا کرده بنویس
    3-خیر ننویسید. مشکلی نیست اگه ازدواجتون رسمی نیست
    4-ننویس کار داشتی. بنوسی not occupied
    5- 0
    6- خیر چیزی ننویس
    7- من باشم چیزی نمی نویسم ولی بعیده مهم باشه که چی بنویسید
    8- ابدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نویسید چیزی
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

سلام
    من فرم DS-160 رو سابمیت کردم و هنوز وقت مصاحبه نگرفتم یعنی هنوز از بارکد استفاده نکردم.

الان فهمیدم باید قسمت سابقه کارمو تغییر بدم.
    به نظرتون اگه من یه فرم دیگه سابمیت کنم و با بارکد جدید وقت مصاحبه بگیرم؟ آفیسر به DS قبلی من بدون بارکد دسترسی داره؟ ممکنه بیاد مقایسه کنه ببینه مثلا من یه سابقه کار مو حذف کردم ؟
    من 18 آوریل سابمیت کردم هنوز وقت مصاحبه نگرفتم خیلی تردید دارم که یه فرم دیگه پر کنم یا نه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط skeshavarz85 نمایش پست ها
    سلام
    من فرم DS-160 رو سابمیت کردم و هنوز وقت مصاحبه نگرفتم یعنی هنوز از بارکد استفاده نکردم.

الان فهمیدم باید قسمت سابقه کارمو تغییر بدم.
    به نظرتون اگه من یه فرم دیگه سابمیت کنم و با بارکد جدید وقت مصاحبه بگیرم؟ آفیسر به DS قبلی من بدون بارکد دسترسی داره؟ ممکنه بیاد مقایسه کنه ببینه مثلا من یه سابقه کار مو حذف کردم ؟
    من 18 آوریل سابمیت کردم هنوز وقت مصاحبه نگرفتم خیلی تردید دارم که یه فرم دیگه پر کنم یا نه؟
    ممنون
    احتمال 99/99% دسترسی داره!درسته که شما بارکد رو اعلام نکردید به اونا، اما یه سرچ تو سیستمشون روی اسم شما، وضعبت رو تغییر میده.
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

نقل قول نوشته اصلی توسط sjazayeri نمایش پست ها
    احتمال 99/99% دسترسی داره!درسته که شما بارکد رو اعلام نکردید به اونا، اما یه سرچ تو سیستمشون روی اسم شما، وضعبت رو تغییر میده.
    تنها راه ایشون و شانس ایشون عوض کردن سفارته!

چون به نظر میرسه که احتمالا سفارت ها به راحتی به اطلاعات DS-160 های همدیگه دسترسی ندارن! مثلا اتفای که اینجا افتاده!

پارسال به اینور چند نفر از این سوتی ها دادند و به توصیه من سفارت رو عوض کردن و مشکلی نخوردند و کلیر شدند!

Junior Member

سلام
    یکی از دوستای من تاریخ تولد پدرش رو در DS-160 اشتباه زده. الان وقت هم گرفته. آیا لازمه DS_160 رو دوباره پر کنه؟ جایی مدارک پدر و مادر چک می شه؟ اصلا می شه وقتی که وقت گرفتیم یه DS-160 جدید پر کرد؟

ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roohitavaf نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستای من تاریخ تولد پدرش رو در DS-160 اشتباه زده. الان وقت هم گرفته. آیا لازمه DS_160 رو دوباره پر کنه؟ جایی مدارک پدر و مادر چک می شه؟ اصلا می شه وقتی که وقت گرفتیم یه DS-160 جدید پر کرد؟

ممنون
    سلام
    تا جاییکه یادمه جایی چک نمیشه این مورد یک اشتباه سهویه و عملا تغییر اطلاعات نیست. میتونند عوض کنند اما اگر مورد اشتباه از اهمیت بالایی برخوردار بود توصیه میکردم. میتونند اصلا به روی خودشونم نیارن که همچین موردی رو فهمیدن. از نظر من با همون بارکد میتونند اقدام کنند و یکی هم اصلاح شده دستشون باشه روز مصاحبه و عنوان کنند که همچین چیزی رو اشتباه زدند. اگر آفیسر لازم بدونه DS جدید رو میگیره. بازم با خودشونه که چه راهی رو انتخاب کنند.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)