صفحه 39 از 49 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 481

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosallin نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من تازه عضو شدم نميدونم كه سوالم رو جاي منتسبي مطرح ميكنم يا نه اما اگر كمكم كنيد هيلي ممنون ميشم من فوق ليسانس بيوشيمي هستم و الان ميخواستم براي مقطع دكتري در رشته خودم در دانشگاه رايرسون يا دانشگاهي كه اگر شما بهتر ميدونيد معرفي كنيد اقدام كنم من سيتي زن كانادا هستم و اينجا زندگي ميكنم اما بنا بر دلايلي ايران درس خوندم حالا به نظرتون دكتري رشته خودم رو بخونم يا اينكه امتحان ام كت بدم و پزشكي بخونم ؟ كانادا يا امريكا بودن هم برام فرقي نداره ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    ...سلام بر شما...در مورد اینکه پزشکی بخونین یا نه نمیدونم واقعا بستگی به انگیزه و شرایط دیگه ای داره ولی درمورد اینکه دکتری رایرسون بخونین به نظرم برا شما که سیتزن هستین دنبال گزینه های دکتری بهتری باشین چون میدونین که با مدرک دکتری تو کانادا کلا سخت کار پیدا میشه و رایرسون قطعا دانشگاه سطح پایینتری هستش و شانس رو بازم پایینتر میاره.

سلام ،
    یکی از اساتید دانشگاه Ryerson در ایمیلی گفته که همه ی دانشجوهاش full fund میشند. تا جایی که من صفحات قبلی رو خوندم گویا هزینه های زندگی و شهریه این دانشگاه بالاست، دوستانی که اطلاع دارند آیا با دریافت فاند ( حداکثر مقداری که هست) هزینه ها پوشش داده میشه یا نه؟ برای دانشگاه های آمریکا معمولا در صورت دریافت فاند شهریه ویو میشه، اینجا چنین آپشنی وجود داره ؟

ممنون از پاسخگویی
    *** Never Give Up ***

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    سلام ،
    یکی از اساتید دانشگاه Ryerson در ایمیلی گفته که همه ی دانشجوهاش full fund میشند. تا جایی که من صفحات قبلی رو خوندم گویا هزینه های زندگی و شهریه این دانشگاه بالاست، دوستانی که اطلاع دارند آیا با دریافت فاند ( حداکثر مقداری که هست) هزینه ها پوشش داده میشه یا نه؟ برای دانشگاه های آمریکا معمولا در صورت دریافت فاند شهریه ویو میشه، اینجا چنین آپشنی وجود داره ؟

ممنون از پاسخگویی
    کلا در اونتاریو شهریه دانشجویان بین المللی بالاست.
    فاند ریرسون عمدتا در حد متوسط است و نهایتا شهریه را به اضافه کمک هزینه پوشش دهد ولی برای تحصیل ممکن است منابع مالی در جد زندگی دانشجویی یک نفره کافی باشد
    بسته به دانشکده و استاد و نوع فاند البته متغیر است. خیر شهریه را باید از فاند خودتان تامین کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان. کسی می دونه چطوری میشه معدل رو برا این دانشگاه حساب کرد؟ در اپلیکیشن باید بر حسب درصد معدل رو اعلام کنیم ولی چطوری باید حسابش کرد؟ سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی می دونه چطوری میشه معدل رو برا این دانشگاه حساب کرد؟ در اپلیکیشن باید بر حسب درصد معدل رو اعلام کنیم ولی چطوری باید حسابش کرد؟ سپاس.

http://www.ryerson.ca/graduate/admis...lculating-gpa/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Najaf Abad Azad university

سلام دوستان. من امروز برای رایرسون اپلای کردم و اپلیکیشن فی هم پرداخت کردم.
    قدر طول میکشه که برام id number بفرستن و اکانتم در سایت خود رایرسون فعال بشه؟

ضمن اینکه ددلاینم دو روز دیگه ست (20 ژانویه). اگر دیرتر برام بفرستند و از ددلاین رد بشه مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز برای رایرسون اپلای کردم و اپلیکیشن فی هم پرداخت کردم.
    قدر طول میکشه که برام id number بفرستن و اکانتم در سایت خود رایرسون فعال بشه؟

ضمن اینکه ددلاینم دو روز دیگه ست (20 ژانویه). اگر دیرتر برام بفرستند و از ددلاین رد بشه مشکلی پیش نمیاد؟
    برای من یک هفته طول کشید در مور بقیه اش نمی دونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Najaf Abad Azad university

سلام. دوستان کسی با این دانشگاه ارتباطی برقرار کرده؟ مثلا تماس تلفن یا با ایمیل؟
    می خوام بهشون بگم یکی از ایمیل های استادهای رفرنسم رو تغییر بدن. اگر تماس موفقی باشون گرفتید لطفا شماره تلفن یا اون ایمیل رو اینجا ذکر کنین
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

دسترسی من به محل ارسال مدارک ریرسون بعد 2 روز کاری برقرار شد. (البته ددلاینش 20 ژانویه بود ولی من پرداخت سابمیت رو 18 ژانویه انجام دادم)
    یه موردی الان میخواد تو قسمت ارسال مدارک به اسم Application Submission Form که نمیدونم چیه؟ کسی میدونه از دوستان؟ آیا همان خلاصه سابمیت مرحله پرداخته که خود سایت برامون درست کرد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    دسترسی من به محل ارسال مدارک ریرسون بعد 2 روز کاری برقرار شد. (البته ددلاینش 20 ژانویه بود ولی من پرداخت سابمیت رو 18 ژانویه انجام دادم)
    یه موردی الان میخواد تو قسمت ارسال مدارک به اسم Application Submission Form که نمیدونم چیه؟ کسی میدونه از دوستان؟ آیا همان خلاصه سابمیت مرحله پرداخته که خود سایت برامون درست کرد؟

ممنون
    بله همونه و تو ی این سیستم جدید که بهتون یوزر پس داده آپلوداش کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)