نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 699 از 805 نخستنخست ... 199599649689690691692693694695696697698699700701702703704705706707708709749799 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,981 تا 6,990 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    سلام
    فرم دیاس که برای اون نمیخواد پول بدید شما فقط confirmation number میگیرید ازش که فکر کنم تا 50 یا 60 روز معتبره و بعد اون باید یکی جدید پر کنید. اون که باید پول بدید وقت سفارته
    ببخشید چت زدم.منظورم همون وقت سفارت و پولش بود.چند روز اعتبار داره برا وقت گرفتن؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط garzan نمایش پست ها
    ببخشید چت زدم.منظورم همون وقت سفارت و پولش بود.چند روز اعتبار داره برا وقت گرفتن؟
    سلام
    خوب شما اگه پول بریزید میتونید وقت بگیرید و اگر وقت بگیرید میتونید تا وقتی که وقت بازی موجود هست اون وقت را جابجا کنید. مثلا الان برا 5 مارچ وقت میگیرید ولی بعد خوب به هر دلیل خواستید میتونید مثلا وقت را عوض و مثلا 15 مارچ رابگیرید.توجه: ممکن هست الان وقت بگیرید برای 5 مارچ ولی زمان جدیدی تا 5 مارچ اعلام نشه که شما ناچار به استفاده از زمان گرفته شده هستید.

Junior Member

با سلام
    چندتا سوال فوري داشتم در مورد پر كردن فرم DS-160
    1. در passport type بايد regular رو انتخاب كنم يا other?
    2. در مورد محل صدور گذر نامه بايد تهران را بنويسم؟ ( من از شهرستان درخواست دادم)
    3. در مورد سربازي در قسمت branch of service بنويسم Artesh ؟ (در نيروي زميني ارتش بودم)
    4. در مورد سربازي در قسمت rank بنويسم First Lieutenant ؟ (ستوان يكم بودم)
    5. در مورد سربازي در قسمت Speciality بزنم none? (امريه دانشگاه بودم)
    با سپاس فراوان
    To be good and to do good

نمیشه قبل از اومدن پذیرش وقت سفارت گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    نمیشه قبل از اومدن پذیرش وقت سفارت گرفت؟
    جواب خودم....بله میشه ...فرم دی اس که پربشه میشه با کدی که از اون دریافت میشه، میشه وقت گرفت...

Junior Member

سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده، من با اپلیکیشن آی ای دی وقت سفارت گرفتم ک قابل رتریو کردن نیس، ینی قبل از اینکه سال تولد و پنج حرف اول فامیلیمو بزنم صفحه رو بستم(در واقع ینی فرمو پر نکردم و فقط با همون ای دی وقت گرفتم) و الان وقت سفارت گرفتم با یه آی دی که قابل دسترسی نیست، آیا راه حلی هست که به دی اس فعلی ام دسترسی پیدا کنم یا باید وقت رو کنسل کنم و با دی اس جدید وقت جدید بگیرم؟ممنون

سلام دوستان
    وقتتون به خیر
    اول اینه که فرم DS-160 ای که پارسال تکمیل کردم و باهاش رفتم سفارت(که رد شدم) دیگه الان به کارم نمی یاد و باید یکی دیگه پر کنم. درسته؟
    دوم اینکه یکی از شرایط عکس اینه که در 6 ماه اخیر گرفته شده باشه. رعایت این خیلی الزامیه؟ می تونم همون عکسی که پارسال استفاده کردم رو دوباره امسال استفاده کنم؟
    و در پایان این که کد تاییدیه ی DS-160 ای که باهاش تو وب سایت وقت می گیریم رو میشه بعداً عوضش کرد؟(که اگه از فرم پارسالی نمی تونم استفاده کنم و باید یه فرم جدید پر کنم، فعلاً با همون کد تاییدیه پارسالی وقت رو بگیرم و اگه عکس جدید باید بگیرم، بعد از گرفتن عکس یه فرم جدید پر کنم و بعداً کد جدید رو به جای قبلی وارد کنم)
    ممنـــــون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng,UoMichigan

دوستان سلام
    من می خوام فرم دی اس 160 رو برای پدرم پر کنم و راجع به قسمت military سوال دارم چون خودم هیچ اطلاعاتی ازش ندارم. پدر من سربازیش توی ژاندارمری سابق بوده که ظاهرا الان نیروی انتظامی میشه اما روی کارت پایان خدمتش که فکر کنم جدیدا عوض شده هیچ چیزی راجع به ارگان خدمت ننوشته و فقط زیرش رو رییس سازمان وظیفه نیروی انتظامی امضا کرده . من branch of service رو باید army بزنم یا نیروی انتظامی جدا میشه؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

سلام دوستان، من متقاضی ویزای f1هستم و این فرم ds160 رو دارم پر میکنم، برا همسرم ک f2هستن هم باید پر کنم؟ پیشاپیش ممنون از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من متقاضی ویزای f1هستم و این فرم ds160 رو دارم پر میکنم، برا همسرم ک f2هستن هم باید پر کنم؟ پیشاپیش ممنون از جوابتون
    سلام
    من و همسرم که j1 , j2 هستیم هر دو پر کردیم. پس شما هم باید هر کدوم جداگونه پر کنید. توی فرم من که جی یک هستم ازم پرسید کسی همراهتون هست یا نه و من اسم همسرم رو اضافه کردم. تو فرم همسرم هم که جی دو هست، اسم اپلیکنت اصلی پرسیده شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)