صفحه 3 از 52 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط patris
    سلام به همه
    من هر چي تو سايت هاي دانشگاههاي استراليا ميگردم نميتونم ايميل استادا رو گير بيارم. ميشه لطفا كمكم كنيد.
    درود
    بله ايميل دانشگاههاي استراليا بد گير مياد
    ولي به دپارتمان مربوط به رشته خود مراجعه كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط patris
    سلام به همه
    من هر چي تو سايت هاي دانشگاههاي استراليا ميگردم نميتونم ايميل استادا رو گير بيارم. ميشه لطفا كمكم كنيد.
    برین تو دانشکده مورد نظرتون از اونجا میشه پیداشون کرد
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

با سلام
    من میخوام واسه sep یا feb 2009 مقطع Phd رشته نفت واسه این سه دانشگاه اقدام کنم curtin,Adelaide and NSW در ضمن هفته قبل نمره elts 6 شد تازه 59 روز دیگه هم سربازیم تموم میشه به نظر شما دوباره امتحان ielts بدم یا بیخیال شم بیافتم دنبال کارای apply و scholarship . راستی معدل لیسانس 14.5 و فوق 17.5 . ممنون میشم اگه نظر کلی تون رو بگید و راهنمایی کنید
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

Junior Member

دوستان یک وکیل خوب میشناسید؟ شمارش رو بدین؟

ممنون

Junior Member

سلام sadeghij

میتونی اون وکیلایی که مورد تایده وزارت علوم و استرالیا هستن رو از سایت http://www.ausiranstudy.org پیدکنی تو( قسمت نماینده‌ها) اما من پیش اکثرشون رفتم و اینیکیرو انتخاب کردم http://www.iliadint.com/ تمام اطلاعات تو سایت هست میتونی ببینی

موفق باشی

کاوه

من موسسه MYC رو پيشنهاد ميكنم. نماينده مستقيم خيلي از دانشگاه هاست و به غير از هزينه Application Fee و هزينه پست هيچ پولي ازتون نميگيره چون پولش رو از دانشگاه هاي مقصد ميگيره. كلا بين همه موسساتي كه من رفتم اين يكي از همه بهتر بود و الانم از كارشون خيلي راضي هستم

موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    من موسسه MYC رو پيشنهاد ميكنم. نماينده مستقيم خيلي از دانشگاه هاست و به غير از هزينه Application Fee و هزينه پست هيچ پولي ازتون نميگيره چون پولش رو از دانشگاه هاي مقصد ميگيره. كلا بين همه موسساتي كه من رفتم اين يكي از همه بهتر بود و الانم از كارشون خيلي راضي هستم

موفق باشيد
    خيلي ها بطور كلي با گرفتن وكيل مخالفن. نظر شما چيه؟ كمك خاصي بهت كرد؟
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای apply؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    والا ممکن که هست چون تعداد بورسها محدود و تعداد applicant ها زياده. ولي ظاهرا بعده اين deadline هم شانس هست براي بورس چون بعضي ها قبول نمي کنند بورسهاشونو. من خودم اواسط august قبل apply کردم و 3 هفته اي پذيرش گرفتم ولي چون هنوز MS رو تمام نکرده بودم براي scholarship منو در نظر نگرفتن. جالبه الان که دفاع کردم بهم گفتن هنوز هم براي بورس شانس داري حالا چه جوري نمي دونم.
    شما هم به نظرم براي استراليا اقدام کنيد و ضمنا براي US و جاهاي ديگه هم حتما اقدام کنيد. براي ترم Feb 2009 بايد تا قبل آگوست امسال اقدام کنيد (البته Melbourne). اگر تو راند اول خداي ناکرده نتونستيد بورس بگيريد پذيرشتون براي ترم july هم معتبره. مي تونيد در کنار US به اين استراليا هم يک نيم نگاهي داشته باشيد شايد بهتون بورس بدن. کلا خيلي حساب کتاب نداره چون رقابت شديده ولي فرصت apply براي آمريکا و کانادا رو به هيچ وجه از دست نديد در عين حاليکه براي استراليا اقدام ميکنيد.

با آرزوي موفقيت براي تمامي دوستان
    سلام. ببخشيد تو سايت دانشگاه ملبورن كه نوشته تا 31 oct وقت هست. شما منظورتون با توجه به مدت گرفتن ويزاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rf
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy

موفق باشيد
    خيلي ها بطور كلي با گرفتن وكيل مخالفن. نظر شما چيه؟ كمك خاصي بهت كرد؟
    كلا براي پذيرش گرفتن نمي دونم آيا تاثيري داره يا خير. ولي براي كل پروسه از پذيرش تا ويزا به نظرم مفيده چون:

اولا كه من شاغل هستم و اين برام خيلي خوبه كه يكي كارام رو پيگيري كنه. ثانيا هيچ ايميل، كاغذ يا يه چيزي براي من نمي فرستن و نگران نيستم كه حالا DHL بازي در اورده يا چي شده! ثالثا تو هر مرحله اي وكيل چك ميكنه كه مدارك نقص خاصي نداشته باشه. بخصوص براي ويزا گرفتن و مثلا متن تعهدنامه محضري يا مقبول بودن Bank Statement. رابعا وكيل يه مشاور خوبه كه اطلاعات دستشه و از اخبار خبر داره و ميدونه كه اين روزا اوضاع ويزا چطوري هست و چقدر طول ميكشه و اين حرفا ديگه! خامسا وكيل من خوابگاه رو اون طرف برام رديف ميكنه طوري كه اون طرف از روز اول جايي براي خواب داشته باشيم!!

به هر حال اينجا مهمترين مساله اينه كه آيا شما وقت و انرژي رو داري كه خودت دنبال كني يا نه؟ ضمن اينكه آدم كارش رو خودش انجام بده خيلي بهتر از اينه كه يه وكيل بد داشته باشه. همين ديشب با يكي صحبت ميكردم كه وكيل داشته و سفارت از Bank Statement ايراد گرفته!!

موفق باشيد

Junior Member

كلا براي پذيرش گرفتن نمي دونم آيا تاثيري داره يا خير. ولي براي كل پروسه از پذيرش تا ويزا به نظرم مفيده چون:

اولا كه من شاغل هستم و اين برام خيلي خوبه كه يكي كارام رو پيگيري كنه. ثانيا هيچ ايميل، كاغذ يا يه چيزي براي من نمي فرستن و نگران نيستم كه حالا DHL بازي در اورده يا چي شده! ثالثا تو هر مرحله اي وكيل چك ميكنه كه مدارك نقص خاصي نداشته باشه. بخصوص براي ويزا گرفتن و مثلا متن تعهدنامه محضري يا مقبول بودن Bank Statement. رابعا وكيل يه مشاور خوبه كه اطلاعات دستشه و از اخبار خبر داره و ميدونه كه اين روزا اوضاع ويزا چطوري هست و چقدر طول ميكشه و اين حرفا ديگه! خامسا وكيل من خوابگاه رو اون طرف برام رديف ميكنه طوري كه اون طرف از روز اول جايي براي خواب داشته باشيم!!

به هر حال اينجا مهمترين مساله اينه كه آيا شما وقت و انرژي رو داري كه خودت دنبال كني يا نه؟ ضمن اينكه آدم كارش رو خودش انجام بده خيلي بهتر از اينه كه يه وكيل بد داشته باشه. همين ديشب با يكي صحبت ميكردم كه وكيل داشته و سفارت از Bank Statement ايراد گرفته!!

موفق باشيد
    اولا كه متشكرم. ثانيا اگه ممكنه بگو به نظر شما من خودم دنبال دانشگاه باشم و بعد براي ويزا و اين چيزا برم پيش وكيل صرف مي كنه و شما حدودا چقدر به وكيل دادي؟
    بازم تشكر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)