صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای apply؟

والا ممکن که هست چون تعداد بورسها محدود و تعداد applicant ها زياده. ولي ظاهرا بعده اين deadline هم شانس هست براي بورس چون بعضي ها قبول نمي کنند بورسهاشونو. من خودم اواسط august قبل apply کردم و 3 هفته اي پذيرش گرفتم ولي چون هنوز MS رو تمام نکرده بودم براي scholarship منو در نظر نگرفتن. جالبه الان که دفاع کردم بهم گفتن هنوز هم براي بورس شانس داري حالا چه جوري نمي دونم.
    شما هم به نظرم براي استراليا اقدام کنيد و ضمنا براي US و جاهاي ديگه هم حتما اقدام کنيد. براي ترم Feb 2009 بايد تا قبل آگوست امسال اقدام کنيد (البته Melbourne). اگر تو راند اول خداي ناکرده نتونستيد بورس بگيريد پذيرشتون براي ترم july هم معتبره. مي تونيد در کنار US به اين استراليا هم يک نيم نگاهي داشته باشيد شايد بهتون بورس بدن. کلا خيلي حساب کتاب نداره چون رقابت شديده ولي فرصت apply براي آمريکا و کانادا رو به هيچ وجه از دست نديد در عين حاليکه براي استراليا اقدام ميکنيد.

با آرزوي موفقيت براي تمامي دوستان

پیش فرض A question about apply in australia

i would like to apply in an australian university for fall 2009
    ? could someone provide me with details that i should do and its timetabel

پیش فرض پاسخ : A question about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanameri
    DEAR FRIEND
    U SHOULD GO TO THIS LINK:
    http://www.australian-universities.com
    U CAND FIND EVERYTHING
    HAVE A GOOD DAY

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanameri
    Consider this fact that AU Uni's have two intakes each year December (Semester 1) and July (Semester 2) and Fall 2009 doesn't make sense to them. Ok
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

تا جایی که من میدونم تا اویل شهریور برای application بورسهای استرالیا وقت هست
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Powerman dear, you see fall semester makes perfect sense to Australian Universities but their fall semester starts in February/March

معمولا براي پذيرش حدودا تا يكي دو ماه قبل از شروع ترم هم وقت هست ولي براي بورش و فاند و اينا هر دانشگاهي ددلاين خاص خودشو داره كه فكر كنم ديگه كم كم شش ماه قبل باشه.

موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

با سلام من میخوام برای feb 2009 پذیرش دکترا بگیرم در ضمن 2 ماه دیگه هم سربازیم تموم میشه میخوام بدونم دقیقا برای apply کردن باید چه مدارکی رو تهیه کنم.ممنون
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

با سلام من میخوام برای feb 2009 پذیرش دکترا بگیرم در ضمن 2 ماه دیگه هم سربازیم تموم میشه میخوام بدونم دقیقا برای apply کردن باید چه مدارکی رو تهیه کنم.ممنون
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

نقل قول نوشته اصلی توسط havar_s
    يه سري مدارك كه روتين دانشگاه ها بخوان مثل نمره زبان، ريزنمرات با ترجمه رسمي، مدرك با ترجمه رسمي و يه چيزاي اينطوري.
    از طرف ديگه شما چون براي دكترا ميخواي اقدام كني فكر ميكنم بايد يه Research Proposal داشته باشي. ضمن اينكه احتمالا paper هايي كه داشتي، تقدير نامه اي، افتخارنامه اي، از اين چيزها هم كمك كنه.

شما بايد وب سايت هر دانشگاه رو چك كني كه قشنگ توضيح دادن در اين زمينه.

موفق باشيد

patris
    Guest

سلام به همه
    من هر چي تو سايت هاي دانشگاههاي استراليا ميگردم نميتونم ايميل استادا رو گير بيارم. ميشه لطفا كمكم كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)