صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    میخواستم بدونم با معدل 16.70 مهندسی کامپیوتر آزاد تهران و ILTS 6.5 امکان گرفتن FUND هست؟؟؟
    دوست عزیز شما برای found گرفتن باید یک رزومه پر بار به همراه ثبت مقاله در ژورنال یا سابقه علمی درخشان مرتبط با رشتتون رو داشته باشید.
    اگه این طور بود که شما می گید کل بچه های فروم found گرفته بودن تا حالا ;D
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    از دوستانی که ملبورن اقدام کردن یا هر جای دیگه 1 سوال داشتم:
    من نمره زبانم رو گرفتم و overall 6.5 وlistening:6 reading:6.5 speaking:7 writing:5.5 . یعنی فقط یکی زیر 6 با 0.5 نمره اختلاف. من به دانشگاه ملبورن که میل زدم دوره SELA ( School of Engineering’s English Language Alternative) رو به من پیشنهاد داده که بر اساس اون من باید 6 ماه!!! اونجا زبان بخونم یعنی باید july شروع کنم که مطمئنم ویزام تا اونموقع نمیرسه. تا اونجائی که من می دونم همه دانشگاه ها نهایتا 10 هفته واسه شرایط من زبان میدن حتی خود دانشگاه هم برنامه های 10هفته ای دارند. می خواستم بپرسم که از دوستان کسی تجربه مشابه من رو داره؟ یعنی می خواستم بدونم این رو بهم پیشنهاد داده ( گفته you can ) یا اینکه حتما باید این رو بگذرونم؟ آخه براساس این لینک 10 هفته باید بخونم، حسابی گیج شدم: http://www.hawthornenglish.com/Content.aspx?topicID=931
    متاسفانه وارد تعطیلات شدند و خودشون جواب من رو ندادند.
    این لینک SELA:
    http://www.eng.unimelb.edu.au/admissions/english.html
    آقا وضعیت شما دقیقا عین منه، ولی به من گفتن 15 هفته زبان باید بخونم نه 6 ماه..!!! منم می خوام دوباره امتحان بدم،ولی من با همون IELTS برا PVA اقدام کردم که تا اون بیاد یه بار دیگه امتحان بدم.
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام به تمام دوستان عزیز
    حقیقتش من تو فکر دانشگاههای استرالیا نبودم تا حالا ولی یکی از دوستام خیلی تعریف کرد از دانشگاههای این کشور .
    میخواستم بدونم شرایط پذیرش در استرالی به چه صورته؟یعنی منظورم چند بار و چه موقعهایی در سال پذیرش دارند؟و ددلاین های اپلاین کردن آنها به چه صورته(حدودا)؟
    و آیا ویزا را بعد از گرفتن پذیرش راحت میدند یا استرالیا هم مثل کانادایی ها سخت گیرند؟ ???
    آیا بعد از تحصیلات مثل کانادا امکان گرفتن اقامت هست یا نه؟
    سوال آخرم هم میخواستم بدونم با معدل 16.70 مهندسی کامپیوتر آزاد تهران و ILTS 6.5 امکان گرفتن FUND هست؟؟؟
    با تشکر از تمام دوستان
    فكر نكنم، من آيلتس بالاتر و 2 مقاله و يك كتاب داشتم هنوز كه خبري از فاند نيست.

شلمان!
    Guest

مهم
    دوستاني كه براي ارشد دانشگاه ملبورن اقدام مي كنن در رشته ي كامپيوتر حواسشون باشه كه دوره هاش 1.5 ساله هست نه 2 ساله، مگر كه رشته تون كامپيوتر نبوده باشه. چون 4 سال كامپيوتر خوندن 6 ماه از دوره ها رو كم مي كنه. اگرم كه در اون زمينه كار كرده باشيد يكسال.
    گفتم كه بعدا مثل بنده كاسه چكنم چكنم دستتون نگيريد! چون واسه اقامت مشكل ايجاد ميكنه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    مهم
    دوستاني كه براي ارشد دانشگاه ملبورن اقدام مي كنن در رشته ي كامپيوتر حواسشون باشه كه دوره هاش 1.5 ساله هست نه 2 ساله، مگر كه رشته تون كامپيوتر نبوده باشه. چون 4 سال كامپيوتر خوندن 6 ماه از دوره ها رو كم مي كنه. اگرم كه در اون زمينه كار كرده باشيد يكسال.
    گفتم كه بعدا مثل بنده كاسه چكنم چكنم دستتون نگيريد! چون واسه اقامت مشكل ايجاد ميكنه.
    شلمان جان.
    باید بعد از پایان مستر درخواست یه دوره TAFE که ۶ ماه طول بکشه بدی . با مستر ۱.۵ ساله و اون دوره ۶ ماهه مشکل اقامتتم حل میشه.
    موفق باشی
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    شلمان جان.
    باید بعد از پایان مستر درخواست یه دوره TAFE که ۶ ماه طول بکشه بدی . با مستر ۱.۵ ساله و اون دوره ۶ ماهه مشکل اقامتتم حل میشه.
    موفق باشی
    متشكرم. من ترسم از اينه كه برسم به اون موقع و ويزا رو تمديد نكنن!!

Junior Member

سلام به همه
    differ كردن از طريق سايت دانشگاه چگونه است ؟ مثلا دانشگاه unsw شهر sidney.مرسي
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط liliup
    سلام به همه
    differ كردن از طريق سايت دانشگاه چگونه است ؟ مثلا دانشگاه unsw شهر sidney.مرسي
    معمولا یه نامه رو مینویسی (که قالبش تو وبسایت خود دانشگاه هست) و در خواست defer میکنی.

واسه UNSW اینو پیدا کردم. امیدوارم بدردت بخوره :
    http://www.unsw.edu.au/futureStudent...deferring.html
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

من نمی دونم وقتی از بین offer ها یکی رو انتخاب کردم بعدش لازمه که به بقیه ی uni ها بگم که offer اون ها رو قبول نکردم یا اینکه Deadline ثبت نام بگذره خودشون می فهمن و انتظار ندارند که خبر بدیم....
    بعدش اگر لازم بود که اعلام کنم کی باید این کارو کنم؟ بعد از گرفتن PVA????
    Live Your Dream

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    من نمی دونم وقتی از بین offer ها یکی رو انتخاب کردم بعدش لازمه که به بقیه ی uni ها بگم که offer اون ها رو قبول نکردم یا اینکه Deadline ثبت نام بگذره خودشون می فهمن و انتظار ندارند که خبر بدیم....
    بعدش اگر لازم بود که اعلام کنم کی باید این کارو کنم؟ بعد از گرفتن PVA????
    لازم نیست چیزی بهشون بگی هر آفر یه Elapse time داره که اگه تا اون تاریخ به دانشگاه چیزی اعلام نکنی خود به خود باطل میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)