نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 794 از 805 نخستنخست ... 294694744784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,931 تا 7,940 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام بخشی که باید دو نفر رو معرفی کنیم . تماسی با اون دو نفر برقرار می کنن ؟ میشه استاد باشه؟
    سلام.
    من شنیده ام تماس نمیگیرن ولی بهتره استاد نباشه؛ شنیده ام چک میشه (مطمئن نیستم اصلا) و بهتره استاد نباشه چون شاید مقاله حساسی داشته باشه...
    من دو تا از همسابه هامون رو زدم! اسمش رو هم توی ایران واچ چک کن برای احتیاط که تشابه اسمی وجود نداشته باشه.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام
    دوستان یه سوالی داشتم راجع به قسمتی از فرم DS که راجع به نزدیکانی هست که در امریکا هستند و در یه قسمت دیگه می پرسه که تنها سفر میکنید یا نه.میخواستم ببینم اگر کسی با برادرش همزمان بخواد به صورت دانشجویی وارد امریکا بشه،باید تو این قسمت ها اسم برادرش رو بیاره یا نه؟ اگر هر دو تا شون تو مرحله اپلای برای ویزا باشن.البته ایالت و دانشگاه ها متفاوته.ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط q26 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوالی داشتم راجع به قسمتی از فرم DS که راجع به نزدیکانی هست که در امریکا هستند و در یه قسمت دیگه می پرسه که تنها سفر میکنید یا نه.میخواستم ببینم اگر کسی با برادرش همزمان بخواد به صورت دانشجویی وارد امریکا بشه،باید تو این قسمت ها اسم برادرش رو بیاره یا نه؟ اگر هر دو تا شون تو مرحله اپلای برای ویزا باشن.البته ایالت و دانشگاه ها متفاوته.ممنون.
    سلام.
    به نظرم اون قسمت منظورش کسی هست که پیشت میمونه؛ مثل همسر و فرزند نه همسفر و بره یه شهر و ایالت دیگه (البته میتونین با هم وارد بشین و اون بعد بره شهر خودش و مشکلی نیست از یه ایالت دیگه وارد بشه). بگو تنهایی...
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    به نظرم اون قسمت منظورش کسی هست که پیشت میمونه؛ مثل همسر و فرزند نه همسفر و بره یه شهر و ایالت دیگه (البته میتونین با هم وارد بشین و اون بعد بره شهر خودش و مشکلی نیست از یه ایالت دیگه وارد بشه). بگو تنهایی...
    خیلی ممنون از راهنمایی تون.راجع به قسمت فامیل درجه یک چطور؟چون اونجا فامیل درجه یک نداریم.فقط برادرم هست که اون هم تقریبا همزمان با من وارد امریکا میشه.

Junior Member

سلام. من در دو تا قسمت مشکل دارم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.

اول اینکه در قسمت Travel، سوال Have you made specific travel plans? رو باید جواب No بزنم؟ بعد تاریخ رسیدن و مدت زمان موندن رو براساس I20 پر کنم؟ همچنین در مورد address، باید آدرس دانشگاه رو بدم؟

دوم در قسمت Work/Education/Training، در بخش اول Present-Primary Occupation، با توجه به اینکه کمتر از 5 ماه هست که سربازیم تموم شده و کاری نکردم، گزینه Not Employed رو انتخاب کنم و همین توضیح رو بنویسم که تازه سربازیم تموم شده؟ این سوال رو از این جهت می پرسم که در سوالش از سوابق علمی و کاری و آموزشی می پرسه و گزینه Engineering داره، گفتم شاید باید این رو بزنم، چون رشته م مهندسی بوده.
    در همین قسمت بخش سومش Additional، سوال پرسیده Have you ever served in the military? این منظورش سربازیه یا اینکه منظورش اینه که در ارگان نظامی کار کردن؟ اگه سربازی که توضیحش رو مینویسم ولی اگه نیست، جواب No رو انتخاب کنم.

با تشکر

سلام دوستان.
    من زمانی که فرم ds-160 رو پر میکردم تاریخ انقضای پاس رو اشتباه وارد کردم (به هر دلیل). با همون فرم ds-160 وقت گرفتیم برای ویزای f1 و f2 ( من f2 هستم). به سفارت ایمیل زدم ولی جواب درستی بهم ندادن. لطفا منو راهنمایی کنین که بهترین کار چیه الان. نمیتونیم وقتمون رو کنسل کنیم چون ریسکش بالاس. ممنون از راهنماییتون

سلام
    لطفا" كمك كنيد. من فرم Ds رو ايجاد كردم كد گرفتم كه باهاش وقت بگيرم بعدا" فرم رو پر كنم. حالا كه وقت گرفتم نمى تونم وارد فرم Ds بشم. از فاميلى و تاريخ تولد ايراد مى گيره . ايا امكان باز يابى اكانت رو دارم؟ چيكار بايد بكنم؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. دوستان اگه میتونید جواب من را بدید.
    هنگام پر کردن فرم DS160 همسرم اونجا که نوشته کی خرجت را میده باید بزنه همسرم دیگه (یعنی من)؟ (سلف فاند هستم) البته برای خوش هم میتونیم BS بگیریم.
    لطفن جواب بدید رفقا. خیلی با شرف هستید. مخلص همگی

Junior Member

دوستان سلام . بچه ها این سوال من را هنوز کسیجواب نداده...دستتان را میبوسم جواب بدهید. توی یه تاپیک دیگر هم نوشتم.
    من وقت گرفتم برای 20 جون از قسمت آفیس در قبرس شمالی. توی DS-160 من نتونستم این آفیس را انتخاب کنم و فقط یک جا بود برام و اونم به این آدرس که ادرس قسمت جنوبیه((NCS Embassy of the United states of America Metochiou@Ploutarchou street 2407 Engomi Nicosia)). پس DS-160 من قبل از مصاحبه میره به این آدرس ولی مصاحبه من در قسمت شمالیه. حالا به نظرتان من چکار کنم؟ چطور میشه کاری کرد که DS-160 من بره به آفیس (قسمت شمالی)؟
    با یه دست بد خوب بازی کنید... در غیر این صورت آخر یه روز سر به بیابان می نهم

با سلام و عرض ادب
    دوستان من یه کار اشتباهی کردم.
    دی اس 160 قدیمی رو که بازیابی کردم باهاش وقت سفارت گرفتم 2 ماه پیش اما دی اس رو سابمیت کامل نکردم چون هنوز جواب دانشگاه ها کامل نیومده بود.
    الان که می خواستم سابمیت کامل کنم اصلا بهم اجازه دسترسی به دی اس رو نمی ده چون ظاهرا 30 روز فرصت سابمیت نهایی رو داشته.
    مجبور شدم الان به دی اس دیگه بسازم که شمارش فرق میکنه با شماره ای که باهاش وقت گرفتم.
    حالا اگه با دی اس جدید برم سفارت بهم اجازه ورود میدن یانه؟ یا اصلا باهام مصاحبه می کنند؟
    بدبختی اینجاست که کلی هزینه هواپیما اینا رو دادم والان نمی دونم چیکار کنم (

ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایند.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)