صفحه 16 از 52 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

ممنون از راهنمایی های خوبت وحید جان
    پس برم دنبال مدیریت coursework توی دانشگاه های گروه هشت!

(فوری)سلام دوستان من مدارکم کامله و بیشتر برای کانادا اقدام کردم ،حالا برای استرالیا وقت هست؟به کدوم دانشگاه میرسم بفرستم؟البته دانشگاه خوبی هم باشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    (فوری)سلام دوستان من مدارکم کامله و بیشتر برای کانادا اقدام کردم ،حالا برای استرالیا وقت هست؟به کدوم دانشگاه میرسم بفرستم؟البته دانشگاه خوبی هم باشه
    بله، شما برای semester 2, 2009 یعنی همون July هنوز وقت دارید که پذیرش بگیرید ولی مطمئنن تا اون موقع ویزا نمیدن و مجبور به دیفر میشید، پس اگه دنبال بورس هستید به فکر Feb 2010 باشید در غیر این صورت برا همون July 2009 سعی خودتون رو بکنید اگه نیاز شد که حتما میشه :P دیفر میکنید.

در مورد دانشگاه هم که بسته به نوع رشتتون و معدل و این حرف ها، شانستون رو از گروه 8 امتحان کنید. موفق باشید
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    بله، شما برای semester 2, 2009 یعنی همون July هنوز وقت دارید که پذیرش بگیرید ولی مطمئنن تا اون موقع ویزا نمیدن و مجبور به دیفر میشید، پس اگه دنبال بورس هستید به فکر Feb 2010 باشید در غیر این صورت برا همون July 2009 سعی خودتون رو بکنید اگه نیاز شد که حتما میشه :P دیفر میکنید.

در مورد دانشگاه هم که بسته به نوع رشتتون و معدل و این حرف ها، شانستون رو از گروه 8 امتحان کنید. موفق باشید
    ممنون از جوابتون،منظورتون از گروه 8 چیه؟من اصلا با سیستم استرالیا آشنا نیستم،معدل من 16.5 و IELTS 7 و برای ارشد اقدام میکنم کدوم دانشگاه مناسب تر هست؟یعنی ترو اول july و ترم دوم Feb شروع میشه؟از نظر ددلاین کدوم دانشکاهها هنوز واسه july وقت دارن؟ممنون

Junior Member

ممنون از جوابتون،منظورتون از گروه 8 چیه؟من اصلا با سیستم استرالیا آشنا نیستم،معدل من 16.5 و IELTS 7 و برای ارشد اقدام میکنم کدوم دانشگاه مناسب تر هست؟یعنی ترو اول july و ترم دوم Feb شروع میشه؟از نظر ددلاین کدوم دانشکاهها هنوز واسه july وقت دارن؟ممنون
    سلام
    گروه 8، 8 تا دانشگاه برتر استرالیا هستند. می تونید از این لینک برای گرفتن اطلاعات در مورد گروه هشت استفاده کنید http://www.go8.edu.au/ و لینک هر کدوم از دانشگاه های این گروه رو هم داره که می تونید با مراجعه به سایت هر دانشگاه، رشته مورد نظرتون رو اگه دارند پیدا کنید و شرایط apply کردن اشان رو ببینید. البته استرالیا دانشگاه های دیگه ای هم داره ولی این هشت ها برتر از بقیه هستند. این هم لیست دانشگاه های استرالیا http://www.australian-universities.com/list/.
    ترم July ترم دوم محسوب می شه. اون جا ترم فوریه یا مارچ ترم اول است. شما می تونید برای ترم جولای اقدام کنید که هنوز ددلاین برخی دانشگاه هاش نرسیده و اما همان طور که دوستمون هم گفت احتمال این که برای ترم جولای به موقع ویزا بگیرید کم است و اون وقت باید پذیرشتون رو برای ترم مارچ دیفر کنید. یا می تونید از الان مکاتباتتون رو با استاد ها شروع کنید و خیلی زور برای ترم اول (ترم مارچ) apply کنید، تا با اومدن پذیرشتون فرصت برای گرفتن ویزا داشته باشید (چون گرفتن ویزای استرالیا می تونه تا 6 ماه طول بکشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط t_g_a
    سلام
    گروه 8، 8 تا دانشگاه برتر استرالیا هستند. می تونید از این لینک برای گرفتن اطلاعات در مورد گروه هشت استفاده کنید http://www.go8.edu.au/ و لینک هر کدوم از دانشگاه های این گروه رو هم داره که می تونید با مراجعه به سایت هر دانشگاه، رشته مورد نظرتون رو اگه دارند پیدا کنید و شرایط apply کردن اشان رو ببینید. البته استرالیا دانشگاه های دیگه ای هم داره ولی این هشت ها برتر از بقیه هستند. این هم لیست دانشگاه های استرالیا http://www.australian-universities.com/list/.
    ترم July ترم دوم محسوب می شه. اون جا ترم فوریه یا مارچ ترم اول است. شما می تونید برای ترم جولای اقدام کنید که هنوز ددلاین برخی دانشگاه هاش نرسیده و اما همان طور که دوستمون هم گفت احتمال این که برای ترم جولای به موقع ویزا بگیرید کم است و اون وقت باید پذیرشتون رو برای ترم مارچ دیفر کنید. یا می تونید از الان مکاتباتتون رو با استاد ها شروع کنید و خیلی زور برای ترم اول (ترم مارچ) apply کنید، تا با اومدن پذیرشتون فرصت برای گرفتن ویزا داشته باشید (چون گرفتن ویزای استرالیا می تونه تا 6 ماه طول بکشه)
    خیلی ممنون از راهنمایی جامع دوستان،من به این نتیجه رسیدم که برای feb 2010 از الان اقدام کنم،فقط فاند واسه این ترم شرایطش چه جوریه؟احتمالش کمتره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

یه تفاوت دیگه ای هم که استرالیا با آمریکا / کانادا داره اینه که فوقش به دو شکل هست ( Master by research , Master by Coursework ) .
    در ریسرچ شما نیازی به حضور در کلاس ندارید ومیتونید از بدو ورود به تحقیق بپردازید . البته میتونید به پیشنهاد استاد در چند کلاس هم ثبت نام کنید.
    در کورس ورک هم دو مدل داریم ( یه مدل مثل ایرانه یعنی یه سری واحد پاس میکنی و در انتها یه پروژه تحویل میدید. یه مدل هم اینه که فقط یه سری درس پاس میکنید. بدیهیه که اگه بخواید بعدش برید دکترا باید یا رسیرچ باشید یا مدل ایرانی کورس ورک رو بگذرونید .... )
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

خیلی ممنون از راهنمایی جامع دوستان،من به این نتیجه رسیدم که برای feb 2010 از الان اقدام کنم،فقط فاند واسه این ترم شرایطش چه جوریه؟احتمالش کمتره؟
    فکر کنم تا آگوست وقت دارید واسه درخواست فاند.این ترم جولای که هیچی تموم شده . ترمهای بعدیش.
    بهترین راه اینه که به وب سایت دانشگاهها مراجعه کنی و تاریخ دقیق و مراحل مختلف رو ببینی.
    بدیهیه واسه فاند باید Master by Research باشید. من ندیدم کسی با coursework فاند گرفته باشه. اگه کسی اطلاعی داره بگه .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

منون،خیلی کمک کردید،الان که melbourne رو چک کرده همون august که شما گفتید،همین تفاوت زمانیش منو گیج کرده بود. ;D

سلام راست بورس دانشگاه های استرلیا از نظر کمی خیلی کمتره؟ به نظر شما می صرفه ادم به هزینه شخصی بره؟ چ.ن خیلی گرون هستش اونم واسه phd research والا زیاد میدی ندارم بتونم بورس بگیرم
    من خرداد ielts نوشتم اگه خدا بخواد 6.5-7.5 فکر کنم بتونم بشم بر طبق گفته معلم
    چندتا چیز منو گیج کرده من می خوام نفت بخونم با دانشگاه curtin گشتم دیدم deadline نداره؟
    یه نفر بتونه راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم یعنی بم بگه کی باید اقدام کنی
    من فکر کنم برج 8-9 فارغ التحصیل بشم
    معدلمم حدود 17.5 هستش توی ارشد
    این جریان 50 ملیون دانشجو ها هم باید بزارن؟ اگه اینطوریه میشه خورد خورد کردش به جای 2 ماه 6 ماه مثلا 20 تومن گذاشت؟
    در مورد پذیرش اگه دیفر کنی بورس نمی پره؟ معمولا چقدر ویزا دادن طول می کشه؟
    من واسه jan 2010 می خوام انجا باشم یه دنیا ممنون میشم اگه بگید از چه تاریخی اقدام کنم

و در مورد هزینه ها دوستم میگه که انجا درس می خونه اگه بدون بورس رفتی هزینتو سال اول خودت دادی احتمالش خیلی زیاد هستش که بتونی سال بعد پول بگیری
    اوضاع کار چطوریه؟ میشه در حین تحصیل کمک خرجی در اورد راستیتش اگه تا 50 تومن هم واسم اب بوخره کل تحصیل واسم میصرفه
    چون هدف من citizen گرفتن
    اینم یه سوال باز اینو شنیدم که اگه 2 سال postgradate انجا بخونی اقامت دائم بت می دن وبعد از 2 سال دیگه citizen می تونی بشی؟ این درسته؟
    الیته اینم بگم من مشکل سربازیم دارم
    چون فکر کنم 4-5 سال واسه دکتری معافیت میدن بازم ممنون میشم اگه اینم واسه من روشن کنید که به چه تریتبی هست اگه نمیشه که کلا بیخیال بشم
    راستی من اکیرکبیری هستم اون جریان اقامت می تونه کمکی باشه واسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)