صفحه 8 از 52 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 518

موضوع: آرشیو شده : All questions about apply in australia ( تا سال 2010 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : All questions about apply in australia

سلام
    يكي از دوستاي من 17 ارديبهشت پروندش رو لاج كرد حالا pva اومده و در ضمن پرينت بانكي رو هم دوباره واسه تاريخ 17بهمن تا17اردبهشت ازش خواستن - اين طبيعيه يا مشكلي تو پروندش هست كه دوباره پرينت خواستن؟
    در ضمن حساب بانكيش حساب ثابتي نيست و پول بردارو بزار شده و مبلغ 50ميليوني كه ازش خواستن تو بهمن و اسفند تو حساب نبوده ولي از ارديبهشت تا تير تو حسابش بوده - يعني 17 ارديبهشت رو پوشش ميده - ولي پرينت ميان دوره قبلي از بهمن تا ارديبهشت 30ميليون نشون ميده . آيا مشكل واسش پيش مياد؟ ???
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

شلمان!
    Guest

يك موسسه هست كه 1000 دلار مي گيره و كليه كارهاي ويزا رو انجام ميده، با توجه به اينكه من شهرستان هستم و مشكل مالي هم ندارم به نظرتون بدم كارامو دست اين موسسه يا نه؟ (لطفا خطرات يه راه 1000 كيلومتري تا تهران و علافي اش رو هم در نظر بگيريد ;D)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    يك موسسه هست كه 1000 دلار مي گيره و كليه كارهاي ويزا رو انجام ميده، با توجه به اينكه من شهرستان هستم و مشكل مالي هم ندارم به نظرتون بدم كارامو دست اين موسسه يا نه؟ (لطفا خطرات يه راه 1000 كيلومتري تا تهران و علافي اش رو هم در نظر بگيريد ;D)
    شما بعد از تحويل مدارک به سفارت هيچ لزومی به حضور شخصي ندارين... و همه کارها با ايميل انجام ميشه... ولی اگه حوصله نداری و به اون موسسه هم اطمينان داری چیز بدی نيست... ولی فکر کنم بايد به اون موسسه هم بيای سر بزني چند وقت يک بار

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    شما بعد از تحويل مدارک به سفارت هيچ لزومی به حضور شخصي ندارين... و همه کارها با ايميل انجام ميشه... ولی اگه حوصله نداری و به اون موسسه هم اطمينان داری چیز بدی نيست... ولی فکر کنم بايد به اون موسسه هم بيای سر بزني چند وقت يک بار
    این موسسه که میگی جای خیلی خوب و منظمیه و من الان با اونا قرارداد بستم. ;D
    به نظر من اگه خودت وقت پیگیری و اینجور چیزا رو نداری باهاشون قرارداد ببند.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    این موسسه که میگی جای خیلی خوب و منظمیه و من الان با اونا قرارداد بستم. ;D
    به نظر من اگه خودت وقت پیگیری و اینجور چیزا رو نداری باهاشون قرارداد ببند.
    چشم. بستيم.

Junior Member

سلام
    يكي از دوستاي من 17 ارديبهشت پروندش رو لاج كرد حالا pva اومده و در ضمن پرينت بانكي رو هم دوباره واسه تاريخ 17بهمن تا17اردبهشت ازش خواستن - اين طبيعيه يا مشكلي تو پروندش هست كه دوباره پرينت خواستن؟
    در ضمن حساب بانكيش حساب ثابتي نيست و پول بردارو بزار شده و مبلغ 50ميليوني كه ازش خواستن تو بهمن و اسفند تو حساب نبوده ولي از ارديبهشت تا تير تو حسابش بوده - يعني 17 ارديبهشت رو پوشش ميده - ولي پرينت ميان دوره قبلي از بهمن تا ارديبهشت 30ميليون نشون ميده . آيا مشكل واسش پيش مياد؟

ميشه زودتر جواب بديد لطفا حياتيه!
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

Junior Member

They want bank statement for 3 months before lodgment...

but this bank statement is needed for issuing PVA

It is strang if they want it after PVA

Junior Member

دوستان سلام
    می خواستم ببینم آیا اگر پذیرش از دانشگاهی برای دکتری بگیریم برای گرفتن ویزا باید پول در حسابمان باشد یا فاندی که گرفتیم کافیه؟ و چقدر طول می کشه یعنی آیا مثل ویزای آمریکا یا کانادا زمان می بره ممکنه پذیرشمون بپره؟
    با تشکر

دوست عزیز سلام. فرآیند اخذ ویزای دانشجویی استرالیا زمانبر است حدود 5.5 ماه. اگه شما scholarship داشته باشید گویا نیاز به نامه بانک نخواهد بود ولی بدلیل اینکه نتایج بورس دیر اعلام میشود(البته بستگی به دانشگاهتون هم داره چون بعضی از اونها زمان شروع بورس را مثلا طی سال 2009 میگن و اینطوری راحت هستید) و شما مجبورید زودتر برای ویزا اقدام کنید پس به نامه بانک احتیاج خواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tony
    دوستان سلام
    می خواستم ببینم آیا اگر پذیرش از دانشگاهی برای دکتری بگیریم برای گرفتن ویزا باید پول در حسابمان باشد یا فاندی که گرفتیم کافیه؟ و چقدر طول می کشه یعنی آیا مثل ویزای آمریکا یا کانادا زمان می بره ممکنه پذیرشمون بپره؟
    با تشکر
    همونطور که دوستمون اشاره کرده، حدود 6 ماه رو برای پروسه ویزا باید کنار بذارید ! (البته طبیعتا" این زمان به مرور زمان رشد خواهد کرد.... توی همین forum هستند بچه هایی که ویزاشون حتی بیشتر از 8 ماه هم طول کشیده... اما اکثرا" توی 6 ماه گرفتن.)

اما در مورد پریدن پذیرشتون هم باید بگم که معمولا" اکثر دانشگاههای استرالیا offer ای رو که میدن برای دو ترم (هم Feb/March و هم July) اعتبار داره و تا حالا من که به شخصه ندیدم offer کسی بپره به خاطر دیر رسیدن ویزا؛ البته چندین مورد رو دیدم که مجبور به deffer شدن. بهتره خودتون این مورد رو با دانشگاه مقصد چک کنید.

موفق باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)