نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 805 نخستنخست 12345678910111213141516171858108508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

سلام. تا اونجا که من شنیدم پاسپورت ما این رو نداره پس does not apply رو بزنید

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

سلام

دوستان یک سوال من پاسپورت همسرم اعتبار نداره
    نمی دونید باید در قسمت:

Help: Expiration Date

In most cases your passport must have at least six months of validity beyond the date of your visa application and/or your arrival in the United States.

چی باید بزنم؟ وقتی رفتیم مصاحبه پاس جدید و قدیم رو نشان می دیم.
    ممنونم

Dear Sir,

Please use your wife's current passport information on the DS-160 application. And when you come for the interview, your wife needs to bring the both new and old passports. We will enter the new passport information in the system at the time of interview.

Thank you,

دوستان کسی که فارغ التحصیل شده در قسمت:
    Present Work/Education/Training Information
    Present Employer or School Name
    اسم دانشگاه کافیه؟
    اینو چی کار کنم؟ Briefly describe your duties:
    من ساله گذشته در یک جا کار هم می کردم بنویسم یا نه؟ نمیشه بنویسم جایی واسه add کردن مابقی کارها نداره.

بچه ها
    State/Province *If shown on passport
    استان با توجه به اینکه نوشته نشده نباید بنویسیم؟
    ویرایش توسط MINERVAra : May 4th, 2010 در ساعت 10:56 PM
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از قبرس در سال 2010

سلام
    من فرم ds160 رو پر کردم و confirmation noهم گرفتم. و پرینتشون کردم. ولی وقتی میخواستم create family application رو بزنم و برای خانمم پر کنم اینترنت قطع شد و وقتی دوباره رفتم تو فایل save شده یه confirmation no دیگه داد. البته هنوز وقت نگرفته بودم.این ممکنه مشکلی برام به وجود بیاره؟این طور که معلومه محدودیتی برای پر کردن ds160 وجود نداره!!آیادرخواست ویزا برای F2 از همین راهه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash58_63 نمایش پست ها
    سلام
    من فرم ds160 رو پر کردم و confirmation noهم گرفتم. و پرینتشون کردم. ولی وقتی میخواستم create family application رو بزنم و برای خانمم پر کنم اینترنت قطع شد و وقتی دوباره رفتم تو فایل save شده یه confirmation no دیگه داد. البته هنوز وقت نگرفته بودم.این ممکنه مشکلی برام به وجود بیاره؟این طور که معلومه محدودیتی برای پر کردن ds160 وجود نداره!!آیادرخواست ویزا برای F2 از همین راهه؟
    تا اونجايي که من ديدم بچه ها براي F2 يک DS-160 مجزا پر مي کنند.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

به نظر من اگه جایی‌ کار می‌کنید اونو بنویسید وگرنه اگه به تازگی فارغ‌التحصیل شودین بله همون اسم دنشگاهتونو بنویسین ولی‌ اگه بیشتر از ۷،۶ ماه هست فکر می‌کنم چیزی نباید بنویسین ، اگه does not apply داره اونو بزنین.اسم دانشگاه یا محلی که کار می‌کنید برای field employer مناسبه ولی‌ برای قبلی‌ present work education باید عنوانه کار یا programi که درین درس میخونین رو بنویسین فکر می‌کنم .
    در مورد state و privince هم خوب نداره دیگه باید باز does not apply رو بزنین.
    در مورد سوابق کاری هم ، اینکه می‌خواین سابقتونو بنویسین رو باید با توجه به محل کار و تأثیری که در کلارنس ممکنه داشته باشه می‌تونین بنویسین یا ننویسین ، یادم نمیاد که برای add کردن جایی‌ داشت یا نه ، دوستان دیگه اگه میشه کمک کنن.
    در کلّ خیلی هم سخت نگیرین پر کردن DS-۱۶۰ رو.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    تا اونجايي که من ديدم بچه ها براي F2 يک DS-160 مجزا پر مي کنند.
    منم واسه خانمم یک DS-160 مجزا پر کردم.
    برای من مدارک مورد نیاز:
    Passport; I-20A or B/or I-20MN; Proof of SEVIS registration and fee payment.

واسه خانمم:
    Passport; Proof of SEVIS registration and fee payment; DS-2019; DS-7002 if intern or trainee.

درسته؟ چرا درباره I20 چیزی نگفته؟
    ویرایش توسط AmirCS : May 5th, 2010 در ساعت 01:32 AM
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

سلام
    من این فرم D160 را پر کردم ولی چند تا چیز مثه چیزایی که دوستان اینجا گفته بودند نبود :
    ۱.نوشته بود که به کدوم کشورا سفر داشتید ولی دلیل ناخواسته بود ؟؟؟
    ۲.در مورد studyingDuration پرسده بود فقط میتونستی ی مقدار برای ماه یا سال وارد کنی ؟؟
    ۳.برای قسمت تحصیلاتم به جوز elemntray school من فقط لیسانس و مستر را نوشتم ؟ مشکلی ایجاد که نمیکنه
    فرمش عوض شده ؟؟؟؟یا من رفتم یک چیز دیگه پر کردم

طوله تحصیل نوشته بود که از elemntry schoolet به بعد بنویس که من فقط دانشگاهمو نوشتم مشکلی برام پیش میاد ؟ الان من وقت گرفتم لازم که یک D160 دیگه ،پر کنم یا با این مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool_fa2002 نمایش پست ها
    سلام
    من این فرم D160 را پر کردم ولی چند تا چیز مثه چیزایی که دوستان اینجا گفته بودند نبود :
    ۱.نوشته بود که به کدوم کشورا سفر داشتید ولی دلیل ناخواسته بود ؟؟؟
    ۲.در مورد studyingDuration پرسده بود فقط میتونستی ی مقدار برای ماه یا سال وارد کنی ؟؟
    ۳.برای قسمت تحصیلاتم به جوز elemntray school من فقط لیسانس و مستر را نوشتم ؟ مشکلی ایجاد که نمیکنه
    فرمش عوض شده ؟؟؟؟یا من رفتم یک چیز دیگه پر کردم

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال در مرده فرم DS160
    passport book number- ۱ رو چی نوشتید؟
    ۲-national identification number رو چی نوشتیدهمین شماره کارت ملی رو وارد کردید؟
    ۳- من از دانشگاه full fund دارم در قسمت Person/Entity Paying for Your Trip ،
    COMPANY/organizartion رو انتخاب کردم و نام رو اسم دانشگاه وارد کردم به نظرتون کارم درسته؟ یا پیشنهاددیگه ای دارید
    ۴- در قسمت U.S. Contact information من اینجوری نوشتم: Contact Person Name in the U.S.: DO NOT KNOW
    و در قسمت Organization Name in the U.S اسم دانشگاه رو وارد کردم
    ۵- این درسته که از هر جای ایران پاسپورت گرفته باشیم issuance city تهران هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط victory نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال در مرده فرم DS160
    passport book number- ۱ رو چی نوشتید؟
    ۲-national identification number رو چی نوشتیدهمین شماره کارت ملی رو وارد کردید؟
    ۳- من از دانشگاه full fund دارم در قسمت Person/Entity Paying for Your Trip ،
    COMPANY/organizartion رو انتخاب کردم و نام رو اسم دانشگاه وارد کردم به نظرتون کارم درسته؟ یا پیشنهاددیگه ای دارید
    ۴- در قسمت U.S. Contact information من اینجوری نوشتم: Contact Person Name in the U.S.: DO NOT KNOW
    و در قسمت Organization Name in the U.S اسم دانشگاه رو وارد کردم
    ۵- این درسته که از هر جای ایران پاسپورت گرفته باشیم issuance city تهران هست؟
    تا اونج که من می دونم و خودم عمل کردم و بعضی جا ها خوندم جوابتون رو میدم:
    1- گزینه doesn't apply رو بزنید.
    2- بله شماره کارت ملی هست
    3- کارتون درسته
    4- درست نوشتید.
    5- نمی دونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)