صفحه 17 از 52 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sayyafzadeh
    سلام راست بورس دانشگاه های استرلیا از نظر کمی خیلی کمتره؟ به نظر شما می صرفه ادم به هزینه شخصی بره؟ چ.ن خیلی گرون هستش اونم واسه phd research والا زیاد میدی ندارم بتونم بورس بگیرم
    من خرداد ielts نوشتم اگه خدا بخواد 6.5-7.5 فکر کنم بتونم بشم بر طبق گفته معلم
    چندتا چیز منو گیج کرده من می خوام نفت بخونم با دانشگاه curtin گشتم دیدم deadline نداره؟
    یه نفر بتونه راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم یعنی بم بگه کی باید اقدام کنی
    من فکر کنم برج 8-9 فارغ التحصیل بشم
    معدلمم حدود 17.5 هستش توی ارشد
    این جریان 50 ملیون دانشجو ها هم باید بزارن؟ اگه اینطوریه میشه خورد خورد کردش به جای 2 ماه 6 ماه مثلا 20 تومن گذاشت؟
    در مورد پذیرش اگه دیفر کنی بورس نمی پره؟ معمولا چقدر ویزا دادن طول می کشه؟
    من واسه jan 2010 می خوام انجا باشم یه دنیا ممنون میشم اگه بگید از چه تاریخی اقدام کنم

و در مورد هزینه ها دوستم میگه که انجا درس می خونه اگه بدون بورس رفتی هزینتو سال اول خودت دادی احتمالش خیلی زیاد هستش که بتونی سال بعد پول بگیری
    اوضاع کار چطوریه؟ میشه در حین تحصیل کمک خرجی در اورد راستیتش اگه تا 50 تومن هم واسم اب بوخره کل تحصیل واسم میصرفه
    چون هدف من citizen گرفتن
    اینم یه سوال باز اینو شنیدم که اگه 2 سال postgradate انجا بخونی اقامت دائم بت می دن وبعد از 2 سال دیگه citizen می تونی بشی؟ این درسته؟
    الیته اینم بگم من مشکل سربازیم دارم
    چون فکر کنم 4-5 سال واسه دکتری معافیت میدن بازم ممنون میشم اگه اینم واسه من روشن کنید که به چه تریتبی هست اگه نمیشه که کلا بیخیال بشم
    راستی من اکیرکبیری هستم اون جریان اقامت می تونه کمکی باشه واسم

دوست عزیز شما مثل اینکه خیلی واسه رفتن عجله داری!!جواب همه سوالات توی فروم هست،وقت بذار و بخون
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

سلام راست بورس دانشگاه های استرلیا از نظر کمی خیلی کمتره؟ به نظر شما می صرفه ادم به هزینه شخصی بره؟ چ.ن خیلی گرون هستش اونم واسه phd research والا زیاد میدی ندارم بتونم بورس بگیرم
    چندتا چیز منو گیج کرده من می خوام نفت بخونم با دانشگاه curtin گشتم دیدم deadline نداره؟
    این جریان 50 ملیون دانشجو ها هم باید بزارن؟ اگه اینطوریه میشه خورد خورد کردش به جای 2 ماه 6 ماه مثلا 20 تومن گذاشت؟
    من واسه jan 2010 می خوام انجا باشم یه دنیا ممنون میشم اگه بگید از چه تاریخی اقدام کنم

و در مورد هزینه ها دوستم میگه که انجا درس می خونه اگه بدون بورس رفتی هزینتو سال اول خودت دادی احتمالش خیلی زیاد هستش که بتونی سال بعد پول بگیری
    اوضاع کار چطوریه؟ میشه در حین تحصیل کمک خرجی در اورد راستیتش اگه تا 50 تومن هم واسم اب بوخره کل تحصیل واسم میصرفه
    چون هدف من citizen گرفتن
    اینم یه سوال باز اینو شنیدم که اگه 2 سال postgradate انجا بخونی اقامت دائم بت می دن وبعد از 2 سال دیگه citizen می تونی بشی؟ این درسته؟
    چون فکر کنم 4-5 سال واسه دکتری معافیت میدن بازم ممنون میشم اگه اینم واسه من روشن کنید که به چه تریتبی هست اگه نمیشه که کلا بیخیال بشم
    من هم با نظر bijanh_2006 موافقم.

بسیار نامرتب و سردرگم سوالهاتون رو مطرح کردید. خودتون یه بار مطلبتون رو بخونید و بهمون حق بدید که چیز زیادی ازش سردر نیاریم.
    مسلما" برای چنین پروسه هایی ، اون چیزی که applicant ایرانی بیش از همه بهش نیاز داره، شکیبایی و ظرفیت بالا ست. پس لطفا" با حوصله توی forum بگردید و مطمئن باشید که جواب همه این سوالات رو پیدا می کنید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

من خوندم ولی خیلی دقیق نمی دونم منظور شما دقیقا کجاست اگه میشه لینک بدین من جواب سوالمو بگیرم ممنون میشم درضمن فکر کنم سوالات من سوال خیلیا باشن که تازه می خوان واسه استرلیا اقدام کنن و میتونه یه منبع خوب باشه واسه همه ممنون میشم

من خوندم ولی خیلی دقیق نمی دونم منظور شما دقیقا کجاست اگه میشه لینک بدین من جواب سوالمو بگیرم ممنون میشم درضمن فکر کنم سوالات من سوال خیلیا باشن که تازه می خوان واسه استرلیا اقدام کنن و میتونه یه منبع خوب باشه واسه همه ممنون میشم

این امکان نداره که شما بخونی و جواب سوالات رو نگیری،پس نخوندی!فکر نمی کنم که پیدا کردن جواب سوالات تو فروم خیلی سخت باشه که لینک نیاز داری!فقط یه کم حوصله و وقت می خواد!!در ضمن پدیده search هم واسه همین اختراع شده

> بگین جواب نمی دم چرا منو بی حوصله میگی اینقدر تایپ کرده بودی که منو بگی search کنم جواب منو داده بودی

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

چون هدف من citizen گرفتن
    حق با بچه هاست فروم رو یه خورده بگرد. گشتن فروم در برابر استرس و فشاری که پروسه اپلای و مخصوصا گرفتن ویزا بهت وارد میکنه مثل فیل و فنجونه !!!!
    من واسه PhD اقدام نکردم ولی سعی میکنم چیزایی که میدونم رو به اشتراک بذارم :

۱- واسه Phd هر وقت خواستید میتونید اقدام کنید . ولی دقت کن واسه ویزا باید ۶-۷ ماه زمان بذارید (شروع ترمها فوریه و جولای هست). تا اونجا که میدونم PhD ها باید چند هفته قبل خودشونو برسونن مثلا واسه ترم جولای تا جون (؟) یا می (؟) وقت دارید! دقیقا یادم نیست.

۲- اگه برج ۸و۹ فارغ التحصیل بشی تا ریز نمرات صادر بشه و .... و با شرط این که بورس هم نگیری به فوریه که نمیرسی هیچی فکر کنم به جولای هم نرسی !! رو فوریه سال بعدش حساب کن .

۳- تا اونجا که میدونم واسه PhD باید پول سال اول تحصیل رو تو حسابی داشته باشی (phd از شرط سه ماه پول تو حساب بودن معافه) . چه واسه خودت باشه چه کسی که تو رو ضمانت کرده باشه .

۴- بعضی دانشگاهها بورس رو دیفر میکنن بعضی ها هم نمیکنن. ازشون حتما بپرس.

۵- اگه میخوای ژانویه ۲۰۱۰ اونجا باشی همین حالا اقدام کن . ولی چون نتایج بورس ها معمولا اواخر اکتبر (؟)اعلام میشه بهتره حسابت پر باشه . حالا بورس هم گرفتی چه بهتر ....

۶- بصورت قانونی میشه ۲۰ ساعت در هفته کار کرد که اگه بورس بگیری کمتر هم میشه .

۷- خیلی ها به این ۷۰ -۶۰ میلیون به صورت یه سرمایه گذاری نگاه میکنن . چون میشه راحت بعد از دوسال تحصیل PR گرفت و بهد از چهار سال citizenship ....
    خوبیش اینه که زمان دادن PR و citizenship رو از ورود شما به استرالیا حساب میکنن .

موفق باشید ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

> بگین جواب نمی دم چرا منو بی حوصله میگی اینقدر تایپ کرده بودی که منو بگی search کنم جواب منو داده بودی
    دوست عزیز همه کسانی که تازه به فروم میان با همچین پست هایی قصد دارن که یه دفعه کل جوابای خودشونو بگیرن من هم اول همین طوری بودم ;D،در حالی که جز جز این کار با توجه به شرایط افراد فرق میکنه،اگه درست استفاده کردن از فروم رو یاد بگیری بهتر از اینه که این چند تا سوال کلی رو جواب بگیری

Junior Member

سلام بچه ها :

ميخواستم بهم كمك كنيد و لطف كنيد بگيد كه براي لاج دوباره پرونده دانشجويي چه چيزهايي لازمه تمام فرم هاي سفارت و مدارك تحصيلي - آيلس - پرينت بانكي - گواهي موكل و ... ميتونيد دسته بندي شده و كامل برام بگيد نياز فوري دارم . مرسي

راستي يه سوال ديگه اينكه حالا كه من pva اومده و فقط منتظر visa هستم . ميشه حساب بانكي منو كه هنوز پول كافي توش هست براي شخصي كه قراره الان پروندش رو لاج كنه و عضو خانواده هم باشه استفاده كنم ؟ مثلا برادرم - آيا مشكلي پيش نمياد - سفارت نميگه كه شماها هر دو حساب و اسپانسر مشترك داريد؟
    خيلي جواب اين سوال واسم مهمه . ممنون ميشم همه نظراتشونو بدن يا اگه مشاوري ميشناسن كه جوابمو ميده بهم معرف كنن.
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

نقل قول نوشته اصلی توسط liliup
    سلام بچه ها :

ميخواستم بهم كمك كنيد و لطف كنيد بگيد كه براي لاج دوباره پرونده دانشجويي چه چيزهايي لازمه تمام فرم هاي سفارت و مدارك تحصيلي - آيلس - پرينت بانكي - گواهي موكل و ... ميتونيد دسته بندي شده و كامل برام بگيد نياز فوري دارم . مرسي

راستي يه سوال ديگه اينكه حالا كه من pva اومده و فقط منتظر visa هستم . ميشه حساب بانكي منو كه هنوز پول كافي توش هست براي شخصي كه قراره الان پروندش رو لاج كنه و عضو خانواده هم باشه استفاده كنم ؟ مثلا برادرم - آيا مشكلي پيش نمياد - سفارت نميگه كه شماها هر دو حساب و اسپانسر مشترك داريد؟
    خيلي جواب اين سوال واسم مهمه . ممنون ميشم همه نظراتشونو بدن يا اگه مشاوري ميشناسن كه جوابمو ميده بهم معرف كنن.
    سلام
    فایل رو برات آپلود کردم، فقط هزینه لاج پرونده از چیزی که این تو نوشته شده کمتر هست.
    در ضمن اگه پولی که گذاشتید 2 نفر رو براحتی پوشش بده فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد، ولی احتیاطا شما قبل از لاج پرونده یک بار هم از خودشون سوال کنی بد نیست ;D
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564

فایل رو برات آپلود کردم، فقط هزینه لاج پرونده از چیزی که این تو نوشته شده کمتر هست.
    هزینه سفارت واسه سال ۲۰۰۹ مبلغ ۳۲۵۵۰۰ تومن شده : http://www.iran.embassy.gov.au/tran/...Migration.html
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)