صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

سلام
    میخواستم بدونم با وجود مشکل سربازی و اینکه تا آخر مرداد برای خروج از کشور فرصت دارم میتونم به ترم جولای برسم ؟
    دو سه تا از دانشگاههاdeadline تا April برای ترم جولای گذاشتن.(Ballarat ,University of Southern Queensland )
    به ویزا و دیگر مسائل می رسم یا باید فکر ترم پاییز باشم؟
    با تشکر از توجهتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت برای ترم جولای؟

the embassy say that the process of getting student visa last at least 3 months .if you have your admission you can .but if you want to apply now
    i dont think you can reach .because it takes time for getting admission.
    and you must have ielts too/
    do you have?

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت برای ترم جولای؟ فقط تا اواسطا August فرصت دارم خارج شم!

بله ، IELTS 7 گرفتم و مدارکم هم برای ارسال حاضره، مشکلم اینه که به خاطر سربازی فقط تا وسطای August فرصت دارم از کشور خارج شم .
    فکر میکنید میتونم تا اون موقع پذیرش و ویزای استرالیا بگیرم و از کشور خارج شم ؟؟
    و برای ترم جولای تلاش نکنم؟ چون دانشگاهها برای International Students پذیرش تا یکی دو ماه دیگه میده!
    ممنون از توجهتون

Junior Member

I think you can apply for July .They will give offer 3-6 weeks.
    try it.it worth

Economist
    Guest

سلام وچون نظام وظیفه جا نداره برای نیروی جدید، تاریخ اعزام شما شاید بعد از شهریور بیفته و تا اون موقع فرصت دارید برای پروسه ویزای دانشجویی.

اكثر دانشگاه ها بين 3 تا 8 هفته زمان براي بررسي مدارك و دادن پذيرش(يا ريجكت كردن) زمان مي خوان. به نظرم شما هرچه سزيعتر بايد اقدام كني چون سفارت به همه توصيه ميكنه كه حداقل چهار ماه قبل از شروع كلاس ها درخواست ويزا بدن. من كسائي رو ميشناسم كه سه ماهه وزا گرفتن ولي كسايي هم هستن كه به ترم مورد نظر نرسيدن و سفارت بهشون ميگه ديفر كن براي ترم بعد ما هم شروع ويزا رو از ترم بعد ميزنيم. در نتيجه به نظرم شما هر چي سريعتر بجنبي بهتره چون حقيقتا زمانبدنيت فشرده هست

Junior Member

حق با Nice Guy هست

Junior Member

پیش فرض All questions about apply in australia

سلام، می خواستم بدونم زمان مناسب apply کردن برای دانشگاه Melbourne برای term ای که Feb/Mar شروع می شه کی هست (با در نظر گرفتن زمان مورد نیاز برای گرفتن ویزا و البته deadline خود دانشگاه)؟ (حدوداً)

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای apply؟

براي ترم February شما بايد حداکثر تا 31 آگوست مدارکتون را فرستاده باشيد تا براي بورس در نظر گرفته بشيد. اگر از قبل با استاد هماهنگ کنيد در عرض 3 هفته پذيرش مي گيريد. بعد بايد تا اواسط December صبر کنيد تا راند اصلي بررسي بورسها برسه. تا اواخر December هم اعلام مي کنند که بورس مي گيريد يا نه. البته در مورد ويزا قطعا نمي تونيد منتظر نتيجه بورس بمونيد ولي مي تونيد حداقل مرحله PVA رو انجام بديد. کلا پروسه گرفتن پذيرش از Melboune خيلي سرراسته و زمان بر نيست ولي Scholarship رو تا دسامبر بررسي نمي کنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای apply؟

از آقای گرجی یه سوال داشتم. .اینجوری یعنی ممکنه که تا dec صبر کنیم و بهمون هم بورس ندن و ضمناapply deadline واسه ترم fall رو هم از دست بدم :-[..چون من می خوام اگه aus نشه واسهUsاقدام کنم!به نظرتون معقول که apply کنم واسه ترم feb؟
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)