صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: مباحث مربوط به رشته هتل داری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting student of Tehran university

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به رشته هتل داری

سلام
    روز بخیر

دانشجوی ارشد حسابداری دانشگاه تهران ام
    اما حسابداری خیلی خشک و خسته کننده هست برای من. در حالی که خودم شخصیتی پر انرژی و ماجرا جو دارم و به شدت دنبال هیجان.
    دروس ریاضی و اقتصاد رو هم دوست دارم و حتی نمراتم در این درس ها بهترر از دروس تخصصی خودم هست.
    زبان هم خدا شکر مشکلی ندارم و چند ماه دیگه امتحان ایلس دارم فعلا در حد ایلتس ۶.۵ هست.
    لیسانسم حسابداری سراسری یزد ۱۵.۱۵ و ارشد حسابداری تهران تا الان که ترم ۲ تموم شده معدلم ۱۷.۸ هست.
    با توجه به اطلاعات شما:
    ۱-رشته جهانگردی ( برای کار و ادامه تحصیل در خارج)مناسب من هست؟
    ۲-کدوم زیر شاخه؟
    ۳-کدام کشور و دانشگاه رو پیشنهاد میکنید؟
    ۴-از اونجا که ارشد خوندم میخوام اگر بشه در مقطع دکتری یا حداقل ارشد ادامه تحصیل بدم. امکانش هست؟؟
    ۵- اگر در مورد بازار کار این رشته در خارج از کشور اطلاعانی دارید ممنون میشم کمک کنید.
    ممنون

Junior Member

سلام از اساتیدم مشورت میخواستم
    من لیسانس عمران دارم از دانشگاه دولتی و سال دیگه عازم آمریکام ب امید خدا زبان آلمانی میدونم در حد B2 مدرک زبان انگلیسی ندارم هنوز...میخواستم ببینم با توجه به شرایطم چگونه میتونم وارد هتلداری بشم در آمریکا ؟ یا از لیسانس یا فوق...ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید باتوجه به علاقه زیادم مرسی
    کیس نامبر :2016AS64XX رویت قبولی : 20May 2015 کنسولگری : آنکارا

با سلام
    این طور به شما جواب میدم که مدیر کل یک هتل دانشش باید از 100% حدودا 60% مربوط به مالی و اقتصاد باشد!پس شما جلو هستید.
    مناسب شما نمی دونم هست یا نه ولی برید 1 سال تو رستوران و هتل کار کنید تو این مدت هم دنبال پدیرش باشید واقعا بفهمید علاقه دارید یا نه. گارسونی کنید تو تشریفات هتل بریدبه هر حال سختی های خودش را داره این رشته کوچیکش اینه که تو تعطیلات همه کنار خانواده هستند شما سر کارید!
    هتلداری معمولا بورس نمی دهند شاخه توریسم مهمان نوازی مدیریت رخداد (event planner) خوبه به نظر من.جایی بیرد که بعدش بشه کار کرد! من به شخصه آمریکا رو توصیه می کنم.دانشگاه ریخته!جایی برید که منطقش هم توریستی باشه.نوادا لوس آنجلس سان فرانسیسکو و خیلی جای دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhusain نمایش پست ها
    سلام
    روز بخیر

دانشجوی ارشد حسابداری دانشگاه تهران ام
    اما حسابداری خیلی خشک و خسته کننده هست برای من. در حالی که خودم شخصیتی پر انرژی و ماجرا جو دارم و به شدت دنبال هیجان.
    دروس ریاضی و اقتصاد رو هم دوست دارم و حتی نمراتم در این درس ها بهترر از دروس تخصصی خودم هست.
    زبان هم خدا شکر مشکلی ندارم و چند ماه دیگه امتحان ایلس دارم فعلا در حد ایلتس ۶.۵ هست.
    لیسانسم حسابداری سراسری یزد ۱۵.۱۵ و ارشد حسابداری تهران تا الان که ترم ۲ تموم شده معدلم ۱۷.۸ هست.
    با توجه به اطلاعات شما:
    ۱-رشته جهانگردی ( برای کار و ادامه تحصیل در خارج)مناسب من هست؟
    ۲-کدوم زیر شاخه؟
    ۳-کدام کشور و دانشگاه رو پیشنهاد میکنید؟
    ۴-از اونجا که ارشد خوندم میخوام اگر بشه در مقطع دکتری یا حداقل ارشد ادامه تحصیل بدم. امکانش هست؟؟
    ۵- اگر در مورد بازار کار این رشته در خارج از کشور اطلاعانی دارید ممنون میشم کمک کنید.
    ممنون
    "You got a dream, You gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want something, go get it. Period." -Will Smith

Junior Member

سلام به همگی
    من 10 ساله در هتل کار میکنم .... کار هیجان انگیزیه ولی شیفت کاری اذیت میکنه
    دانشگاههای سویس عالین ولی هزینه بالایی دارن... المان و اتریش و هلند و اسپانیا و امثال این کشورها کمی در این رشته عقب هستن... یعنی دانشگاه کم دارن واسه این رشته
    سوئد و نروژ هم چک کردم .... سوئد یک بود رنکینگ بدی هم نداشت ولی حدود 900 کرون میخاد واسه بررسی مدارک!
    نروژ هم که تحصیلات رایگانه .... واسه ارشد توریسم باید لیسانس مرتبط داشته باشید!
    میمونه انگلیس که عالیه .... لیسانس مرتبط نمیخواد، از نظر تعداد دانشگاه و مطرح بودنشون تاپه، که البته بین 60 تا 70 میلیون ناقابل واسه 1 سال هزینه میدید اونم فقط واسه تحصیل!! و کار ظاهرا در کل واسه غیر اروپاییا زیاد نیست
    کانادا تقریبا حرفی واسه گفتن نداره ... بیشتر مهندس پروره ! یک دانشگاه امریکایی هست ولی کمپ داره در ونکوور کانادا .... بدون فاند!!
    امریکا و استرالیا خوبن .... شاید هزینه کنی ولی همین که مهاجر پذیر هستن واسه بعد تحصیل امید موندن بیشتر داری ... کمک هزینه هم دارن بیشترشون. امریکا GRE یا GMAT میخواد

این تحقیقات دو ماهه اخیر من هست!
    موفق باشید

Junior Member

دوستان ببخشید برای کسب اطلاعات درمورد رشته ی اکوتوریسم به کدوم بخش باید مراجعه کنم،من تازه واردم و زیاد با این سایت اشنایی ندارم.ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member

با سلام و احترام

من بسیار علاقه مند به شرکت در دوره های آموزش هتلداری هستم.میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید کدام موسسه در تهران آموزش خوب و معتبری داره؟
    تحصیلات: ارشد مدیریت فناوری دانشگاه علم و صنعت تهران
    هیچ پیشینه کاری هم در هتلداری ندارم . فقط انگیزه و علاقه زیاد دارم. از کجا شروع کنم؟

ممنون از وقتی که برای خواندن پیام من گذاشتین

سلام دوستان،من خيلي به رشته هتلداري و آشپزي علاقه دارم،من فوق ليسانس صنايع خوندم اما الان كه دارم ميام كانادا خيلي دوست دارم هتلداري يا اشپزي بخونم؟كسي از دوستان هست اطلاعي داشته باشه ايا بعد فارغ التحصيلي جذب كار ميشم يا نه؟و اينكه كدوم دانشگاه و شهر بيشتر براي آشپزي خوبه?من حدودا پنج ماه ديگه مهاجرت ميكنم ،خيلي از لطفتون

يعني هيچ كس در مورد اين رشته كانادا يا امريكا اطلاعاتي نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sino نمایش پست ها
    با سلام و احترام

من بسیار علاقه مند به شرکت در دوره های آموزش هتلداری هستم.میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید کدام موسسه در تهران آموزش خوب و معتبری داره؟
    تحصیلات: ارشد مدیریت فناوری دانشگاه علم و صنعت تهران
    هیچ پیشینه کاری هم در هتلداری ندارم . فقط انگیزه و علاقه زیاد دارم. از کجا شروع کنم؟

ممنون از وقتی که برای خواندن پیام من گذاشتین

سلام
    توی تهران آموزشگاه های متعددی هست که خدمات اموزشی ارائه میکنه که همه هم زیر نظر سازمان میراث فرهنگی هستن و مدرکشون رو هم از همون جا میدن ! البته سازمان فنی حرفه ای هم یه سری دوره هایی برگزار میکنه که تا اونجایی که من میدونم در کانادا معتبر و قابل ترجمه هست یه موقعی مرکز هتلداری اقدسیه این کلاس ها رو رایگان برگزار میکرد یه سرچی بکنید و اگر شد از کلاس ها استفاده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of tourism planning,azad university,sience and research branche and research branch

با سلام من لیسانس مدیریت جهانگردی و فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی توریسم از دانشگاه آزاد دارم.
    کسی میدونه چه دانشگاههایی در امریکا هست که برای این رشته راحت تر پذیرش بده؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)