صفحه 4 از 52 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

اين وكيلي كه من پيشش رفتم براي گرفتن پذيرش و اينا هيچ پولي نميگيره و البته فقط با دانشگاه هايي كار ميكنه كه نماينده رسمي شون هست. حالا اگه دانشگاهي Application Fee داشت خب اون رو ميدي بهشون ولي هيچ پولي برا خودش نميگيره. اصلا هم مجبور نيستي كاراي ويزات رو باهاشون انجام بدي. ميتوني پذيرش كه گرفتي خودت بري دنبال كارهاي ويزا. پيشنهاد ميكنم يه سري به اين موسسه بزنيد تا بتونيد بهتر تصميم بگيريد

سلام دوستان

سوال من در مورد Reference Letter هست.

بعضی از دانشگاه ها مثل Melbourne فرم دارند مه باید بدیم به استاد پر کنند.....اما Titel ش نوشته برای International Master By Research اما من دارم برای Coursework اقدام می کنم....می خوام بدونم به نظر شما همین فرم رو بدم استادم پر کنه یا نه؟؟؟
    Live Your Dream

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای apply؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raminf
    نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    والا ممکن که هست چون تعداد بورسها محدود و تعداد applicant ها زياده. ولي ظاهرا بعده اين deadline هم شانس هست براي بورس چون بعضي ها قبول نمي کنند بورسهاشونو. من خودم اواسط august قبل apply کردم و 3 هفته اي پذيرش گرفتم ولي چون هنوز MS رو تمام نکرده بودم براي scholarship منو در نظر نگرفتن. جالبه الان که دفاع کردم بهم گفتن هنوز هم براي بورس شانس داري حالا چه جوري نمي دونم.
    شما هم به نظرم براي استراليا اقدام کنيد و ضمنا براي US و جاهاي ديگه هم حتما اقدام کنيد. براي ترم Feb 2009 بايد تا قبل آگوست امسال اقدام کنيد (البته Melbourne). اگر تو راند اول خداي ناکرده نتونستيد بورس بگيريد پذيرشتون براي ترم july هم معتبره. مي تونيد در کنار US به اين استراليا هم يک نيم نگاهي داشته باشيد شايد بهتون بورس بدن. کلا خيلي حساب کتاب نداره چون رقابت شديده ولي فرصت apply براي آمريکا و کانادا رو به هيچ وجه از دست نديد در عين حاليکه براي استراليا اقدام ميکنيد.

با آرزوي موفقيت براي تمامي دوستان
    سلام. ببخشيد تو سايت دانشگاه ملبورن كه نوشته تا 31 oct وقت هست. شما منظورتون با توجه به مدت گرفتن ويزاست؟

اگر برای فوق با تز یا دکترا اقرام می کنید هر زمان که بخواید میتونید apply کنید اما برای scholarshipتا 31 aug وقت هست!اینم لینک:
    http://www.futurestudents.unimelb.ed.../ipgdates.html
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

سلام، تا بحال کسی از پیش وکیلی به اسم دکتر هنری رفته؟ تو سایت سفارت اسمش هست منتها هزینش خیلی بالاست ولی نماینده تقریبا تمام دانشگاه های استرالیا هست!( تو سایت سفارت هم نوشته اسم دانشگاه ها رو)
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    سلام، تا بحال کسی از پیش وکیلی به اسم دکتر هنری رفته؟ تو سایت سفارت اسمش هست منتها هزینش خیلی بالاست ولی نماینده تقریبا تمام دانشگاه های استرالیا هست!( تو سایت سفارت هم نوشته اسم دانشگاه ها رو)
    آقای دکتر هنری مرد قابل اطمينان و خوبی هست. بيشتر توی دانشگاه های RMIT و Melbourne و چند دانشگاه ديگه توی ملبورن کار ميکنه و يادمه يه دانشگاه توی پرث به نام Murdoc... اگه توی گرفتن پذيرش از دانشگاه های خوب مشکل داری میتونه کمک کنه.. ولی خوب همونجوری که گفتی پول زیاد میگیره....

Junior Member

دوستانی که اپلای کردید میشه توضیح بدید این RESEARCH PROPOSALرو چه طوری باید نوشت؟اول باید با استاد هماهنگ کرد؟یا اینکه فقط موضوع مورد علاقه رو بیان کدر؟و اینکه موضوع چی باشه چقدر تو پذیرش و فاند تاثیر داره؟
    من به چند تا استاد EMAILزدم که گفتن APPLY کن اما در این مورد که روی موضوع باهاشون توافق کنم چیزی نگفتن! ???

براي نوشتن research proposal من با سه وضعيت مختلف روبرو شدم. اولي يه استادي بود که تنبل بود و گفت که برو تو سايتم که n سال بود update نشده بود نگاه کن من چند تا پيشنهاد دادم خودت يه چيزي بنويس. مورد دوم که ملبورن بود خودم از استاد خواستم که proposal منو بخانه و اونم قبول کرد. از نسخه اول کلي ايراد گرفت و گفت که A research proposal is a letter more about what you will do therefore you should be more solod on the research filelds which you intend to do in your PhD level. نهايتا بعد از چند پيشنهادي که اون بهم داد و رد و بدل شدن چند نسخه آخري رو قبول کرد. مورد آخر هم خود استاده ازم خواست که يه proposal بنويسم بدم اون نگاه کنه. کلا شما بايد با استادتون اين موضوع رو در ميون بذاريد که ميخواهيد نظرشو در مورد کارهاي تحقيقاتيتون بدونيد و ازش بخواهيد که در مورد proposal تون نظر بده. در اين صورت حتي شايد پيشنهاداتي هم بده. در کل نيازي نيست که شما وارد جزئيات بشيد کافيه تا خطوط کلي کارتون رو مشخص کنيد و بيشتر proposal شما بايد در مورد کارايي باشه که ميخواهيد در دوره PhD انجام بديد. نوشتن يک پروپوزال خوب ميتونه قابليت تحقيقاتي شما رو نشون بده و قطعا در گرفتن بورس تاثير مثبت داره.

موفق باشيد

Junior Member

میشه الان apply کرد برای aus اما بدون اقدام برای ویزا یک ترم deferکرد تا نتایج پذیرش از us , canهم بیاد؟چقدر ممکنه که scholarship از دست بره؟من میخوام بزای sydney , usnw, uq اقدام کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

کسانی که از چند دانشگاه پذیرش میگیرند برای scholarship دچار مشکل نمی‌شند؟

Junior Member

سلام به همگي
    يه سئوال داشتم در رابطه با كارهاي مديكال آيا كسي ميدونه براي خانواده درخواست كننده ويزا يعني بچه 15 ساله هم مديكال چك نيازه يا نه؟ ممنون از همه دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)