صفحه 46 از 52 نخستنخست ... 3637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrmat نمایش پست ها
    سلام. من برای مشکل سربازی این سوال رو می پرسم، برای پذیرش قطعی و اسکالرشیپ از دانشگاه ملبورن یا موناش باید حتماً دفاع کنم و مدرک نهایی رو بدم یا اینکه با ریز نمره میشه پذیرش گرفت
    سلام،

برای ملبورن می شه بدون مدرک پذیرش اولیه یا conditional گرفت، اما برای پذیرش قطعی unconditional باید مدرک نهایی و ریزنمرات تایید شده که مشخص کنه فارغ التحصیل شدی ارائه بدی. برای اسکالرشیپ هم به همین صورته و نمره پروژه نهایی را لازم دارند. در هر صورت بررسی اسکالرشیپ منوط به مدرک نهایی و ریز نمرات تایید شدست.

سلام
    اگه سوال تکراری تقصیر از من نیست این سیستمه جستجو خیلی مشکل داره
    منم وقت ندارم بشینم ۴۶ صفحه رو بخونم
    فقط میخام بدونم داشتن GRE برای admission دکترا در رشتهای فنی برای استرالیا اجباری هاست یا توصیه شده یا اصلا لازم نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    سلام
    اگه سوال تکراری تقصیر از من نیست این سیستمه جستجو خیلی مشکل داره
    منم وقت ندارم بشینم ۴۶ صفحه رو بخونم
    فقط میخام بدونم داشتن GRE برای admission دکترا در رشتهای فنی برای استرالیا اجباری هاست یا توصیه شده یا اصلا لازم نیست؟
    اصلا لازم نیست.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

دوستان، اگر من در آیلتس سازمان سنجش امتحان داده باشم(همانطوری که میدانید تهران آیلتس مربوط به استرالیاست و نه سازمان سنجش)، در هنگام ویزا گرفتن استرالیا مشکلی برایم ایجاد میشود؟ آیا اصلاً فرقی میکند؟
    در هنگام گرفتن پذیرش از دانشگاه استرالیا چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    دوستان، اگر من در آیلتس سازمان سنجش امتحان داده باشم(همانطوری که میدانید تهران آیلتس مربوط به استرالیاست و نه سازمان سنجش)، در هنگام ویزا گرفتن استرالیا مشکلی برایم ایجاد میشود؟ آیا اصلاً فرقی میکند؟
    هیچ تفاوتی نداره. هر دو معتبر هستند.

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    سلام

این ها هردو نمایندگی هایی برای برگزاری آزمون آیلتس هستند و هیچگونه تفاوتی از نظر اعتبار با هم ندارند. آیلتس سنجش هم مال سنجش نیست. فقط سنجش عهده دار برگزاری آزمون هاش شده. مسئول برگزاری آزمون های آیلتس تهران اتفاقا یه شخص حقیقی هست که الان اسمش تو خاطرم نیست. اعتبار برگزاری آیلتس سنجش بالاتر نباشه کمتر نیست. برای بررسی این که کدوم بهتره می تونید به تاپیک آیلتس یه سری بزنید

موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- تحلیل سیستم ها -دانشگاه خواجه نصیر�

با سلام
    دوستان من خیلی خیلی فوری نیاز دارم از یه دانشگاه یا موسسه برای فوق لیسانس admission بگیرم.تنها چیزی که واسم مهمه اینه که خیلی سریع پذیرش بده(حداکثر 2 هفته) و شرایط پذیرشش سخت نباشه،رنکینگ و مکان دانشگاه برام مهم نیست.لطفا راهنمایی کنید که اصلا این کار امکان داره ،اگر آره دانشگاهه رو بهم معرفی کنید.ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Morovati نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من خیلی خیلی فوری نیاز دارم از یه دانشگاه یا موسسه برای فوق لیسانس admission بگیرم.تنها چیزی که واسم مهمه اینه که خیلی سریع پذیرش بده(حداکثر 2 هفته) و شرایط پذیرشش سخت نباشه،رنکینگ و مکان دانشگاه برام مهم نیست.لطفا راهنمایی کنید که اصلا این کار امکان داره ،اگر آره دانشگاهه رو بهم معرفی کنید.ممنون.
    با این شرایط حتما با یکی از این موسسات در تهران تماس بگیرید. با یک سرچ ساده در گوگل پیداشون می کنید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط Morovati نمایش پست ها
    با سلام
    دانشگاه deakin پارسال شیش روزه به من پذیرش واسه master داد و بعد هرچی می گفتم نمیام بابا ولم کنین من PhD قبول شدم دست از سرم بر نمیداشتن.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- تحلیل سیستم ها -دانشگاه خواجه نصیر�

ممنون از پاسخ سریعتون.
    می شه لطفا جزییات بیشتری بگید از اینکه باید دقیقا چی کار کنم تا این فرآیند خیلی سریع پیش بره، من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم و متاسفانه خیلی وقت برای search و کسب اطلاعات هم ندارم.اگر لطف کنید جزییات بیشتری با فرمتهای مدارک و نامه نگاریها در اختیارم بذارید واقعا ازتون ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    دانشگاه deakin پارسال شیش روزه به من پذیرش واسه master داد و بعد هرچی می گفتم نمیام بابا ولم کنین من PhD قبول شدم دست از سرم بر نمیداشتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)