صفحه 10 از 52 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن مدارک به دانشگاه ملبورن

نگران نباش هنوز زوده واسه اعلام نتیجه. به منم هیچ شماره ای قبل از پذیرش ندادن و پذیرش هم بعد از 6 هفته اومد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن مدارک به دانشگاه ملبورن

Last year it took around 2 months to receive the admission (unconditional) in my case

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

یک قسمت در فرم ها سوال کرده که از چه طریقی مبلغی که سفارت خواسته رو پرداخت کردید؟
    اون فیشی که پرداخت می کنیم Money order هست یا Bank Cheque ؟
    Live Your Dream

Junior Member

فکر کنم باید Money Order رو بزنید چون ما پول رو به حساب می ریزیم و رسید بانکی رو ارائه می کنیم که Money order هم معنی رسید بانکی رو می ده.

می خواستم ببینم اگر من بخوام دانشگاهم رو بعد از خوندن یک ترم عوض کنم در همون رشته مراحلش چیه؟ کسی تا به حال این کار رو کرده؟
    دانشگاه سیدنی دورش 2 ساله هست اما من به اون میزان پول تو حسابم نیست... اما ملبورن 1.5 سالست و مشکلی برای BS برای ارائه به سفارت نیست...می خوام ببینم می شه یک ترم ملبورن خوند و بعدش رفت سیدنی؟ سفارت گیر نمی ده؟
    Live Your Dream

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    می خواستم ببینم اگر من بخوام دانشگاهم رو بعد از خوندن یک ترم عوض کنم در همون رشته مراحلش چیه؟ کسی تا به حال این کار رو کرده؟
    دانشگاه سیدنی دورش 2 ساله هست اما من به اون میزان پول تو حسابم نیست... اما ملبورن 1.5 سالست و مشکلی برای BS برای ارائه به سفارت نیست...می خوام ببینم می شه یک ترم ملبورن خوند و بعدش رفت سیدنی؟ سفارت گیر نمی ده؟
    من از کسی شنیدم که شما تا یکسال نمی تونید دانشگاه رو عوض کنید ولی هر موقع خواستید می تونید رشته خودتون رو تو همون دانشگاه عوض کنید.

در هر دو وضع هم باید سفارت رو مطلع کنید بخصوص اگه طول دوره عوض میشه باید طول ویزای شما هم تغییر کنه. به هر حال من کسی رو نمی شناسم که تجربه این کار رو داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    من از کسی شنیدم که شما تا یکسال نمی تونید دانشگاه رو عوض کنید ولی هر موقع خواستید می تونید رشته خودتون رو تو همون دانشگاه عوض کنید.

در هر دو وضع هم باید سفارت رو مطلع کنید بخصوص اگه طول دوره عوض میشه باید طول ویزای شما هم تغییر کنه. به هر حال من کسی رو نمی شناسم که تجربه این کار رو داشته باشه
    تایید میشه...

Changing courses

If you want to change to a new course at the same level of qualification, you do not need to apply for a new student visa unless your current visa is about to expire.

Important: If your new course will be with a different education provider, read the information below regarding changing education providers.

Changing level of qualification

If you want to change your level of qualification, you will need to apply for a new student visa because your visa subclass will change.
    Example: You want to change from a Diploma to a PhD degree.

Changing education provider

From 1 July 2007 the 'no change of provider' condition (8206), which restricted student visa holders from changing education provider within the first 12 months of their main course of study ceased to have effect.

Although the condition will still appear on the visa labels of students who were granted visas prior to 1 July 2007, as the condition has no effect, students are no longer required to lodge an application with the department to change education provider.

If you are intending to change education provider you should contact your current education provider for information. In most circumstances the new education provider will be restricted from enrolling you if you have not completed 6 months of the main course of study for which your visa was granted.

If you want to change provider before completing the first six months of your main course of study you must contact your current education provider for permission.

If you want to change your level of qualification, you will need to apply for a new student visa because your visa subclass will change.
    Example: You want to change from a Diploma to a PhD degree.

Notify the department that you have changed provider

If you change your education provider at any time you must contact the department and provide a Confirmation of Enrolment certificate from your new education provider.
    What Does Not Kill You Makes You Stronger

سلام

من برای دکترای IT با یکی از اساتید ملبورن هماهنگ کردم حالا باید فرم expression of interest رو پر کنم. متاسفانه نمی دونم توی بخش سوالات تحقیق یا عنوان تحقیق چقدر باید دقیق یا کلی بشه. ممنون میشم اگه کسی منو در این باره راهنمایی کنه چون نمی خوام با بد پر کردن این فرم reject بشم. CV قابل قبولی هم دارم 5 مقاله (4 تا خارجی یکیش IEEE و یک ISI ژورنالsubmit دارم. تافل 600 و 4 , معدل ارشد 17.6

ممنون

Junior Member

سلام
    كسي ميتونه منو در رابطه با قوانين اخذ ويزاي دانشجويي براي نيوزلند راهنمايي كنه؟ ممنون مي شم اگه كمكم كنين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)