صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور دیگر

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور دیگر

سلام منم امسال سوم دبیرستان هستم و میخوام برای ادامه تحصیل به کشور دیگری برم , ترجیحا اون کشور ارزون هم باشه ؟! آیا برای یه دختر تنها امکان مهاجرت هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    اگر هزینه برات مهمه یک راست یه بلیط به مقصد آنکارا بگیر. اینجا دبیرستان ایرانی داره. میتونی درستو تموم کنی بعدم واسه هر مملکتی که دوست داری واسه دانشگاه اپلای کنی. هزینه زندگی اینجا به اندازه تهران هست. شاید یکم بیشتر. ویزام نداره. تو خود آنکارام اونقدر خوابگاه داره که می تونی با نازل ترین قیمت تو یکیش با صبحانه و شام بمونی. از ایرانم ارزون تر در میاد. بعد تموم شدن دبیرستان هم از همینجا در همه کشور ها به روت بازه.
    میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ شرایطش؟مخارجش؟سختی هاش؟ و اگه میشه ایدی یاهوتونو به من بدید

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kaktooss نمایش پست ها
    سلام منم امسال سوم دبیرستان هستم و میخوام برای ادامه تحصیل به کشور دیگری برم , ترجیحا اون کشور ارزون هم باشه ؟! آیا برای یه دختر تنها امکان مهاجرت هست ؟
    بستگی به خودت و خانواده دارد

مهاجرت فعلا برای زود است ولی برای تحصیل می توانی بری

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    کسی اگر راجع به سوئد اطلاعات داره حتما بگه که ممنون میشم.
    In order to be offered a place in first cycle (undergraduate) courses or programmes, you must first meet certain general and specific entry requirements. If you meet these requirements, you will then compete with other students who are eligible for and applied to the same course and/or programme. Places are offered based on eligible applicants' grade tariff, or grade average.
    General entry requirements
    In order to meet the general entry requirements for first cycle studies (undergraduate) all students must:
    have successfully completed their upper secondary education (post-16).
    be able to demonstrate proficiency in English by means of an internationally recognised test, e.g. TOEFL, IELTS or the equivalent. See English Language Requirements.
    For students who received their final school grades after 31 December 2009, there is an additional entry requirement for mathematics as follows:
    The student must have successfully completed courses in mathematics to reach the level of the Swedish course Mathematics A (approximately 10 years of mathematics studies).
    This mathematics requirement does not apply to students who received their final school grades before 1 January 2010.

https://www.studera.nu/studera/1636.html

میشه بیشتر توضیح بدید ؟
    کسی میتونه لینک مدارس نروژ بزار ؟؟!

Junior Member

سلام ! من علیرضا م ! الان اول دبیرستان هستم و اگه بشه میخواستم ببینم که امکانش هست که بتونم برای ادامه مقطع دبیرستان به امریکا برم و در انجا ادامه تحصیل بدهم!!؟ لصفا راهنمایی کنید! خواهشا!!!

انگلستان رو می دونم که می تونید بیایید اما هزینه هاش قطعا پایین نیست

Junior Member sali_1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته تجربی

سلام
    من امسال میرم سوم دبیرستان و 14 سالم هم هست (چهارم دبستان و دوم راهنمایی رو جهشی خوندم البته دوم دبستان رو هم متفرقه خوندم و همچنین اول دبستان رو هم مدرسه نرفتم و این در حالی است که از 4 سالگی خوندن و نوشتن رو به خوبی بلد بودم و همچنین از نوابغ کشوری هم هستم ) و می خوام از دبیرستان های انگلستان پذیرش بگیرم یعنی در آزمون هاشون شرکت کنم و بعد از قبول شدن هم شنیدم خودشون امکانات میدن و کمک مالی هم می کنند . می خواستم تو این مورد راهنماییم کنید .

Junior Member

ﺑﺎ ﺳﻼماز ﺗﻤﺎﻣﯽ اﺳﺎﺗﯿﺪ و دوﺳﺘﺎن ﻋﺰﯾﺰ ﮐﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ در ﺧﺎرج را دارﻧﺪ ﺳﻮال دارم ﻣﻦ ﻣﯽ ﺧﻮام ﺑﺮای ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺳﻮم دﺑﯿﺮﺳﺘﺎن)ﻣﻦ درﺣﺎل ﺧﻮﻧﺪن دوم ﻫﺴﺘﻢ( ﺑﻪ ﯾﮏ ﮐﺸﻮر ﺧﺎرﺟﯽ )ﮐﻪ زﺑﺎن ﺗﺪرﯾﺴﯽ آن ﻫﺎی اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ اﺳﺖ( ﺑﺮوم و ﺗﻤﺎم درﺳﻢ رو ﻫﻢ 20 اوﻧﺠﺎ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﻣﻦ ﺳﺎﻟﯽ ﻣﻦ ﺧﻮام ﻣﯿﻠﯿﻮن ﺧﺮج ﮐﻨﻢ ﻣﻦ ﻣﯽ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ از اﯾﻦ دو ﮐﺸﻮر ﺑﺮم ﺗﺮﮐﯿﻪ ﯾﺎ اﺳﺘﺮاﻟﯿﺎ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﮐﺪوم ﺑﻬﺘﺮﻩ)راﺳﺘﯽ اﯾﻦ رو ﻫﻢ ﺑﮕﻢ (ﻣﻦ ﺗﺮﮐﯽ ﺑﻠﺪ ﻫﺴﺘﻢراﺳﺘﯽ در ﺻﻮرﺗﯽ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﺸﻮری ﭘﯿﺸﻨﻬﺎد ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺎ ذﮐﺮ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ .اﻋﻼم ﮐﻨﯿﺪ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ دﺑﯿﺮﺳﺘﺎن در ﺗﺮﮐﯿﻪ ﭼﻘﺪر اﺳﺖ؟

Junior Member

من برای تحصیل در دوم دبیرستان می خواهم در یکی از دبیرستانهای انگلیس تحصیل کنم و راهنمای شما دوستان عزیز رو می خواستم!
    ایا مثلا قبولی در المپیاد های علمی یا اشنایی با ادبیات و غیره تاثیری دارد؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)