صفحه 43 از 52 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط nikplus نمایش پست ها
    من هنوز اپلای نکردم ولی یک سوال برام پیش اومده. من یک حساب سپرده دارم که بیشتر از سه ماه از افتتاحش گذشته ولی مبلغش کافی نیست. اگر مبلغ رو الان افزایش بدم و مثلا تا یکماه دیگه پذیرش بگیرم و مدارکم رو تحویل سفارت بدم مشکلی پیش میاد؟ چون ظاهراً ریز حساب رو هم درخواست می کنند. اگر اینطوره بنظر شما بهتر نیست درخواست پذیرشم رو برای ترم آینده یعنی فوریه ارائه بدم؟
    برای لیسانس و فوق لیسانس گردش 90 روز میخواد که حتی یک روز هم نباید از مبلغ لازم کمتر باشه ولی برای دکتری و فوق لیسانس تحقیقاتی میزان حساب لحظه ای کفایت میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط a48ti96 نمایش پست ها
    تقریبا همه جای دنیا سیستمش اینه که 3 ترم درس دارن یه ترم تز دارن.... بعد تو ایران اگه کسی آموزش محور (course work ) فوق بگیره نمیتونه راحت واسه دکترا اقدام کنه. پس با حساب حرف شما تو استرالیا اینجوری نیست.
    منظورم از اقامت اینه که بخوای بعد تحصیلت واسه اقامت اقدام کنی.
    ممنون
    من جای شما بودم مستر با ریسرچ را انتخاب میکردم. به نظر من ریسرچ از درس خوندن راحتتره. میتونی کلی مقاله بدی و واسه دکتری احتمال بورست خیلی اینجوری میره بالا. حتما با یک استاد خوب روی ریسرچ کار میکنی که اگه خودتو خوب نشون بدی حتما برای دکتری انتخابت میکنه.
    البته این مسایل نظر من بود شاید مسایل دیگری باشه که من در جریانش نیستم.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadsalimi نمایش پست ها
    من جای شما بودم مستر با ریسرچ را انتخاب میکردم. به نظر من ریسرچ از درس خوندن راحتتره. میتونی کلی مقاله بدی و واسه دکتری احتمال بورست خیلی اینجوری میره بالا. حتما با یک استاد خوب روی ریسرچ کار میکنی که اگه خودتو خوب نشون بدی حتما برای دکتری انتخابت میکنه.
    البته این مسایل نظر من بود شاید مسایل دیگری باشه که من در جریانش نیستم.
    علاوه بر همه اینا مزایا بچه های مستر بای ریسرچ می تونن در حین دوره، در صورت داشتن شرایط، شیفت کنن به پی اچ دی.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikplus نمایش پست ها
    من هنوز اپلای نکردم ولی یک سوال برام پیش اومده. من یک حساب سپرده دارم که بیشتر از سه ماه از افتتاحش گذشته ولی مبلغش کافی نیست. اگر مبلغ رو الان افزایش بدم و مثلا تا یکماه دیگه پذیرش بگیرم و مدارکم رو تحویل سفارت بدم مشکلی پیش میاد؟ چون ظاهراً ریز حساب رو هم درخواست می کنند. اگر اینطوره بنظر شما بهتر نیست درخواست پذیرشم رو برای ترم آینده یعنی فوریه ارائه بدم؟
    95% هیچ مشکلی پیش نمی یاد... اینم که پذیرشت رو یه ترم عقب بندازی آخر حرکت اشتباهه.
    مشکلی نیست که آسان نشود
    مرد باید که هراسان نشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a48ti96 نمایش پست ها
    دستت درد نکنه. اکثر جاهای دنیا واسه مسترشون سه ترم درس دارن یه ترم تز دارن، ولی تو استرالیا اکثر جاهایی که من دیدم باید انتخاب کنی بین Research یا Course Work. حالا سوال من اینه که برای ادامه تحصیل دادن تا دکترا ، یا برای اقامت کدوم یکی بهتری؟ نمیشه course work +Thesis انتخاب کرد؟
    هیچ فرقی نداره. Mphil / Master by Coursework/ master by Research همش به دکترا راه داره.
    اینجا مث ایران نیست که دنبال یه سوراخی بگردن که سنگ جلو راهت بندازن... تلاش کنی نتیجه می گیری
    مشکلی نیست که آسان نشود
    مرد باید که هراسان نشود

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط null نمایش پست ها
    هیچ فرقی نداره. Mphil / Master by Coursework/ master by Research همش به دکترا راه داره.
    اینجا مث ایران نیست که دنبال یه سوراخی بگردن که سنگ جلو راهت بندازن... تلاش کنی نتیجه می گیری
    در مورد course work کاملا بستگی به دانشگاه و رشته داره ... باید حتما چک کنید ببینید از اون رشته می‌شه رفت به دکترا یا نه ? تو page هر رشته مینویسن سیستم چطوره. (توجه کنید که واسه رفتن به دکترا از فوق بدون ریسرچ حتما باید چند واحد به عنوان پروژه بگذرونید )
    ویرایش توسط vahidR : April 27th, 2010 در ساعت 10:54 PM
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    در مورد course work کاملا بستگی به دانشگاه و رشته داره ... باید حتما چک کنید ببینید از اون رشته می‌شه رفت به دکترا یا نه ? تو page هر رشته مینویسن سیستم چطوره. (توجه کنید که واسه رفتن به دکترا از فوق بدون ریسرچ حتما باید چند واحد به عنوان پروژه بگذرونید )
    اگر تو لیست واحدهای courseworkمون thesis داشته باشیم چطور؟؟؟
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ladan205 نمایش پست ها
    اگر تو لیست واحدهای courseworkمون thesis داشته باشیم چطور؟؟؟
    اینجور مسائل دانشگاه با دانشگاه ممکنه فرق کنه بهترین راه پرسیدن از دانشگاه مربوطه است. وقتی به من که از دانشگاه ایران فوق گرفتم هم پذیرش دادن هم بورس برای دکترا مطمئنا با دانشگاههای خودشون هیچ مشکلی ندارن.
    لادن خانم شما که ویزات اومده فکر سفر باش با اینجور مسائل فکرتونو مشغول نکنید. چیزی که من فهمیدم نظام آموزشی استرالیا بسیار منعطفه و مشکلی برای ادامه تحصیل نخواهید داشت.

I have a PhD admission and scholarship offer from an Australian university. This offer is conditional on my Master's degree and official TOEFL score as well as original or certified copy of my passport. My question is: is it necessary to first submit these documents and met the conditions on the offer, before applying for student visa?
    TOEFL score report should take up to a month and my master's degree won't be ready in a month either.
    Thank you

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

دوستانی که در مورد Master by research و By course و Mphil سوال دارن. من یه مدت زیادی پیگیر بودم و با وکلای مهاجرت هم مشورت کردم.

1- By research برای گرفتن فاند و راحت تر ویزا گرفتن و راه یافتن به دوره دکتری بهتره. ولی 2 تا مشکل بزرگ داره. اولا اینکه پذیرشش خیلی سخت تر از By course هست و مدت تحصیل هم 2 سال هست. طی کردن دوره هم کار بیشتری می خواد.شما باید استاد و دفتر پذیرش رو راضی کنید که علاوه بر نمرات تئوری چیز دیگری هم برای ارائه دارید. در ضمن پیدا کردن کار برای کسانی که می خوان بعد از 2 سال کار پیدا کنن و اقامت بگیرن سخت تره.

2-By course دروره های یک ساله کاملا تئوری. پذیرش به راحتی داده می شود. گرفتن فاند تقریبا غیر ممکن و گرفتن ویزا که همون 7 خان رستمه. برای اقامت هم باید 2 تا دوره یک ساله بخونید تا بتونید اقدام کنید. معمولا هم به دکترا راه نداره چون شما پروژه ای پاس نمی کنید. ولی برای پیدا کردن کار و در نتیجه گرفتن اقامت بهتره. طی کردن دوره هم خیلی آسونه.

3-Mphil: که همون سیستم ایران خودمونه. شرایط ویزا همانند BY course . معمولا فاند نداره. ولی مزیتی که نسبت به BY course داره اینه که اولا شما می تونید به دوره دکترا راه پیدا کنید و ثانیا برای اقامت لازم نیست 2 تا رشته 1 ساله بخونین چون معمولا طول دوره 2 ساله هست. ولی تو دانشگاهها کمه.

موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)