نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 9 از 805 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool_fa2002 نمایش پست ها
    طوله تحصیل نوشته بود که از elemntry schoolet به بعد بنویس که من فقط دانشگاهمو نوشتم مشکلی برام پیش میاد ؟ الان من وقت گرفتم لازم که یک D160 دیگه ،پر کنم یا با این مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟

Embassy Answer :
    I should fill new D160 and bring new ones along with other documents

Junior Member

*** دوستان من فرم DS-160 رو واسه خواهرم پر کردم و قسمت مسافرت های 5 سال اخیر رو کلآ فراموش کردم، در صورتی که حتی سفر به اروپا هم داشت.. دیروز موقع مصاحبه توی دوبی همه چیزش ok بوده فقط به همینش گیر دادن و با وجودیکه پاسپورتش رو نشون داده و گفته همه مسافرات هام ثبت شده و ما فقط فراموش کردیم بنویسیم، بهش گفتن باید دوباره وقت بگیره بیاد.
    به نظرتون اگه مثلآ آنکارا بود اینجور گیر می دادن؟ خیلی ناراحت کنندست.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط paydarh نمایش پست ها
    *** دوستان من فرم DS-160 رو واسه خواهرم پر کردم و قسمت مسافرت های 5 سال اخیر رو کلآ فراموش کردم، در صورتی که حتی سفر به اروپا هم داشت.. دیروز موقع مصاحبه توی دوبی همه چیزش ok بوده فقط به همینش گیر دادن و با وجودیکه پاسپورتش رو نشون داده و گفته همه مسافرات هام ثبت شده و ما فقط فراموش کردیم بنویسیم، بهش گفتن باید دوباره وقت بگیره بیاد.
    درود، به نظر من فرقی نداره از این نظر چه دبی چه آنکارا یا باکو.... عدم اشاره به مواردی از قبیل درخواست مهاجرت ، مسافرتها ، داشتن فامیل نزدیک و... در فرم DS-160 میتونه باعث ریجکت شدن با درصد بالا بشه... تمامی این موارد را خودم دیدم ... پس بهتره با خیالی آسوده فرم را درست و HONEST پر کنید و اگر تونستید از آنکارا وقت بگیرید چون درصد خیلی بالایی از افراد از آنکارا قبول شدند.
    I am back to AA.

Junior Member

بحث Hosent و این حرفها نیست. من فقط فراموش کردم. با این همه اصراری که کرده اونجا و با توجه یه ویزا گرفتن شوهرش تو همون روز ، با یک نگاه 1 دقیقه ای به پاسپورتش ، می تونستن این قضیه رو چک کنن. بالاخره واسه همه که باید پاسپورت رو چک کنن ببینن طرف اینجاهایی رو که رفته راست نوشته یا نه.
    وقت سفارت، یک میلیون هزینه رفت و آمد دوباره به دبی و دردسرهای دیگه ..
    به نظر من که سخت گیریه بی مورد در مورد ایرانیهاست.

Junior Member vahid0001 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    پر کردن فرم ها از یک سایت مرکزی انجام میشه پس به نظر میرسه که نیازی نباشه.
    بهتر هست که نام advisor رو بنویسی چون برادرت میتونه تای رو برات کمرنگ کنه. هرچند باید آخرش تو قسمتی که کدوم یکی از فامیلات ویزا دارن دوباره اسمشو بیاری.

موفق باشی.
    با سلام
    چون من ds160 قبلی و واسه قبرس پر کرده بودم و الان می خوام دبی برم دوباره می خوام پر کنم اشکالی که نداره؟
    عکس با اینکه 5*5 با رزولوشن 300 هستش ولی وقتی رو رسید نهایی نشون می ده چرا کیفیتش پایین می آد؟
    ممنون می شم اگه بگید این چند تا ایتم و درست پر کردم یا نه؟ من فاند کامل دارم

1-Specific Travel Plan? NO
    2- Person/Entity Paying for Your Trip: COMPANY/ORGANIZATION
    3- Name of Company/Organization Paying for Trip: UNIVERSITY OF .......
    4- Relationship to You: EMPLOYER
    5- Is the address of the party paying for your trip the same as your Home or Mailing Address: Yes

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid0001 نمایش پست ها
    با سلام
    چون من ds160 قبلی و واسه قبرس پر کرده بودم و الان می خوام دبی برم دوباره می خوام پر کنم اشکالی که نداره؟
    عکس با اینکه 5*5 با رزولوشن 300 هستش ولی وقتی رو رسید نهایی نشون می ده چرا کیفیتش پایین می آد؟
    ممنون می شم اگه بگید این چند تا ایتم و درست پر کردم یا نه؟ من فاند کامل دارم

1-Specific Travel Plan? NO
    2- Person/Entity Paying for Your Trip: COMPANY/ORGANIZATION
    3- Name of Company/Organization Paying for Trip: UNIVERSITY OF .......
    4- Relationship to You: EMPLOYER
    5- Is the address of the party paying for your trip the same as your Home or Mailing Address: Yes
    باید حتما پر بشه دوباره. چون همون اول جارو انتخاب میکنی. در ضمن اخرش current location باید تغییر کنه . تو فرم قبلی بوده قبرس حالا باید بشه دبی پس باید دوباره پر کنی

در مورد عکس درست میگی. پایین می آید. من رزولوشن رو بالا بردم تا 900 بازم کیفیت پایین آومد. در هر صورت طبق قانون عکس باید حتما حتما بین 600 تا 1200 پیکسل باشه. اصلا بیخیال 300 شو.

تو مورد 1 تا 3 مثل تو نوشتم . ولی 4 رو other نوشتم. 5 هم no. آدرس جایی که پول میده دانشگاه نه Home . آدرس دانشگاهو باید نوشت

Junior Member

سلام دوستان

من میخوام وقت سفارت بگیرم برا دکتری. ولی هنوز فوقم تموم نشده و دارم رو تزم کار می کنم. میتونم برای ویزا الان اقدام کنم و بگم دارم رو تزم کار می کنم؟
    اگه میشه تو فرم DS-160 برای فوق تاریخ اتمام چی بزنم؟ یا اصلا فوقو وارد نکنم؟

ممنون از کمکتون

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanemad نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام وقت سفارت بگیرم برا دکتری. ولی هنوز فوقم تموم نشده و دارم رو تزم کار می کنم. میتونم برای ویزا الان اقدام کنم و بگم دارم رو تزم کار می کنم؟
    اگه میشه تو فرم DS-160 برای فوق تاریخ اتمام چی بزنم؟ یا اصلا فوقو وارد نکنم؟

ممنون از کمکتون
    سلام
    من خودم برای فوق آخرین تاریخی که می شد وارد کرد (تاریخ پر کردن فرم) را زدم . برای محکم کاری هم گواهی اشتغال به تحصیل ترجمه رسمی شده می برم سفارت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paydarh نمایش پست ها
    می بخشید، ولی آیا خواهر شما برای ویزای دانشجویی اقدام کرده بود؟

اگه آره، برای چه مقطعی و آیا اینکه فاند داشت؟ فول یا پارشیال؟ علت اینکه می پرسم اینه که میخوام برای دوبی اقدام کنم و اطلاعات شما میتونه کمک کننده باشه.

یه سوال هم از سایر دوستان داشتم. از اونجایی که هنوز وقت مصاحبه نتونستم بگیرم، دارم بصورت موازی عمل می کنم، یعنی برای قبرس، دوبی فرم DS-160 و برای باکو فرم DS-156 پر می کنم (خوبی ترکیه اینه که لازم نیست همون لحظه پر بشه ). چاره ای دیگه هم ندارم، برای اینکه دارم از طریق آژانس ها اقدام می کنم و اونا هم فرم پر شده میخوان. حالا، آیا این کار ممکنه یا نه؟ یعنی اگه آخرش برای مصاحبه به یکی از این جاها برم، ممکنه آفیسر گیر بده؟!!!

بسیار ممنون از لطف و توجه دوستان
    ویرایش توسط bbllrn : May 9th, 2010 در ساعت 12:32 PM

دوستان توضيح دادند که پر کردن DS-160 بدون داشتن SEVIS ID و گرفتن وقت با SEVIS ID غلط براي سفارت قبرس مشکل ايجاد نمي کنه!

اما دبي يا ترکيه چطور؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)