نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 789 از 805 نخستنخست ... 289689739779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,881 تا 7,890 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اگر وقت را گرفتید دیگه فرم جدید را نمی تونید اضافه کنید یا آپ دیت کنید. بعد از گرفتن وقت دیگه امکان آپ دیت کردن وجود نداره و باید دوباره وقت بگیرید و وقت فعلی را کنسل کنید و وقت جدید را با فرم جدید بگیرید.

اما این راه را کسی اجرا نمی کنه. چون اگر وقت را کنسل کردید دیگه معلوم نیست خودتون بتونیم بگیرید یا نه و اینکه اصلا کی وقت های کنسلی به لیست وقتهای آزاد اضافه میشن. کاری که بچه ها میکنن پر کردن فرم جدید و بردن هر دو فرم به سفارت هست و کسی وقتش را کنسل نمی کنه. توی سفارت به آفیسر توضیح میدین و مشکلی برای افرادی که این کار را کردن پیش نیومده.
    موفق باشید
    سلام

من هم مثل بقیه دوستان مشکل جایگزین کردن فرم 160 با وقت رزرو شدم دارم ولی یه سئوالی برام پیش اومده اگه من قبل از کنسل کردن وقت از طریق گزینه زمانبندی مجدد تقویم سفارت وقتهایی که مناسب برا خودم میدونم رو در دسترس نشون بده همون لحظه وقتو کنسل کنیم و دی اس 160 جدیدو وارد کنیم میتونیم به وقتهایی که قبل از کنسل کردن نشون میداد دسترسی داشته باشیم یا اصلا به طور کلی دوباره وارد داستان صبر کن تا وقتها ازاد بشه میشیم ؟ کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته ؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام

من هم مثل بقیه دوستان مشکل جایگزین کردن فرم 160 با وقت رزرو شدم دارم ولی یه سئوالی برام پیش اومده اگه من قبل از کنسل کردن وقت از طریق گزینه زمانبندی مجدد تقویم سفارت وقتهایی که مناسب برا خودم میدونم رو در دسترس نشون بده همون لحظه وقتو کنسل کنیم و دی اس 160 جدیدو وارد کنیم میتونیم به وقتهایی که قبل از کنسل کردن نشون میداد دسترسی داشته باشیم یا اصلا به طور کلی دوباره وارد داستان صبر کن تا وقتها ازاد بشه میشیم ؟ کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته ؟
    عموماً این طوریه که شما وقت خالی رو که می‌بینید همون موقع هم اقدام کنید ممکنه که نتونید بگیرید و در کسری از ثانیه کس دیگری زودتر از شما گرفته باشه. طبیعتاً کنسل کردن و تغییر دادن شماره‌ی DS-160 از این جهت فرصت شما رو محدود و شانس شما رو کاهش می‌ده. در دسترسی شما تغییری ایجاد نمی‌شه ولی وقتی که اون زمان موجود دیدید احتمالاً موجود نخواهد بود.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarii نمایش پست ها
    سلام
    من به شدت به کمک سریع احتیاج دارم
    مادر من 9 ژانویه وقت سفارت دارن ایروان
    مشکل اینه که عکسشون قدیمی تر از 6 ماهه توی دی اس و مال حدود 1 سال پیشه و چون توی این یک سال آمریکا اومدن توی ویزای قبلیشون هم همین عکسه
    من با سفارت تماس گرفتم و گفتن باید دی اس جدید پر کنن و وقتو کنسل کنن و دوباره بگیرن
    منتها امکانش نیست برای ما که دیرتر بیان
    حالا ما چیکار میتونیم بکنیم؟ بدجوری نگران شدیم
    مرسی اگه کسی بتونه راهنمایی کنه
    سال گذشته کسانی رو که عکسشون قدیمی بود از سفارت فرستادن بیرون عکس بگیرن برگردن. عکس جدید در سایز ۵ در ۵ (اگه اشتباه نکنم) همراه داشته باشن.
    خیلی به حرف این اپراتورهای تلفن سفارت هم اهمیت ندید.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سال گذشته کسانی رو که عکسشون قدیمی بود از سفارت فرستادن بیرون عکس بگیرن برگردن. عکس جدید در سایز ۵ در ۵ (اگه اشتباه نکنم) همراه داشته باشن.
    خیلی به حرف این اپراتورهای تلفن سفارت هم اهمیت ندید.

عکس جدید گرفتن

فک میکنید لازمه یک فرم جدید پر کنیم براشون؟ یا فقط بردن عکس کفایت میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarii نمایش پست ها

عکس جدید گرفتن

فک میکنید لازمه یک فرم جدید پر کنیم براشون؟ یا فقط بردن عکس کفایت میکنه؟
    فقط بردن عکس جدید کفایت می‌کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    عموماً این طوریه که شما وقت خالی رو که می‌بینید همون موقع هم اقدام کنید ممکنه که نتونید بگیرید و در کسری از ثانیه کس دیگری زودتر از شما گرفته باشه. طبیعتاً کنسل کردن و تغییر دادن شماره‌ی DS-160 از این جهت فرصت شما رو محدود و شانس شما رو کاهش می‌ده. در دسترسی شما تغییری ایجاد نمی‌شه ولی وقتی که اون زمان موجود دیدید احتمالاً موجود نخواهد بود.
    سلام
    من امروز صبح با موبایل چک کردم دیدم یه سری وقت باز شده سریع کامپیوتر و روشن کردم وارد اکانت شدم اول دیدم میکه شما اجازه دسترسی به این اکانتو ندارید بعد صفحه رو بستم با کروم وارد شدم که اینبار خوشبختانه پذیرفت همه چیزو با دقت اماده کردم و شماره دی اس جدید هم با دقت تمام که یه موقع اشتباه وارد نکنم یه جا تایپ کردم تا اماده کپی پیست باشه اول رفتم برای زمانبندی مجدد که ببینم اگه تو این فاصله بسته نشده بود وقتمو کنسل کنم که با کمال تعجب دیدم فقط روزهایی برای ژانویه 2017 یعنی 15 -20 روز آینده فقط قابل رزرو هست و به دردم نمیخوره یه عکس از صفحه گرفتم و از اکانتم خارج شدم اومدم اینجا که عکسو برای دوستان اپلود کنم تا اونایی که لازم دارن برن وقت بگیرن که متاسفانه چون خیلی وقت بود اینجا عکس ارسال نکرده بودم موفق نشدم و الان اومدم محل کارم عکسو وارد کنم که انگار دوباره بسته شده به هر حال من عکسو اپلود کردم شاید به درد بعضی از دوستان با تجربه که میتونن پیشبینی کنن سفارت طبق چه زمانبندی وقت ازاد میکنه بخوره
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام
    من دو تا فرم برای خودم و همسرم پر کردم و برای یکی گزینه human traffiking رو تیک زدم و برای دیگری نزدم و فرمها رو سابمیت کردم. حالا چکار کنم؟ لازمه دوباره پر کنم؟
    ویرایش توسط sarah84 : January 8th, 2017 در ساعت 03:03 PM

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای j1 اقدام کردم. تو فرم دی اس اونجا که میپرسه برنامه سفر مشخصی دارین بزنم no یا yes. من ورود و خروجم تو دی اس اومده ولی مطمین نیستم همون روز میرم یا نه؟ ادرس هم همون ادرس دانشگاه رو بدم؟
    تو قسمت حمایت کننده چی بزنم؟ وزارت علوم داره هزینه میده استادم هم میدونه ولی به دانشگاه bs دادم و تو دی اس هم نوشته self fund. الان نمیدونم بزنم self یا اینکه بگم ارگانی داره حمایتم میکنه؟
    فرد مورد تماس هم چی بزنم؟ school official درسته؟ و بعد اسم استادمو بنویسم؟
    ممنونم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط szbf نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزای j1 اقدام کردم. تو فرم دی اس اونجا که میپرسه برنامه سفر مشخصی دارین بزنم no یا yes. من ورود و خروجم تو دی اس اومده ولی مطمین نیستم همون روز میرم یا نه؟ ادرس هم همون ادرس دانشگاه رو بدم؟
    تو قسمت حمایت کننده چی بزنم؟ وزارت علوم داره هزینه میده استادم هم میدونه ولی به دانشگاه bs دادم و تو دی اس هم نوشته self fund. الان نمیدونم بزنم self یا اینکه بگم ارگانی داره حمایتم میکنه؟
    فرد مورد تماس هم چی بزنم؟ school official درسته؟ و بعد اسم استادمو بنویسم؟
    ممنونم
    سلام.
    درمورد سوال اول یه تایم حدودی بزنید خیلی مهم نیست.
    سوال دوم رو نمیدونم ولی فک کنم self fund محسوب میشید شما. چون سفارت به ds2019 شما نگاه می کنه.
    سوال سوم، یادمه دو سری کانتکت می خواست، یکیش برای داخل امریکاس، یکی برای کسیه که کانتکت شما تو ایرانه. فک کنم شما درمورد امریکاییه دارید می پرسید. بزنید ادوایزر، من گرجوایت کوردینیتور دانشکده که اکثر ایمیلام با اون ردو بدل می شد رو نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان. تو فرم دی اس اون قسمت که پرسیده آیا قبلا کارمند بوده اید، من کارمند رسمی نبودم اما خب کار پاره وقت زیاد انجام دادم. همون ها رو میتونم بنویسم؟
    ضمنا اون قسمت گفته که کارهایی که 5 سال پیش مشغول به اون بودید و من 4 محل مختلف کار پاره وقت انجام دادم ولی اونجا فقط برای من دو قسمت باز میشه. شما هم چنین مشکلی دارن؟
    قسمت پایینترش در مورد تحصیلات در مقاطع دیگه پرسیده دقیقا منظورش چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)