نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 805 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    من که فکر می کنم دوباره فرم رو پر کنید بهتر باشه. من که زنگ زدم سفارت با یک خانومی صحبت کردم بهش گفتم دوباره میشه پر کرد و بهم گفت doesn't matter. من خودم هم sevis رو الکی پر کردم و می خوام دوباره پر کنم. خواستید شما هم ساعت 2 تا 4 به وقت قبرس (3:30 تا 5:30 به وقت تهران) زنگ بزنید ازشون بپرسید که میشه دوبار پر کرد یا نه.

راستی دوستان من اسکن شدهء فرم I-20 ام رو گرفتم و sevis هم پرداخت کردم و رسید رو گرفتم. این sevis که توی فرم ds-160 می پرسه و پر می کنیم این شماره sevis توی فرم I-20 هست؟ ( آخه شنیده بودم که بعد از اینکه sevis رو پرداخت کردین رسید بهمون میده که شماره داخل اون رو باید نوشت و من رسیدی که گرفتم شماره داخلش که کنار RECEIPT NUMBER نوشته با CCC شروع میشه. همینه؟ آخر سر کدومه؟)
    اینکه یا sevis الکی مثلا N0000000 را پر کنید چیزیه که خیلی دربارش بحث شده .... ولی بگذریم بله اون sevis که مرحله آخر 160 از شما میخواد همونی هست که دانشگاه برای شما فرستاده، نه اون چیزی که در رسید اینترنتی بصورت RECEIPT NUMBER (Confirmation Number) CCC???????? : نوشته شده است. با سپاس بهروز
    I am back to AA.

Junior Member

مرسی از دوستانی که پاسخ دادن. من تصمیم گرفتم همون فرم رو بفرستم با توجّه به اینکه اصلاً اسم اون فامیل رو هم نمی دونم و حتی مطمئن نیستم که حتی الان آمریکا باشه. حالا بعد از مصاحبه تو تجارب مصاحبه می گذرام که آیا آفیسر در این مورد سؤال کرد یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamshid809 نمایش پست ها
    از دوستان کسی پاسخی برای من نداره؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    خیلی متشکرم.
    من که تو دوبی برای ویزای دانشجویی اقدام کردم فقط ازم سوال کرد که این شخص که نوشتی چه نسبتی باهات داره منم گفتم استادمه فکر می کنم در کل این قسمت یا آدرس محل سکونت خیلی تعیین کننده نباشه خیلی ها مقصد مشخصی ندارن. موضوع نگران کننده ای نیست.

سلام.
    من فرم رو داشتم پر می کردم آخر هاش save کردمش. بعد دوباره شروع کردم به پر کردن و اینبار همه رو پر کردم و حتی امضا کردمش بعد دقیقا کلیک که کردم تا صفحه تایید رو بهم نشون بده و بارکد رو بده یک دفعه زد Session Timed Out. این 20 دقیقه خیلی مسخره هست(تا حالا بارها اذیتم کرده)
    برای همین دوباره اونی رو که ذخیره کردم رو باز کردم و باز بقیه سوال ها رو جواب دادم و اینبار سریع تایید کردم و بارکد هم عوض شد (یعنی بارکدی که در اسم فاییل ذخیره شده هست با اینی که اینبار بهم داد فرق داره. انگار یکی جدید برام ساخته).
    کلا فکر کنم 5 بار این فرم رو کامل پر کردم و بارکد هم گرفتم و هر بار یک مشکلی پیش اومد و مجبور شدم دوباره پر کنم ( یک بار sevis رو نداشتم و پر کردم. یک بار اشتباهی جواب اینکه توی این چند ساله جایی مسافرت رفتین رو سریع no زدم اخه نخوندمش و ...)
    امیدوارم این تعداد زیادی که پر کردم برام دردسر درست نکنه.
    این بار که دیگه آخرین بار بود و تموم شد.

راستی این فرم رو من برای سفارت قبرس پر کردم. حالا اگر مثلا بخوام دبی یا آنکارا برم باز باید یک فرم دیگه پر کنم و اولش کشور رو مثلا آنکارا قرار بدم؟
    ویرایش توسط sarrez1 : April 27th, 2010 در ساعت 01:40 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    سلام.
    من فرم رو داشتم پر می کردم آخر هاش save کردمش. بعد دوباره شروع کردم به پر کردن و اینبار همه رو پر کردم و حتی امضا کردمش بعد دقیقا کلیک که کردم تا صفحه تایید رو بهم نشون بده و بارکد رو بده یک دفعه زد Session Timed Out. این 20 دقیقه خیلی مسخره هست(تا حالا بارها اذیتم کرده)
    برای همین دوباره اونی رو که ذخیره کردم رو باز کردم و باز بقیه سوال ها رو جواب دادم و اینبار سریع تایید کردم و بارکد هم عوض شد (یعنی بارکدی که در اسم فاییل ذخیره شده هست با اینی که اینبار بهم داد فرق داره. انگار یکی جدید برام ساخته).
    کلا فکر کنم 5 بار این فرم رو کامل پر کردم و بارکد هم گرفتم و هر بار یک مشکلی پیش اومد و مجبور شدم دوباره پر کنم ( یک بار sevis رو نداشتم و پر کردم. یک بار اشتباهی جواب اینکه توی این چند ساله جایی مسافرت رفتین رو سریع no زدم اخه نخوندمش و ...)
    امیدوارم این تعداد زیادی که پر کردم برام دردسر درست نکنه.
    این بار که دیگه آخرین بار بود و تموم شد.

راستی این فرم رو من برای سفارت قبرس پر کردم. حالا اگر مثلا بخوام دبی یا آنکارا برم باز باید یک فرم دیگه پر کنم و اولش کشور رو مثلا آنکارا قرار بدم؟
    مگه از قابلیت save کردن فرم استفاده نمی کنید؟ اگه فرم رو تو فایلی رو کامپیوترتون ذخیره کرده باشید پرکردنش اصلا سخت نیست هر بار time out داد کافیه دوباره upload کنید و ادامه بدید. تو اون مرحله آخر که میشه یه پرینت از فرم پرشده گرفت سفارتی هم کی می خواید برید توش هست. در نتیجه من پیشنهاد می کنم دوباره فرم رو برای ترکیه پر کنید. برای این کار هم باز نمی خواد همه فیلد ها رو پر کنید اون اوّل ترکیه رو انتخاب کنید ولی بعدش همون فایل قبلی رو upload کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_mj نمایش پست ها
    مگه از قابلیت save کردن فرم استفاده نمی کنید؟ اگه فرم رو تو فایلی رو کامپیوترتون ذخیره کرده باشید پرکردنش اصلا سخت نیست هر بار time out داد کافیه دوباره upload کنید و ادامه بدید. تو اون مرحله آخر که میشه یه پرینت از فرم پرشده گرفت سفارتی هم کی می خواید برید توش هست. در نتیجه من پیشنهاد می کنم دوباره فرم رو برای ترکیه پر کنید. برای این کار هم باز نمی خواد همه فیلد ها رو پر کنید اون اوّل ترکیه رو انتخاب کنید ولی بعدش همون فایل قبلی رو upload کنید.
    اولا استفاده نمی کردم ولی این 2 بار آخر استفاده کردم.
    اخه جالبیش اینه که 20 دقیقه گذشت و خارج شد منم سریع دوباره اون فایل رو آپلود کردم بعد تا بقیه فرم رو پر کردم آخر سر از ترسم جواب ها رو داشتم دوباره چک می کردم و حواسم نبود چقدر گذشته. آخرین لحظه که فقط 10 ثانیه نیاز داشت تا بارکد رو بده زمان تموم شد. یعنی درست بعد از اینکه فرم ارسال شده بود و من پاش رو امضا کرده بودم ولی صفحه بعدش بارکد رو میداد که خارج شد.
    به هر حال یکی دیگه پر کردم و کارم تموم شده.

پس باید برای هر کشور یکی پر کرد. اینبار برای ترکیه از همون فایل قبلی که برای قبرس بود استفاده می کنم.

با درود.
    دوستان من یکبار ریجکت شدم و حالا دوباره قصد دارم برای گرفت ویزا برم کنسولگری.به نظر شما اطلاعات فرم جدید منو با قبلی تطبیق میدن؟یعنی اطلاعات جدید باید با قبلی همخونی داشته باشه؟چون الان دیگه اون کسی رو که در آمریکا در دسترس داشتم الان به دلایلی ندارم و در قسمت آشنایان در آمریکا میخوامهم اسمشو ننویسم.ولی تو فرم قبلی که پارسال ریجکت شده بودم اسمشو نوشتم.اگه الان بزنم تو آمریکا کسی رو ندارم مغایرتی پیش میاد به نظر شما؟میدونید که کنسول از دروغ و پنهان کاری متنفره و نمی خوام که این موضوع باعث سوتفاهم و از دست دادن شانس ویزا گرفتن برای دومین بار بشه.
    نظر شما گرامیان چیه؟
    با سپاس از پاسخ شما.

دوستان الان که من یه ماه شده که فارق التحصیل شدم در قسمت Present Work/Education/Training Information بین گزینه ها STUDENT رو انتخاب کنم و مشخصات دانشگاهو بزنم یا گزینه NOT EMPLOYED رو انتخاب کنم. ( مثل فرم های قدیمی و دستی نیست که بشه جای خالی گذاشت باید یه گزینه رو انتخاب کرد)

آخرش منظور از Person/Entity Paying for Your Trip خود سفر یا دوران اقامت. من FULL FUND هستم گیج شدم کلا.

Junior Member vahid0001 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    1-اگه بخواهيم هم قبرس و هم آنكارا واسه وقت ويزا اقدام كنيم بايد 2 تا ds160 پركنيم؟

2-من تو قسمت U.S. Contact Information
    اسم برادرم و كه دانشجو هستش رو نوشتم و Relationship to You: RELATIVE انتخاب كردم كارم درست بوده يا بايد اسم advisor رو مي نوشتم
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid0001 نمایش پست ها
    سلام
    1-اگه بخواهيم هم قبرس و هم آنكارا واسه وقت ويزا اقدام كنيم بايد 2 تا ds160 پركنيم؟

2-من تو قسمت U.S. Contact Information
    اسم برادرم و كه دانشجو هستش رو نوشتم و Relationship to You: RELATIVE انتخاب كردم كارم درست بوده يا بايد اسم advisor رو مي نوشتم
    ممنون
    پر کردن فرم ها از یک سایت مرکزی انجام میشه پس به نظر میرسه که نیازی نباشه.
    بهتر هست که نام advisor رو بنویسی چون برادرت میتونه تای رو برات کمرنگ کنه. هرچند باید آخرش تو قسمتی که کدوم یکی از فامیلات ویزا دارن دوباره اسمشو بیاری.

موفق باشی.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)