صفحه 13 از 52 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

خيلي ممنون vahidR جان . شما نميدونيد كه اگر PVA نيومده باشه و از طريق سايت DIFFER كنيم مشكلي پيش مياد يا نه؟
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط liliup
    خيلي ممنون vahidR جان . شما نميدونيد كه اگر PVA نيومده باشه و از طريق سايت DIFFER كنيم مشكلي پيش مياد يا نه؟
    راستش من هنوز اندر خم کوچه اول هستم و اطلاعی ندارم!
    بقیه بچه ها بهتر میتونن کمک کنن.
    ولی درضمن میتونی از خود دانشگاه هم بپرسی معمولا سریع جواب میدن ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

من به خاطر اینکه 0.5 نمره writing تو آیلتس کم آوردم به دانشگاه(ملبورن) میل زدم که چیکار باید بکنم. اونا هم یه دوره به اسم sela گفتن باید بگذرونم که لینکش اینه:
    http://www.eng.unimelb.edu.au/admissions/english.html

بر اساس اطلاعات داده شده یک ترم به دورم اضافه میشه(از 1 به 1.5 میرسه). و چیزی که من فهمیدم اینه که همزمان با فوق زبان رو می خونم( مطمئن نیستم بر اساس نوشته های همین لینک می گم). حالا سوال من اینه که وقتی درسم تموم شد طول دوره فوقم رو 1.5 ساله میزنن یا 1 ساله؟(برای گرفتن اقامت دائم مهمه). و یا اصلا برداشت من درسته؟ یعنی همزمان با فوق زبان میخونم یا اینکه 1 ترم اول فقط زبانه؟ هر چی از قبل تعطیلات و بعدش میل زدم جواب ندادند( 3بار هم forward کردم.). به این وکلای معطم هم زنگ زدم بهم جواب ندادند. کسی در این زمینه اطلاعات داره؟ اگه نه راهی بلدید من به جواب سوالام برسم؟(ترجیحا غیر از زنگ زدن به دانشگاه)
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

من تا اونجا که می دونم شما همراه با واحد های فوقت کورس زبانم ور می داری و پاس می کنی البته این واسه دانشکاه آدلاید هست که اگه اشتباه نکنم یکی از تاپترین دانشگاههای اونجاست. ولی فوق تو این دانشگاه 2ساله هست تو رشته من.
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    من تا اونجا که می دونم شما همراه با واحد های فوقت کورس زبانم ور می داری و پاس می کنی البته این واسه دانشکاه آدلاید هست که اگه اشتباه نکنم یکی از تاپترین دانشگاههای اونجاست. ولی فوق تو این دانشگاه 2ساله هست تو رشته من.
    ممنون.یعنی اضافه شدن زبان به واحدها تو طول دوره تاثیری نداشته؟اگه داشته باز هم همون 2 سال رو به عنوان فارغ التحصیلی زدن یا + مدت اضافه شده رو؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نه عزیزم زیاد نگران نباش حالا اگه یه ترم اضافه بشه چی میشه؟
    من افر داشتم واسه مستر و استادش گفته بعد یه سال Jump میدم PhD تا 4ساله فارغ التحصیل بشی.(که قسمتمون اونجا نشد)
    پس ببین زیاد این چیزا مهم نیست.
    اونجا که بری دستت بازتر میشه ولی بر عکس آمریکا اونجا اگه باید زبان کارکنی همراه فوقت هستش که مشکلی هم گویا واسه گرفتن ویزا ایجاد نمیکنه.
    موفق باشی
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

تا اونجا که من میدونم ( وتقریبا مطم.ن هستم) واسه اقامت دایم officer مهاجرت به طول دوره فوق نگاه میکنه نه دوره "زبانی" که در کنارش بگذرونی..
    این مهمه ! چون بعضی ها واسه اقامت دایم مجبورن یه دوره TAFE هم برای رسیدن به دو سال تحصیل بگذرونن (۶ ماه واسه فوق ۱.۵ ساله و ۱ سال واسه فوق یه ساله).
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

یه چیز دیگه ...

DIAC (سازمان مهاجرت استرالیا) احتمالا تو همه دانشگاها هر ساله کنفرانسی واسه دانشجوها برگزار میکنه و راه و چاههای گرفتن اقامت دایم رو واسه فارغ التحصیلان نشون میده .
    واسه QUT این فایل power point رو ببینید . اطلاعات تقریبا کاملیه و حداقل منو از سر در گمی دراورد :

http://www.issupport.qut.edu.au/reso...s%20&%20PR.ppt

امیدوارم بدرد بخوره ....
    ممنون

Junior Member

اگر PVA نيومده باشه و از طريق سايت DIFFER كنيم مشكلي پيش مياد يا نه؟
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

نقل قول نوشته اصلی توسط liliup
    اگر PVA نيومده باشه و از طريق سايت DIFFER كنيم مشكلي پيش مياد يا نه؟
    نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد، می تونی به international officer دانشگاه ایمیل بزنی و مشکلت رو توضیح بدی و تقاضای differ کنی که اگه قابل قبول بود، طریقه differ کردن هم بهت میگن.
    در کل بهترین روش اینه که بگی "سفارت گفته تا اون موقع ویزات نمیاد و باید که differ کنی"، من که این کار و کردم جواب داد ولی خودم گفتم که فعلا نمی خوام differ کنم. موفق باشی.
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)