صفحه 47 از 52 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Morovati نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون.
    می شه لطفا جزییات بیشتری بگید از اینکه باید دقیقا چی کار کنم تا این فرآیند خیلی سریع پیش بره، من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم و متاسفانه خیلی وقت برای search و کسب اطلاعات هم ندارم.اگر لطف کنید جزییات بیشتری با فرمتهای مدارک و نامه نگاریها در اختیارم بذارید واقعا ازتون ممنون می شم.
    خواهش می کنم اما مساله اینه که این دانشگاه یه فرم آنلاین داره که باید بر اساس رشته پر کنید. من چون می خواست Public health بخونم، می دونم که دانشگاه در این مورد فرم آنلاین می خواست.شما رو نمی دونم. به نظرم یه ساعت وقت بذارین فرمها رو بخونین. چون صنایع واقعا به Public health نامربوطه و به علاوه من حتی SOP هم ننوشتم پس هر چی بگم به درد شما نمی خوره. به کسی هم نامه ننوشتم. فقط فرمها رو پر کردم همین.
    موفق باشید
    پ.ن: در مورد استرالیایی ها یه مطلب کلی وجود داره. این ملت در انجام هیچ کاری عجله نمی کنند بنابراین راهی برای تسریع هیچ چیزی وجود نداره مگر اینکه خودشون بخوان ( تقریبا) و به علاوه، نمی خوام نا امیدتون کنم اما اپلای کردن کار یکی دو هفته ای نیست. بیشتر بچه های فروم ماه ها وقت می ذارن و دانشگاه پیدا می کنند و مکاتبه می کنند و هیچ نسخه ی جهان شمولی وجود نداره. مقرون به صرفه براتون اینه که خودتون search کنید.
    پ.پ.ن: تا اونجا که یادمه دانشگاه ددلاین اپلیکیشن داشت واسه بعضی رشته ها.
    ویرایش توسط macula_densa : July 19th, 2010 در ساعت 06:40 PM
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

نقل قول نوشته اصلی توسط Morovati نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من خیلی خیلی فوری نیاز دارم از یه دانشگاه یا موسسه برای فوق لیسانس admission بگیرم.تنها چیزی که واسم مهمه اینه که خیلی سریع پذیرش بده(حداکثر 2 هفته) و شرایط پذیرشش سخت نباشه،رنکینگ و مکان دانشگاه برام مهم نیست.لطفا راهنمایی کنید که اصلا این کار امکان داره ،اگر آره دانشگاهه رو بهم معرفی کنید.ممنون.
    دوست عزیز شما چرا اینقدر عجله داری؟! کلاً این چیزی که شما میگی با روال دنیا متفاوتِ. هر چیزی باید براش وقت گذاشت، بررسی کرد از جهات مختلف...

Never rush to anything, mate

البته سوال شما به جا بوده و هرگز فکر نمی کردم که مثلاً 6 روزه بشه پذیرش گرفت و اینو در نظر بگیرید که ایشون معدل و background علمی بالایی داشته. ولی ضرر نداره که! شما فرم هارو پرکن و مدارکتو اسکن و ایمیل کن. ولی یه سری از دانشگاه ها میخوان که حتما با پست باشه مثل UNSW که کارو سختر میکنه. شما که اینقدر عجله داری میتونی بری سراغ کسایی که من به شخصه اصلاً ازشون خوشم نمیاد... همون نماینده های دانشگاه ها تو ایران یا... شاید اونا کاری بتونن بکن!!!!! !!!! !!!!

ولی کلاً عجله نباید کرد به نظرم!
    ویرایش توسط fathi_engineer : July 25th, 2010 در ساعت 01:45 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    دانشگاه deakin پارسال شیش روزه به من پذیرش واسه master داد و بعد هرچی می گفتم نمیام بابا ولم کنین من PhD قبول شدم دست از سرم بر نمیداشتن.
    تا اینجاشو خوب اومدین: "دانشگاه deakin پارسال شیش روزه به من پذیرش واسه master داد" اما بعدش یه جورایی... اره! (بابا PhD)

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

کاربران عزیز انجمن استرالیا،

لطفا از مطرح کردن مطالب شخصی و غیرمفید و نامربوط به تاپیک بپرهیزید... برای مدیریت این انجمن هم تصمیمات جدیدی در حال اتخاذ هست...
    برخی ارسالها حذف شدند..

ممنونم از همکاریتون

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

سلام، من از یه دانشگاه تویه استرالیا پذیرش گرفتم.برام میل زده بودن که همین چند روز نامه پذیرشتو میفرسیم. امروز دوباره واسم میل زدن نوشته:"The committee are requiring certified copies of your academic transcripts. Copies can be certified by whoever in your region are authorised to do so (here it can be anyone from a pharmacist to a doctor to the police)." به نظرتون منظورشون چیه؟ میشه لطفا نظر بدین؟من نمره هامو از دانشگاه گرفته بودم(با مهر وآرمش)و فرستادم، ولی چون مدرکمو نخریدم unoffical بود؟ به نظرتون منظورشون اینه که نمره هامو official بفرستم.
    خیلی ممنونم از توجهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط masa نمایش پست ها
    سلام، من از یه دانشگاه تویه استرالیا پذیرش گرفتم.برام میل زده بودن که همین چند روز نامه پذیرشتو میفرسیم. امروز دوباره واسم میل زدن نوشته:"The committee are requiring certified copies of your academic transcripts. Copies can be certified by whoever in your region are authorised to do so (here it can be anyone from a pharmacist to a doctor to the police)." به نظرتون منظورشون چیه؟ میشه لطفا نظر بدین؟من نمره هامو از دانشگاه گرفته بودم(با مهر وآرمش)و فرستادم، ولی چون مدرکمو نخریدم unoffical بود؟ به نظرتون منظورشون اینه که نمره هامو official بفرستم.
    خیلی ممنونم از توجهتون.
    من میگم واسه خرید مدرکتت عجله نکن. یکبار دیگه نمرات رو با ترجمه گواهی های موقت مدرکتت بفرست. شاید چون گواهی مدرکاتو نفرستادی و فقط ریزنمرات فرستادی اینو گفتن
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member

مرسی از جوابتون، آخه گفته نمره ها.تازه گواهی موقت که روش نوشته ارزشه ترجمه نداره. من نمیدونم اینکه گفته توسط هر کسی مثه پلیس و دکتر اینا میتونه certify بشه، یعنی چی؟ آخه من که نمره ها رو از خود دانشگاه فرستادم، که رویه پاکتش مهر دانشگاه رو داره!! به نظرتون اگه نمره های unofficial منو قبول نداشتن پس چرا میل زده بودن که پذیرفته شدم!!به نظرتون چی براشون بفرستم!!نمرهامو بدم کی تایید کنه براشون بفرستم؟!! یا بقول شما ترجمه گواهی های موقت مدرکمو بفرستم، میترسم ترجمه گواهی های موقت مدرکمو بفرستم تازه بدتر شه!!!! اگه نظر دیگه ای دارین خیلی ممنون میشم بگین که فوری بشون جواب بدم.
    خیلی ممنونم

مرسی از جوابتون، آخه گفته نمره ها.تازه گواهی موقت که روش نوشته ارزشه ترجمه نداره. من نمیدونم اینکه گفته توسط هر کسی مثه پلیس و دکتر اینا میتونه certify بشه، یعنی چی؟ آخه من که نمره ها رو از خود دانشگاه فرستادم، که رویه پاکتش مهر دانشگاه رو داره!! به نظرتون اگه نمره های unofficial منو قبول نداشتن پس چرا میل زده بودن که پذیرفته شدم!!به نظرتون چی براشون بفرستم!!نمرهامو بدم کی تایید کنه براشون بفرستم؟!! یا بقول شما ترجمه گواهی های موقت مدرکمو بفرستم، میترسم ترجمه گواهی های موقت مدرکمو بفرستم تازه بدتر شه!!!! اگه نظر دیگه ای دارین خیلی ممنون میشم بگین که فوری بشون جواب بدم.
    خیلی ممنونم
    دوست عزیز برخلاف خیلیا که میگن فقط دادگستری رو اینا قبول دارند این حرف درستی نیست. اگر ریزنمراتتون رو با مهر دانشگاه و در پاکت دانشگاه فرستادید در این زمینه هیچ مشکلی نیست و همون براشون official (گفتم در این زمینه دانشگاه های مختلف متفاوت عمل می کنند.). ولی باید علاوه بر ریزنمرات، گواهی موقت هم بفرستید تا از اتمام درس شما مطمئن شوند.
    البته اگر هم که مشکل مالی ندارید برید پول بدید و مدرکتون رو آزاد کنید و با خیال راحت بفرستید بره. راهنمایی من واسه این بود که هزینه اضافی ندید. موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

رشته و دانشگاه

خیلی ممنونم از توجهتون.
    به نظرم یه ایمیل بزن بگو که من ریزنمرات ( Academic-Transcript ) فرستادم. بگو که بیشتر توضیح بدن. اینجا هم چیزی راجع به مدرک تحصیلی نگقته فقط ریزنمرات خواسته پس بهتر اول ایمیل بزنی اگر هم دوباره همیونو گفتن ببر پیش یه دکتر که خودشون گفتن قبول دایم ( ولی مهر دکتر باید انگلیسی باشه اولاً بعدشم اینکه برای منم عجیب که اینطوری براشون قابل قبوله ولی در هر صورت بده هم دکتر مهر بزنه هم بقیه علما! ضرر نداره! ) دوباره بفرست بره (یا اسکن کن بفرست).

Junior Member

سلام،خیلی ممنون از راهنماییتون.نه اونقد وضع مالیم خب نیست که به این آسونی بتونم مدرکمو رو آزاد کنم!!به هر حال ممنون. آره صبح براشون میل زدم و گفتم که من که نمرهامو به صورت seal شده از دانشگاه (با مهر وآرمش) براتون فرستادم و منظورتون از certify چیه؟ حالا هنوز جواب ندادن. ولی برای منم خیلی عجیب بود که میگه نمره ها رو اینطوری تایید کنم. امیدوارم قبول کنند، چون در غیر اینصورت نمیدونم یه دکتر یا پلیس با مهر انگلیسی که نمرهامو تایید کنه از کجا بیارم!!
    خیلی ممنون از توجهتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)