نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 700 از 805 نخستنخست ... 200600650690691692693694695696697698699700701702703704705706707708709710750800 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,991 تا 7,000 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم که j1 , j2 هستیم هر دو پر کردیم. پس شما هم باید هر کدوم جداگونه پر کنید. توی فرم من که جی یک هستم ازم پرسید کسی همراهتون هست یا نه و من اسم همسرم رو اضافه کردم. تو فرم همسرم هم که جی دو هست، اسم اپلیکنت اصلی پرسیده شد.
    البته شما به عنوان ویزای j فرم ds2019 باید پر کرده باشید نه ds160. درسته؟

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم که j1 , j2 هستیم هر دو پر کردیم. پس شما هم باید هر کدوم جداگونه پر کنید. توی فرم من که جی یک هستم ازم پرسید کسی همراهتون هست یا نه و من اسم همسرم رو اضافه کردم. تو فرم همسرم هم که جی دو هست، اسم اپلیکنت اصلی پرسیده شد.
    ممنون از جوابتون من به یک موردی برخوردم خواهشمندم اگر دوستان میبینند مشکلی داره بهم بگید. من پاسپورت نامبر رو توی فرم DS-160 بدون حرف اولش و در وقت سفارت وقتی که فهمیدم نیاز هست با حرف اول نوشتم . از اونجایی که کانفرمیشن DS رو زدم نمیتونم تغییرش بدم به نظرتون مشکل ساز میشه برام ، برای سفارت رو میتونم تغییر بدم مثل DS کنم این کارو انجام یدم یا توصیه نمی کنید.
    یه دنیا ممنون

Junior Member

دوستان عزیز باسلام
    من برای 6 مارچ وقت سفارت دارم. آیا این امکان هست که من بتونم فرو دی اس 160 رو عوض کنم بدون اینکه تاریخ مصاحبه رو عوض کنم؟ ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدید. متشکر

سلام دوستان
    من هم تقریبا مشکلی مشابه دارم
    سال ورود به مقطع راهنمایی رو تا پایان پیش دانشگاهی به اشتباه یک سال عقبتر شیفت دادم. ولی از شروع کارشناسی تا پایان ارشد صحیح وارد شده. این باعث یه گپ یکو نیم ساله بین پایان پیشدانشگاهی و شروع کارشناسی شده.
    یه نظرتون مشکل مهمیه؟ باید Ds رو عوض کنم؟ امکان عوض کردنش هس؟ بعدا گیر ندن...

سلام دوستان
    من برای پدرم دارم فرم رو پر میکنم برای ویزای توریستی
    پدرم پزشک هستن و مطب خصوصی دارن . مدتی هم جایی استخدام بودن که چند ساله باز نشسته شدن
    میخوایتم ببینم اون قسمت مربوظ به primary occupation رو چه گزینه ای انتخاب کنم ؟ اگر medical/health بزنم بعدش ازم present employer میخواد.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط parnoghreie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پدرم دارم فرم رو پر میکنم برای ویزای توریستی
    پدرم پزشک هستن و مطب خصوصی دارن . مدتی هم جایی استخدام بودن که چند ساله باز نشسته شدن
    میخوایتم ببینم اون قسمت مربوظ به primary occupation رو چه گزینه ای انتخاب کنم ؟ اگر medical/health بزنم بعدش ازم present employer میخواد.
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام
    شما می تونین در قسمت Primary occupation گزینه ی Retired رو انتخاب کنین و سپس در مرحله ی بعد و در قسمت Previous، همین توضیحاتی که فرمودین رو وارد کنین

خیلی خیلی ممنون از پاسختون
    فقط اینکه اینحوری نمیتونم جاییش بنویسم که الان خضوضی کار میکنن ولی اگر گزینه not employed رو انتخاب کنم یه باکسی باز میشه که میتونم بنویسم که االان private practice هستن
    به نظرتون کدوم بهتره؟
    وسواس پیدا کردم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام

شما می تونین در قسمت Primary occupation گزینه ی Retired رو انتخاب کنین و سپس در مرحله ی بعد و در قسمت Previous، همین توضیحاتی که فرمودین رو وارد کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط parnoghreie نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از پاسختون
    فقط اینکه اینحوری نمیتونم جاییش بنویسم که الان خضوضی کار میکنن ولی اگر گزینه not employed رو انتخاب کنم یه باکسی باز میشه که میتونم بنویسم که االان private practice هستن
    به نظرتون کدوم بهتره؟
    وسواس پیدا کردم!
    خب به نظر من می تونین در همون قسمت Primary occupation گزینه ی health/medial رو انتخاب کنین و در قسمت present employer بنویسن self-employed یا معادل بهتر دیگه ای اگه پیدا کردین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FIT Computer Science

سلام
    دوستان کسی امروز فرم ۱۶۰ رو ‍پر کرده ؟ من هر کاری میکنم نمیتونم مرحله
    Previous Work/Education/Training Information

رو NEXT کنم هرچی میزنم این پیغام رو میده
    pected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required. To retrieve your DS-160 application, please enter your Application ID.

3 تا فرم جدا سفارت پر کردم واسه انکارا و دبی هردو ارور میده دقیافا همون قسمت که نکست میزنم با هر browser و کامپیوتری امتحان کردم نمیشه که نمیشه . کش browser رو پاک کردم نشد واقعا نمیدونم دیگه چیکار باید کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

دوستان من به اندازه دو نفر تو حساب دبی ام هزینه MRV رو پرداخت کردم. اگه کسی تمایل داشت با تخفیف خوب واگذار می کنم. ( اگر واسه یک نفر هم میخواین اکی هستش). لطفا فقط پیغام خصوصی بدین بهم.
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)