صفحه 48 از 52 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

سلام
    کسی اینجا اطلاعاتی درباره ی بورس IPRS داره؟ این بورس تو تمام دانشگاهها استرالیا یکی هست یا نه؟ چون الان دانشگاه RMIT یک اسکلارشیپ به همین نام داره که زمانش از اکتبر شروع میشه و دانشگاه ملبورن هم اسکلارشیپی با نام مشابه داره که زمان اپلای برای اون آخر اگوست هست. میخواستم ببینم اینا با هم متفاوتن یا من اشتباه میکنم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    سلام
    کسی اینجا اطلاعاتی درباره ی بورس IPRS داره؟ این بورس تو تمام دانشگاهها استرالیا یکی هست یا نه؟ چون الان دانشگاه RMIT یک اسکلارشیپ به همین نام داره که زمانش از اکتبر شروع میشه و دانشگاه ملبورن هم اسکلارشیپی با نام مشابه داره که زمان اپلای برای اون آخر اگوست هست. میخواستم ببینم اینا با هم متفاوتن یا من اشتباه میکنم.
    ممنون
    تفاوتی ندارند و اینها بورس دولت استرالیاست. که برای هر دانشگاه با توجه به عملکرد پژوهشی و کلا اعتبارش سهمیه در نظر میگیرن. دانشگاهها به تناسب اعتبارشون علاوه بر این بورس خودشون هم بورس دارند (چرا که سهمیه این بورس خیلی کمه.) درضمن دوست عزیز تاپیکی با نام اسکالرشیب در فروم هست که سوال شما اونجا باید مطرح میشد. موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-سخت افزار

سلام به همگی
    من می خوام برای رشته IT دانشگاه ملبورن اقدام کنم،(گشتم دیدم این بهتره). اما هیچی درمورد کاغذبازی هاش نمی دونم. معدلم 15.20 هستش و توی آبان امتحان IELTS دارم و میدونم که نمرش رو میارم. توی فرم هارو که خوندم گفتن تا آخر این ماه میلادی کار پذیرش تمومه. من آخر تابستون فارغ التحصیل میشم و 6 ماه فقط وفقت دارم. جریان وکیل و موسسه و.... رو نمیدنم. توی سایت ملبورن پذیرش آنلاین داره، اول با ید از اونجا شروع کنم یا سفارت یا هرجای دیگه، کمک کنید فرصتم کمه. اگه فاند هم نشد موردی نداره.

این جور کارها برای اوین بار یه جوری استرس آوره!

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط pooras نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من می خوام برای رشته IT دانشگاه ملبورن اقدام کنم،(گشتم دیدم این بهتره). اما هیچی درمورد کاغذبازی هاش نمی دونم. معدلم 15.20 هستش و توی آبان امتحان IELTS دارم و میدونم که نمرش رو میارم. توی فرم هارو که خوندم گفتن تا آخر این ماه میلادی کار پذیرش تمومه. من آخر تابستون فارغ التحصیل میشم و 6 ماه فقط وفقت دارم. جریان وکیل و موسسه و.... رو نمیدنم. توی سایت ملبورن پذیرش آنلاین داره، اول با ید از اونجا شروع کنم یا سفارت یا هرجای دیگه، کمک کنید فرصتم کمه. اگه فاند هم نشد موردی نداره.

این جور کارها برای اوین بار یه جوری استرس آوره!
    سلام
    به ماراتن تحصیل در فرنگستان خوش اومدی.
    بیشتر بچه‌هایی که تو فروم فعالند، لااقل تا اونجا که من به چشمم اومده، همه کارهاشون رو بدون وکیل و موسسه انجام دادند. جمله معروفم رو باز هم می گم: وکیل هیچ کاری بیشتر از اونی که خودت از دستت میآد نمی تونه برات انجام بده.
    در مورد اینکه از کجا شروع کنی: به نظر می رسه واسه مستر میخوای اقدام کنی، بنابراین برو تو همون قسمت پذیرش آنلاین و فرمها رو پر کن و بفرست. ( این می شه پذیرش واسه course work) . اگه واسه by research بخوای اقدام کنی باید یه استاد رو پیدا کنی که بخواد سوپروایزت کنه. بیشتر بچه های مستر اولین گزینه رو انتخاب می کنند که سریعتر و راحت تره. وقتی پذیرش و سایر مدارکت تکمیل شد، بعد می ری سفارت.
    چند تا پیشنهاد:
    1- اگه واسه مستر میخوای بیای،روی گرفتن فاند از دانشگاه اصلا حساب نکن.
    2- فقط به یه دانشگاه بسنده نکن. تا جایی که می تونی مدرک بفرست و اپلای کن. برای همه دانشگاه های ممکن و اگه از من می شنوی همه کشورهای ممکن. چون پذیرش همه چیز نیست و ویزا هم مهمه.
    هول نکن، با آرامش اما سریع کارهات رو انجام بده
    موفق باشی
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    سلام
    به ماراتن تحصیل در فرنگستان خوش اومدی.
    بیشتر بچه‌هایی که تو فروم فعالند، لااقل تا اونجا که من به چشمم اومده، همه کارهاشون رو بدون وکیل و موسسه انجام دادند. جمله معروفم رو باز هم می گم: وکیل هیچ کاری بیشتر از اونی که خودت از دستت میآد نمی تونه برات انجام بده.
    در مورد اینکه از کجا شروع کنی: به نظر می رسه واسه مستر میخوای اقدام کنی، بنابراین برو تو همون قسمت پذیرش آنلاین و فرمها رو پر کن و بفرست. ( این می شه پذیرش واسه course work) . اگه واسه by research بخوای اقدام کنی باید یه استاد رو پیدا کنی که بخواد سوپروایزت کنه. بیشتر بچه های مستر اولین گزینه رو انتخاب می کنند که سریعتر و راحت تره. وقتی پذیرش و سایر مدارکت تکمیل شد، بعد می ری سفارت.
    چند تا پیشنهاد:
    1- اگه واسه مستر میخوای بیای،روی گرفتن فاند از دانشگاه اصلا حساب نکن.
    2- فقط به یه دانشگاه بسنده نکن. تا جایی که می تونی مدرک بفرست و اپلای کن. برای همه دانشگاه های ممکن و اگه از من می شنوی همه کشورهای ممکن. چون پذیرش همه چیز نیست و ویزا هم مهمه.
    هول نکن، با آرامش اما سریع کارهات رو انجام بده
    موفق باشی
    ممنون از جوابت
    من فرم پذیریش آنلالین رو رفتم دیدم کلی چیزای عجیب غریب داره،
    1- من اگه الان اقدام کنم و برای ترم بعدش پذیرش بگیرم میتونم باهاش قید سربازی رو بزنم؟
    2- اصلا واسه ترم بعد پذیرش میدن؟
    3- من نمره اآیلسم رو ندارم، آبان امتحانمه، و آخر تابستون هم فارغ التحصیل میشم، با این اوضاع باید الان اقدام کنم یا صبر کنم مدارکم کامل بشه؟
    ویرایش توسط pooras : August 17th, 2010 در ساعت 11:01 AM

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

ممنون از جوابت
    من فرم پذیریش آنلالین رو رفتم دیدم کلی چیزای عجیب غریب داره،
    1- من اگه الان اقدام کنم و برای ترم بعدش پذیرش بگیرم میتونم باهاش قید سربازی رو بزنم؟
    2- اصلا واسه ترم بعد پذیرش میدن؟
    3- من نمره اآیلسم رو ندارم، آبان امتحانمه، و آخر تابستون هم فارغ التحصیل میشم، با این اوضاع باید الان اقدام کنم یا صبر کنم مدارکم کامل بشه؟
    سلام
    1- در مورد سربازی و طرح و اینجور چیزا یه قانون کلی وجود داره: " برای عقاید افواهی تره هم خورد نکنید". الان که فکر می کنم میبینم این قانون واسه کل زندگی مصداق داره.
    این یعنی اینکه الان می تونم بهتون بگم که بله. پذیرش که بگیری باهاش می تونی از شر سربازی خلاص شی اما ممکنه قانون عوض شده باشه. پذیرشتون رو بگیرید و سوالهای لازم رو از بخش مربوطه در وزارت علوم بپرسید.
    2- سوال خوبیه. به ددلاین ها مراجعه کنید.
    3- پذیرش conditional واسه همین وقتاس. برای بیشتر مطمئن شدن با دانشگاه تماس بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-سخت افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    سلام
    1- در مورد سربازی و طرح و اینجور چیزا یه قانون کلی وجود داره: " برای عقاید افواهی تره هم خورد نکنید". الان که فکر می کنم میبینم این قانون واسه کل زندگی مصداق داره.
    این یعنی اینکه الان می تونم بهتون بگم که بله. پذیرش که بگیری باهاش می تونی از شر سربازی خلاص شی اما ممکنه قانون عوض شده باشه. پذیرشتون رو بگیرید و سوالهای لازم رو از بخش مربوطه در وزارت علوم بپرسید.
    2- سوال خوبیه. به ددلاین ها مراجعه کنید.
    3- پذیرش conditional واسه همین وقتاس. برای بیشتر مطمئن شدن با دانشگاه تماس بگیرید.
    موفق باشید
    بین دانشگاهای زیر کدوم بهتره هم از نظر علمی هم از نظر گرونی؟

Monash University
    university of Queensland
    جفتشون جزو گرو 8 هستند. در ضمن به غیر این دوتا و ملبورن دیگه کدوم دانشگاه در زمینه کامپیوتر و IT قوی هست؟
    اگه سایتی هست که این ها رو دسته بندی کرده که بهتر؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

Monash University
    university of Queensland
    جفتشون جزو گرو 8 هستند. در ضمن به غیر این دوتا و ملبورن دیگه کدوم دانشگاه در زمینه کامپیوتر و IT قوی هست؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    سوالاتت خیلی کلیه و باور کن بچه هایی که اینجا هستند هم هیچ کدوم منبع معتبر تری از سایت دانشگاه ها که خودتون هم بهش دسترسی دارین، دم دستشون نیست.
    برای هزینه تحصیل به وبسایت دانشگاه مراجعه کنید.
    دانشگاه های گروه 8 رو با سرچ GO8 می تونی پیدا کنی اما یادت باشه که خیلی از دانشگاه های گمنام هستند که توی یک رشته ، یک لابراتوار خیلی قوی دارند و ملاک فقط اسم دانشکاه نیست.
    برای اطلاعات بیشتر به رده بندی تایمز که هر سال منتشر می شه و یه اطلاعات کلی در مورد رشته ها و دانشگاه ها می ده هم مراجعه کنید، بد نیست.
    موفق باشید.

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

Monash University
    university of Queensland
    ممنون
    از لحاظ گرونی و ... اگه از نظر تحصیلی مگین که باید برید یه رشته رو که مد نظرتون توی دانشگاه های مختلف ببینید اگه بدونید کدوم رشته میخواید، فقط دیدن قیمت خیلی وقت نمیگیره!

از لحاظ گرونی زندگی هم باید گفت که سیدنی از ملبورن و مبلبورن از بریزبن گرونتره و برجسته ترین مورد هم در مورد کرایه خونس.

در مورد کامپیوتر یه دانشگاهی هست که go8 نیست ولی دانشگاه خوبی. به نام دانشگاه Swinburn - یه دانشگاه دیگه هم هست به نام RMIT

و اینو بگم که شما که الان درست تموم نشده میتونی به ریزنمراتی که از دانشگاه میگیری پذیرش Conditional بگری تا نمره زبان و ترجمه مدرکتو براشون بفرستی. از الان وقت بذار تا با سایت دانشگاه ها آشنا بشی که اولش ممکنه گیج کننده به نظر بیاد که اصلاً اینطوری نیست. بعدش یه رشته و دانشگاه و شهر مورد علاقه و مناسب خودتو پیدا کن. بعد از فارغ التحصیلی هم برو دنبال مدرکت که زود بتونی بگیریش. این کارارو که از دستت بر میاد بکن حاشیه رو هم بی خیالی طی کن رفیق.

زبان هم خیلی مهم. پس اگرم زبانت خوبه بازم روش کار کن. بهترین کاری که الان میتونی بکنی. بهترین!

Junior Member

من هنوز در مورد این مدرکای فوق لیسانس مختلف یه کم گیج شدم لطفا کمکم کنید:
    Mphil فرقش با by Research چی شد؟ از لحاظ شروط پذیرش گرفتن، ورود به دکترا ، و بازار کار
    ببینید من ترم دیگه لیسانس کامپیوترمو میگیرم و کار تحقیقاتی خاصی هم انجام ندادم. می خوام بدونم کدوم یکی از اینا رو با احتمال بیشتری میتونم پذیرش بگیرم؟ شانس دکترا رفتن رو هم (خارج یا داخل استرالیا) نمی خوام از خودم بگیرم پس فکر کنم courseWork منتفیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)