صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 24243444546474849505152
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 518 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Moosa نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من اگه بخوام برای semester 2 استرالیا اپلای کنم، باید حتما این ترمی که میاد (ترم پاییز) فارغ التحصیل بشم؟ یعنی اگه بخوام تا ترم بهار درسمو کش بدم، به semester 2 دانشگاههای استرالیا عملا نمی رسم دیگه؟ (از این لحاظ که گرفتن ویزا و انجام کارهای فارغ التحصیلی طول می کشه عرض می کنم)
    سوال ساده س لطفا جواب بدین.
    (کسی اینجا تجربه فارغ التحصیل شدن در ترم بهار و ادامه درس در semester2 استرالیا رو داشته؟ )
    شما هرچه سریعتر ریزنمراتت رو گرفتی اپلای کن. اکثر اوقات دانشنامه برای اپلای ضروری نیست. برای پیش رفتن روند ویزا هم یه جور برنامه ریزی کن که حداقل 4 ماه زودتر از شروع ترم فارغ التحصیل شده باشی و مدارکتو لاج کنی.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    برای پیش رفتن روند ویزا هم یه جور برنامه ریزی کن که حداقل 4 ماه زودتر از شروع ترم فارغ التحصیل شده باشی و مدارکتو لاج کنی.
    نکته همینه که آیا پروسه ویزا گرفتن رو میشه قبل از فارغ التحصیلی شروع کرد یا نه؟ من چیزهای ضد و نقیض تو این فروم در این باره زیاد دیدم. چند نفر گفتن با همون ریز نمرات هم میشه لاج کرد، چند نفر هم گفتن نمیشه.
    نظر شما این بود که نمیشه، که یعنی آدم حتما باید همین ترم پاییز فارغ التحصیل بشه تا به ویزا برسه. لطفا بقیه دوستان هم هر اطلاعی دارن دریغ نکنن. ببینید بچه ها ترم، 10 روز دیگه شروع میشه و من دارم به این فکر می کنم که این ترم رو مرخصی بگیرم یا نه. لطفا کمکم کنید.

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

نقل قول نوشته اصلی توسط Moosa نمایش پست ها
    نکته همینه که آیا پروسه ویزا گرفتن رو میشه قبل از فارغ التحصیلی شروع کرد یا نه؟ من چیزهای ضد و نقیض تو این فروم در این باره زیاد دیدم. چند نفر گفتن با همون ریز نمرات هم میشه لاج کرد، چند نفر هم گفتن نمیشه.
    نظر شما این بود که نمیشه، که یعنی آدم حتما باید همین ترم پاییز فارغ التحصیل بشه تا به ویزا برسه. لطفا بقیه دوستان هم هر اطلاعی دارن دریغ نکنن. ببینید بچه ها ترم، 10 روز دیگه شروع میشه و من دارم به این فکر می کنم که این ترم رو مرخصی بگیرم یا نه. لطفا کمکم کنید.
    مرخصی بگیری که چی بشه بخون تمومش کن بره. در مورد سوالات اطلاع مستندی ندارم. شرمنده.
    اگه داری زبان میخونی برا امتحان IELTS که بیای استرالیا برو به این سایت ( a u s t r a l i a n e t w o r k . c o m ) یه سری بزن که قسمت Learning English اساساً برای IELTS طراحی شده و با Video و Transcript که داره موقع خوندن خیلی بهت حال میده.

Junior Member

سلام
    از بچه هایی که استرالیا دکترا قبول شدن می خوام خواهش کنم در مورد نحوه رزومه نویسی و فاکتورهای موفقیتشون اطلاعات بدن. مرسی از همه

Junior Member

با سلام و تشکر از دوستان محترم،
    بعد از کلاس زبانی که قبل از شروع دانشگاه باید بگذرونیم ...آیا امتحانی گرفته میشه مثل امتحان آیلتس ویا اینکه نه فقط گذروندن این کلاس با موفقیت کافیه؟؟؟؟؟؟
    از دوستانی که این کلاس را گذروندن ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    سلام
    از بچه هایی که استرالیا دکترا قبول شدن می خوام خواهش کنم در مورد نحوه رزومه نویسی و فاکتورهای موفقیتشون اطلاعات بدن. مرسی از همه
    بهتره به قسمتهای مربوط به رزومه و پذیرش برید که در مورد این مسائل مفصل اونجا بحث شده. اگه سوال خاصی در مورد نحوه اپلای در استرالیا دارید بفرمایید.

Junior Member

سلام به همگی،
    من یه سوال دارم. OSCH رو کی باید پرداخت کنیم.تو نامه آفر شماره ویزا کارت خواسته ! حالا امدیمو من OSCH رو پرداخت کردم و خدای نکرده نتونسم ویزا بگیرم، انوقت تکلیف چیه؟ یه چیزه دیگه! نوشتن شماره ویزا کارت تویه نامه آفر و ارسالش امنه؟
    ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان به علت قدیمی بودن و درهم ورهم بودن این تاپیک ، جزیی سازی و کاهش حجم تاپیک ها و دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران این تاپیک قفل و تا سال 2010 آرشیو شد . برای ادامه بحث به تاپیک های مربوطه مراجعه نمایید .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)