نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 705 از 805 نخستنخست ... 205605655695696697698699700701702703704705706707708709710711712713714715755 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,041 تا 7,050 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

نقل قول نوشته اصلی توسط karash1989 نمایش پست ها
    سلام . من دو سال سربازیو تو دانشگاه امریه بودم میشه لطفا راهنمایی کنید:
    1- تو فرم DS جایی هست که در مورد سربازی سوال بپرسن؟
    2- ایا باید تو قسمت previous works بگم این دو سال کار تو دانشگاهو؟ کارش کامپیوتری بوده نباید زیاد حساس باشه!
    ممنون
    سلام.
    1-اره. جوابش هم اره یا نه هست.
    2- مصاحبه کاری که نمیرید. مصاحبه ویزا میرید. نمیخواد شلوغ کنید رزومه تون را با سابقه کارها .
    موفق باشی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2222 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید،

پر کردن DS 160 نیاز به SEVIS ID داره ، آیا پر کردن فرم اینترویو و گرفتن وقت هم SEVIS ID میخواد؟ یا فقط همون APPLICATION ID کافیه؟
    سلام. گرفتن وقت ,سویس نامبر نمیخواد (اکثر سفارتها). سابمیت کردن نهایی DS160 ,سویس نامبر میخواد. فرم اینترویو هم نداریم ما. موفق باشید

سلام دوستان.من باتوجه به صحبت های دوستان که میگویند بدون کامل کردن فرم دی اس میشه وقت گرفت قصد وقت گرفتن دارم ولی یه سوال.در صفحه زیر جناب هایزنبرگ فرموده اند که این کار ممکنه مشکلاتی به همراه داشته باشه.ایا کسی میدونه منظورشون چه مشکلاتی است؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D-DS-160-Post)
    جناب هایزنبرگ:"عرف هست که شما باید DS-160 رو کامل سابمیت کرده باشید. ولی عموماً به خاطر نداشتن SEVIS Number نمیتونند DS-160 رو کامل پر کنند و سابمیت کنند! یا عجله دارند و می خوان وقت رو بگیرند و سر فرصت DS-160 رو سابمیت کنند که خیلی پیش اومده به مشکل بخورند!

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من باتوجه به صحبت های دوستان که میگویند بدون کامل کردن فرم دی اس میشه وقت گرفت قصد وقت گرفتن دارم ولی یه سوال.در صفحه زیر جناب هایزنبرگ فرموده اند که این کار ممکنه مشکلاتی به همراه داشته باشه.ایا کسی میدونه منظورشون چه مشکلاتی است؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D-DS-160-Post)
    جناب هایزنبرگ:"عرف هست که شما باید DS-160 رو کامل سابمیت کرده باشید. ولی عموماً به خاطر نداشتن SEVIS Number نمیتونند DS-160 رو کامل پر کنند و سابمیت کنند! یا عجله دارند و می خوان وقت رو بگیرند و سر فرصت DS-160 رو سابمیت کنند که خیلی پیش اومده به مشکل بخورند!
    ببینید از اونجا که عموما سفارت ها همان روز مصاحبه یا حالا نهایتا یک روز قبل DS رو پرینت میگیرن نباید مشکل خاصی وجود داشته باشه. به هر جال این موضوع رو در یاد داشته باشید که وقتی شما وقت مصاحبه میگیرید و کد DS رو وارد میکنید به این معناست که سفارت مورد نظر هر زمان بخواد میتونه به DS شما با شماره فلان دسترسی داشته باشه. اما چون تجربه نشون داده تا نزدیک مصاحبه کاری با DS ندارن من هم فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه به این شرط که دقیقا همون فرم DS با همون کد رو سابمیت کنید
    یا حق ...

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. گرفتن وقت ,سویس نامبر نمیخواد (اکثر سفارتها). سابمیت کردن نهایی DS160 ,سویس نامبر میخواد. فرم اینترویو هم نداریم ما. موفق باشید
    سلام.
    باتوجه به اینکه یکسری از بچه ها می گویند که موقع ریتریو کردن فرم های DS160 نصفه پر شده, ممکنه کد DS160 تغییر کنه و از طرفی هم در سفارت هایی مثل ارمنستان و دبی امکان تغییر کد DS160 در قسمت وقت گیری به روشی که جناب هایزنبرگ گفته وجود نداره, ایا بازهم ریسک بزرگی نیست که بدون سابمیت کردن DS160 , وقت گرفته بشه برای ارمنستان؟ایا نکته خاصی وجود داره که شماره DS160 هی تغییر نکنه؟
    متشکرم

سلام،

قسمتی که پرسیده:
    address where you will stay in the US
    باید آدرس دانشگاه رو بنویسم؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arashsattary نمایش پست ها
    سلام،

قسمتی که پرسیده:
    address where you will stay in the US
    باید آدرس دانشگاه رو بنویسم؟
    مرسی
    سلام.من یه جا خونده بودم ادرس خوابگاه های یونی رو بزنید. و بگید felan university housing. اگر نبود ادرس خوابگاه همون ادرس خود یونی رو بزنید

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

سلام.
    باتوجه به اینکه یکسری از بچه ها می گویند که موقع ریتریو کردن فرم های DS160 نصفه پر شده, ممکنه کد DS160 تغییر کنه و از طرفی هم در سفارت هایی مثل ارمنستان و دبی امکان تغییر کد DS160 در قسمت وقت گیری به روشی که جناب هایزنبرگ گفته وجود نداره, ایا بازهم ریسک بزرگی نیست که بدون سابمیت کردن DS160 , وقت گرفته بشه برای ارمنستان؟ایا نکته خاصی وجود داره که شماره DS160 هی تغییر نکنه؟
    متشکرم
    اگر از شروع کار پر کردن فرم یک ماه نگذره شماره عوض نمیشه.

سلام
    توی فرم های سفارت اگه ایمیل اکادمیک بدیم بهتره یا جیمیل؟یا فرقی نداره.برای اپلای کردن در دانشگاه ها ایمیل اکادمیک وارد کردم.ایا لزومی داره اینجا هم همون ایمیل باشه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام
    توی فرم های سفارت اگه ایمیل اکادمیک بدیم بهتره یا جیمیل؟یا فرقی نداره.برای اپلای کردن در دانشگاه ها ایمیل اکادمیک وارد کردم.ایا لزومی داره اینجا هم همون ایمیل باشه؟
    سلام. اخه چه فرقی داره. من واسه اپلای هم جیمیل وارد کردم و پذیرشم دادن! وسواس نشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)