صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور دیگر

پیش فرض تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور دیگر

من در حال حاضر سوم دبیرستان هستم و خرداد ماه 89 که سال تحصیلی تموم میشه من دیپلم می گیرم.
    اسفند ماه سال 89 هم ممنوع الخروج میشم.
    لطفا هر کس اطلاعات داره به من کمک کنه.
    هر طور شده میخوام سال دیگه رو توی یک کشور دیگه درس بخونم.
    لطفا کمک کنید و اطلاعات کامل بدین.
    مرسی دوستان.
    لطفا یک کشور خوب معرفی کنید.

مثلا سوئد مد نظرم هست یا دانمارک , اتریش , بلژیک و ...

=============================================
    با ویرایش عنوان تاپیک توسط m0h3n
    ویرایش توسط m0h3n : February 23rd, 2010 در ساعت 12:43 PM

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم : درخواست اطلاعات برای تحصیل در اروپا = تحصیل در مقطع دبیرستان در کش

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    من در حال حاضر سوم دبیرستان هستم و خرداد ماه 89 که سال تحصیلی تموم میشه من دیپلم می گیرم.
    مرسی دوستان.

دوست خوب

من اطلاعات زیادی ندارم اما یکی از آشنایان تا اسفند 88 ممنوع الخروج می شد و انگلیس و انتخاب کرد چون زودتر از هر جای دیگه ای کارش انجام می شد تقریبا 1 ماهه. کانادا هم گفت5 ماهی طول می کشه . تحقیق صحت این موضوع هم با خودت .
    راستش نمی دونم چه شرایطی داری اما معمولا افرادی که قبل از ممنوع الخروجی میرن اونور جایی و انتخاب می کنن که فامیل یا دوستی داشته باشن .

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم : درخواست اطلاعات برای تحصیل در اروپا = تحصیل در مقطع دبیرستان در کش

انگلستان خیلی گرونه . من تحقیق کردم و حدودا سالی 40 میلیون تومن خرج داره

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    مرسی دوستان.

=============================================
    با ویرایش عنوان تاپیک توسط m0h3n
    شما باید تو این مدت پذیرش بگیرید مالزی انگلیس و... فقط باید پذیرش از یه دانشگاه معتبر از نظر وزارت علوم داشته باشید. شما حتی می تونید فعلا سریعا از انگلیس پذیرش بگیرید و بعد با داشتن وقت بیشتر از کشور دیگه ای که مخارج کمتری داشته باشید پذیرش بگیرید.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

اگر هزینه برات مهمه یک راست یه بلیط به مقصد آنکارا بگیر. اینجا دبیرستان ایرانی داره. میتونی درستو تموم کنی بعدم واسه هر مملکتی که دوست داری واسه دانشگاه اپلای کنی. هزینه زندگی اینجا به اندازه تهران هست. شاید یکم بیشتر. ویزام نداره. تو خود آنکارام اونقدر خوابگاه داره که می تونی با نازل ترین قیمت تو یکیش با صبحانه و شام بمونی. از ایرانم ارزون تر در میاد. بعد تموم شدن دبیرستان هم از همینجا در همه کشور ها به روت بازه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

دبیرستان من که سه , چهار ماه دیگه تموم میشه . در ضمن نمیخوام توی دبیرستان , کالج یا دانشگاه , ... ایرانی درس بخونم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

در پاسخ به پیام شما .... راستش من دقیق از این مساله اطلاعی ندارم . ولی میدونم پذیرش دانشگاه باعث صدور معافیت تحصیلی میشه !!

شاید بشه همزمان از چند کشور پذیرش گرفت (چه اونایی که زود پذیرش میدن و چه اونایی که با تاخیر جواب میدن) و اگه ددلاین سربازی نزدیک شد با یکی که آماده است درخواست معافیت داد تا تو اون بازه زمانی تکلیف بقیه هم مشخص بشه ...

بازم تاکید میکنم که من اطلاعی از این مساله ندارم و بهتره افراد مطلع تر راهنمایی کنن .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

کسی اگر راجع به سوئد اطلاعات داره حتما بگه که ممنون میشم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام منم در مورد بچه هایی که اینجا دبیرستانی هستند و می خوان برای لیسانس برن زیاد اطلاعات ندارم .. تقریبآ اصلآ ندارم ... اما اینجا کسایی بودن که پذیرش لیسانس گرفتند از توی قسمت نتایج می تونی پیداشون کنی ! موفق باشی

Junior Member

سلام من دوم دبیرستان هستم و رشتم ریاضی و می خوام ادامه ی تحصیلم را در کشور آلمان درس بخوانم چون پدرم دکتراشو اون جا گرفت و الآن اقامت آلمان را داره منم می خوام آلمان درس بخونم و چند ماه هم در آلمان زندگی کردم و همه ی تابستان ها به آلمان می رم با اینکه درس پدرم تموم شده ولی در دانشگاهش درس میده باید چی کار کنم که بتونم زود تر برم. میشه با دیپلم یا فوق دیپلم برم؟ فکر می کنید چه رشته ای باید بخونم؟باید در حال حاضر چی کار کنم؟؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)