صفحه 6 از 52 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Lansila
    Guest

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

سلام

ببینین من دقیقا متوجه منظورتون نشدم ، پذیرش بی فاند مسلما هموار تر از با فانده . و هزینه ها هم بی فاند : tiution fee برا دانشگاه های استرالیا از 24000 تا 29900 تا متغیره و بستگی به دانشگاش داره برا ملبورن 29900 تا و برا ANU فکر کنم 24000 تا و برا NSW هم 25000 تا.حتما به سایت خود دانشگاه مراجعه کنین و برا یه زندگی معمولی سالی 19000 تا
    نیاز هست . خوب هزینه ها بالاست و پس به صرفست که با شرایط بورسیه پذیرش بگیریم. فاند هم تو استرالیا بصورت اسکولارشیپ ( Award ).معیار سنجشش هم یه سری انسان میشینن و بر اساس معدل،مقاله،توصیه نامه ،سابقه کار و... از صد یه نمره میدن و فکر کنم اواسط دسامبر اعلام میکنن و این فاند هزینه هارو تا 2،3 سال
    پوشش میده. شک نکنین سابقه کار صد در صد تاثیر مثبت داره . نمره زبان هم تاثیر داره والا تر از اون Recomandation Letter خوب .البته اینو هم در نظر داشته باشین که سفارت تافل رو قبول نمی کنه و
    آیلتس رو میپذیره . شما بهتره که چون واقعیت امر معدلتون بالا نیست رو گزینه های دیگه (مقاله ،زبان ،LORو... ) کار کنین و بهتره که قبل از پذیرش با استادی تماس بگیرین ، چون یه سفارش کوچکولو از استاد میتونه شانس شما رو هم برا پذیرش و هم فاند بینهایت بالا ببره.اصلا نگران نباشین شما شانس می تونین برا G8 داشته باشین (خوش بینانه ).در مورد Rmit .Curtan ,... اطلاعاتم کامل نیست . اما احتمال پذیرش تو اینها به مراتب بیشتره :

§ RMIT - Curtan university of tek - UTS - university of Queensland §

Lansila
    Guest

راستی رشته ی IT م رشته ی روزیه و بازار کار خیلی خوبی هم خارج از ایران داره (اینو با اسناد معتبر گفتم )

آقای Nice_Guy نیز برا مستر IT موناش پذیرش گرفتند ،میتونین نتایج پذیرش و نگاه کنین و شرایط ایشون نیز میتونه شما رو به راهنمایی کنه .

موفق باشید

سلام دوستان-من یک سوال داشتم:
    من از دو دانشگاه Curtin و RMIT در رشته Engineering management پذیرش گرفتم و حالا باید به یکیشون جواب بدم.به نظر شما کدوم یکی از این دانشگاه ها بهترند؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Lansila
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    سلام دوستان-من یک سوال داشتم:
    من از دو دانشگاه Curtin و RMIT در رشته Engineering management پذیرش گرفتم و حالا باید به یکیشون جواب بدم.به نظر شما کدوم یکی از این دانشگاه ها بهترند؟
    I think so , RMIT is a best option definitly

ممنون از نظر دوستان. اما اگر امکان داشته باشه دلیلشم بگید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    سلام، تا بحال کسی از پیش وکیلی به اسم دکتر هنری رفته؟ تو سایت سفارت اسمش هست منتها هزینش خیلی بالاست ولی نماینده تقریبا تمام دانشگاه های استرالیا هست!( تو سایت سفارت هم نوشته اسم دانشگاه ها رو)
    آقای دکتر هنری مرد قابل اطمينان و خوبی هست. بيشتر توی دانشگاه های RMIT و Melbourne و چند دانشگاه ديگه توی ملبورن کار ميکنه و يادمه يه دانشگاه توی پرث به نام Murdoc... اگه توی گرفتن پذيرش از دانشگاه های خوب مشکل داری میتونه کمک کنه.. ولی خوب همونجوری که گفتی پول زیاد میگیره....
    ممكنه آدرس و تلفني از دكتر هنري بدين؟
    مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raja
    سلام، تا بحال کسی از پیش وکیلی به اسم دکتر هنری رفته؟ تو سایت سفارت اسمش هست منتها هزینش خیلی بالاست ولی نماینده تقریبا تمام دانشگاه های استرالیا هست!( تو سایت سفارت هم نوشته اسم دانشگاه ها رو)
    آقای دکتر هنری مرد قابل اطمينان و خوبی هست. بيشتر توی دانشگاه های RMIT و Melbourne و چند دانشگاه ديگه توی ملبورن کار ميکنه و يادمه يه دانشگاه توی پرث به نام Murdoc... اگه توی گرفتن پذيرش از دانشگاه های خوب مشکل داری میتونه کمک کنه.. ولی خوب همونجوری که گفتی پول زیاد میگیره....
    مرسي
    برات PM کردم...
    موفق باشي

نقل قول نوشته اصلی توسط Lansila
    سلام

ببینین من دقیقا متوجه منظورتون نشدم ، پذیرش بی فاند مسلما هموار تر از با فانده . و هزینه ها هم بی فاند : tiution fee برا دانشگاه های استرالیا از 24000 تا 29900 تا متغیره و بستگی به دانشگاش داره برا ملبورن 29900 تا و برا ANU فکر کنم 24000 تا و برا NSW هم 25000 تا.حتما به سایت خود دانشگاه مراجعه کنین و برا یه زندگی معمولی سالی 19000 تا
    نیاز هست . خوب هزینه ها بالاست و پس به صرفست که با شرایط بورسیه پذیرش بگیریم. فاند هم تو استرالیا بصورت اسکولارشیپ ( Award ).معیار سنجشش هم یه سری انسان میشینن و بر اساس معدل،مقاله،توصیه نامه ،سابقه کار و... از صد یه نمره میدن و فکر کنم اواسط دسامبر اعلام میکنن و این فاند هزینه هارو تا 2،3 سال
    پوشش میده. شک نکنین سابقه کار صد در صد تاثیر مثبت داره . نمره زبان هم تاثیر داره والا تر از اون Recommendation Letter خوب .البته اینو هم در نظر داشته باشین که سفارت تافل رو قبول نمی کنه و آیلتس رو میپذیره . شما بهتره که چون واقعیت امر معدلتون بالا نیست رو گزینه های دیگه (مقاله ،زبان ،LORو... ) کار کنین و بهتره که قبل از پذیرش با استادی تماس بگیرین ، چون یه سفارش کوچکولو از استاد میتونه شانس شما رو هم برا پذیرش و هم فاند بینهایت بالا ببره.اصلا نگران نباشین شما شانس می تونین برا G8 داشته باشین (خوش بینانه ).در مورد RMIT .Curtin ,... اطلاعاتم کامل نیست . اما احتمال پذیرش تو اینها به مراتب بیشتره :

§ RMIT - Curtin university of tec - UTS - university of Queensland §

ممنون از راهنمائی جامع و خوبتون... امیدوارم با توجه به مواردی که ذکر کردین، شانسی برای fund داشته باشم... اگرچه در حد epsilon !!! ;D

فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

نقل قول نوشته اصلی توسط Raja
    مرسي
    برات PM کردم...
    موفق باشي
    من اول قرار بود با ایشون کار کنم اما بعد حرفاش رو بررسی کردم با کمال احترام دیدم چرت و پرت زیاد می گه! مثلا به من یک دانشگاهی رو پیشنهاد داد که اصلا رشته ای رو که میخواستم نداشت!
    پیشنهاد من به شما MYC. من با این شرکت کار می کنم.خیلی خوش برخورد و منظمند. امروز هم پذیرشم اومد. از همه مهم تر اینکه برای گرفتن پذیرش هیچ پولی ازم نگرفتن! فقط برای ویزا پول می گیرن که اونم اگه بخوای اونا واست بگیرن پول میدی!

شلمان!
    Guest

من براي 4 تا دانشگاه استراليا از طريق نماينده (agent) اقدام كردم. الان براي RMIT پذيرشم اومده. حالا agent ميگه كه سريع بيا قبول كن آفر rmit رو چون ممكنه به ترم اول 2009 نرسي. من مي خوام صبر كنم تا نتايج بقيه دانشگاهها بياد. تازه امروز هم براي دانشگاه ملبورن اپلاي كردم.
    حالا به نظر شما آفر رو قبول كنم يا منتظر باشم تا دانشگاههاي ديگه هم نتيجه اش بياد؟ چون شرايطم خوبه و بعيد نيست موناش يا ملبورن هم قبولم كنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)