صفحه 44 از 52 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_apply نمایش پست ها
    I have a PhD admission and scholarship offer from an Australian university. This offer is conditional on my Master's degree and official TOEFL score as well as original or certified copy of my passport. My question is: is it necessary to first submit these documents and met the conditions on the offer, before applying for student visa?
    TOEFL score report should take up to a month and my master's degree won't be ready in a month either.
    Thank you
    به نظرم شما باید اول پذیرش رو قطعی کنید. حالا هرچه قدرم طول بکشه.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    2-By course دروره های یک ساله کاملا تئوری. پذیرش به راحتی داده می شود. گرفتن فاند تقریبا غیر ممکن و گرفتن ویزا که همون 7 خان رستمه. برای اقامت هم باید 2 تا دوره یک ساله بخونید تا بتونید اقدام کنید. معمولا هم به دکترا راه نداره چون شما پروژه ای پاس نمی کنید. ولی برای پیدا کردن کار و در نتیجه گرفتن اقامت بهتره. طی کردن دوره هم خیلی آسونه.

موفق باشید
    دوست عزیز ممنون از توضیح عالی و کاملتون. یه نکته روهم اضافه کنم که:

الزاماً Coursework دوره های 1 ساله نیست. 1.5 و 2 ساله هم داره. حتی ممکنه 6 ماهه یا 2.5 سال هم جایی ارائه بدن. در مورد طول دوره به دانشگاه و رشته بستگی داره.

و در ضمن Coursework خوندن منافاتی با رفتن به دکترا نداره.

باتشکر

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط fathi_engineer نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از توضیح عالی و کاملتون. یه نکته روهم اضافه کنم که:

الزاماً Coursework دوره های 1 ساله نیست. 1.5 و 2 ساله هم داره. حتی ممکنه 6 ماهه یا 2.5 سال هم جایی ارائه بدن. در مورد طول دوره به دانشگاه و رشته بستگی داره.

و در ضمن Coursework خوندن منافاتی با رفتن به دکترا نداره.

باتشکر

دوست عزیز

حرف شما درست. شاید دوره های 1.5 ساله هم داشته باشه ولی اکثر رشته های مهندسی تمامی دانشگاهها یک ساله هست. من خودم 5 دانشگاه رو سرچ کردم ولی دوره بیش از یک ساله برای مهندسی برق پیدا نکردم که فقط تئوری ارائه کرده باشه. آخرشم Mphil انتخاب کردم.

ضمنا شما اگر برای دکترا در استرالیا اقدام کنید حتما از شما یک پروژه ارشد می خوان تا بهتون پذیرش بدن. حتی من برای دوره By research دوره فوق دانشگاه سیدنی که اقدام کردم بهم گفتن باید یه پروژه خوب یا مقاله داشته باشی تا بهت پذیرش بدیم دیگه چه برسه به دکترا.

در هر صورت از ما گفتن بود!
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Does anybody else has any idea about my question?
    Come on guys, what have you done when you received conditional offers?
    Thanks

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

I have a PhD admission and scholarship offer from an Australian university. This offer is conditional on my Master's degree and official TOEFL score as well as original or certified copy of my passport. My question is: is it necessary to first submit these documents and met the conditions on the offer, before applying for student visa?
    TOEFL score report should take up to a month and my master's degree won't be ready in a month either.
    Thank you

با سلام.
    راستش تا اونجا که میدونم با آفر مشروط هم میشه پرونده تشکیل داد و بعد شرایط رو برطرف کرده و آفر قطعی رو اضافه کنید. ولی‌ چند نکته هست که : اولا هنگام تشکیل پرونده باید مدرک زبان داشته باشید . دوم اینکه تجربه نشون داده کسانی‌ که پرونده کامل ارائه میدن نتیجه زودتر میگیرن. حالا به نظر من شما که همه چیزتون ظرف ۱ ماه آماده می‌شه بهتره از حالا واسه همون ۱ ماه آینده از سفارت وقت تشکیل پرونده بگیرید ( اینجوری در وقت صرفه جوئی می‌کنید چون اگه از همین حالا هم وقت بخواین که همین الان هم پرونده بدین سفارت ۱ ماه دیگه بهتون وقت میده ) و تو این مدت تا روز نوبتتون مدارک ناقص رو کامل کنید و یک پرونده کامل تشکیل بدید . البته این نظر من بود شاید دوستان دیگه که دکترا و بورس داشتن بهتر بتونن راهنمایی کنن .
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

مرسی‌ از پاسختون
    برای نمرهٔ تافل رسمی‌ چه مدرکی‌ رو باید به سفارت ارائه داد؟
    چون فرم score report که ETS فرستاده رسمی‌ نیست
    همچینین، یکی‌ از کاندیشن‌های آفر، original or certified copy of passport هست
    چه مدرکی‌ باید به دانشگاه فرستاد? یا اینکه چون پاسپورت رو به خود سفارت مئ‌دیم، دیگه نیازی نیست به دانشگاه بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin university - psychology

مرسی‌ از پاسختون
    چه مدرکی‌ باید به دانشگاه فرستاد? یا اینکه چون پاسپورت رو به خود سفارت مئ‌دیم، دیگه نیازی نیست به دانشگاه بدیم؟
    I'm not sure about TOEFL,but if the university asked for a copy of passport then u should give one to the university as well,just make a copy and certify it through an official translation office(you may contact them to ask if they do such a thing) publishing an unconditional offer from the uni takes no longer than a week! good luck

Junior Member

مرسی‌ از پاسختون
    سلام،
    باید از طریق سایت ETS نمره تافل و به دانشگاه report کنی که هر دانشگاهی هم یه کد داره وباید از سایت خودش یا از admition office بگیری، البته ETSواسه من یه مدرک در خونه پست کرد که همونو اسکن کردم و فرستادم و قبول کردن ولی معمولا از طریق خود سایت نمره رو report میکنن.. پاسپورت هم کپیش کافیه یا میتونی کپی برابر اصل بگیری ازش که همه دالترجمه ها انجام میدن.

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

مرسی‌ از پاسختون
    راستش واسه TOEFL نمیدونم.ولی فکر نمیکنم با IELTS زیاد فرق داشته باشه. معمولا دانشگاهها توی سایت این مراکز امتحان زبان، کد ورود مخصوص خودشون رو دارن. کافیه که یک نسخه کپی از نتیجه امتحان رو واسه دانشگاه فرستاد. اونا خودشون از طریقه کد مربوط به نتیجه امتحان شخص شما که توی فرم نتیجتون ثبت شده می‌تونن صحت امتحان و نمرتون رو از روی سایت چک کنن.

واسه شرط original or certified copy of passport هم یک کپی از پاسپورت و اصلش رو میبرید دارالترجمه اونا هم واستون روی کپی مهر برابر اصل میزنن. اینجوری certfied می‌شه. اونوقت میتونین بفرستین دانشگاه و حتما هم باید اینکارو بکنید.
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

من از دانشگاه سيدني firm offer گرفتم ولي بهم گفتن جواب اسكالرشيپ ها وسط هاي ژوئن مي ياد. براي فوق ادبيات اپلاي كردم و نمره تافلم 104 بوده و معدلم هم 18.20. وضعيت اسكالرشيپ چطوره؟ اميدي هست؟ تو نامه دانشگاه گفته بودن بايد تا 7 مي 10 ميليون تومان براي ترم اول به حسابشونن بريزم كه در صورت اسكالرشيپ برگشت داده ميشه. من هم ايميل زدم كه ترجيح مي دم براي جوابش صبر كنم چون اگه اين پول رو داشتم تقاضاي اسكالرشيپ نمي كردم. حالا با اين شرايط بهتره يه ترم عقب (Defer) بندازم زودتر يا تا وسطاي ژوئن صبركنم؟؟ اصلا به خارجي هايي مثل من اسكالرشيپ مي دن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)