صفحه 1 از 49 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 481

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

سلام
    Deadline دانشگاه Ryerson چه تاریخیه؟ توی سایتش که چیزی نزده بود! همچنین کارنامه unofficial قبول می کنن یا حتما باید رسمی باشه؟
    ممنون
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

کسی نمیدونه دانشگاههای کانادا چقدر روی official transcript گیر هستند؟ توی امریکا که اینطور نبود حداقل برای چندتا دانشگاهی که من apply کرده بودم راحت unofficial قبول می کردند. لطفا اگه اطلاعی در مورد کانادا دارید لطفا بگید خیلی عجله دارم! البته به ادمیشن ایمیل هم زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم.
    سفرنامه عشق آباد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

توی دوتا تاپیک زیر در مورد کارنامه رسمی برای McGill بحث شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg15439
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg18279
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام . اگه زودتر بفرستید مدارکتون رو ( کارنامه های غیر آفیشال منظورمه)، تازه حتی اگه زیادم زود نفرستین و اونا قبول نکنن بهت می گن که باید براشون آفیشال پست کنی و تو می تونی بعدش اقدام کنی البته یه کم زمان بره اگه پول نداری مجبوری این ریسکا رو بکنی و گرنه پول داری برو بخر خیال خودتو راحت کن و...
    ولی این طور که من فهمیدم تو کانادا به جز برخی از دانشگاهها مثلا تورنتو زیاد مهم نیست و مثلا یکی از دوستام برای مک گیل غیر رسمی فرستاد و اونها هم ایراد نگرفتن.
    موفق باشی
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

Junior Member

سلام
    من از یکی از دوستانی که در Ryerson درس می خونه یا توی Toronto زندگی می کنه کمک می خواستم.من مدارکم رو برای Computer Networks MASc حدود یک ماه پیش برای دانشگاه فرستادم و چون تافل نداشتم با Program Director صحبت کردم قرار شد اکه مشکل دیگه ای نداشته باشم Conditional admission بهم بدن. اون هم میل زد به یکی تو Graduate Admissions و گفت پرونده من رو براش بفرستند.امروز که بعد از یک ماه زنگ زدم اون program director گفت ما با اینکه جا داریم ولی توی ماه May هیچ پرونده ای دست ما نرسیده.شما باید خودتون از طریق admission office پیگیری کنید.منم هم mail زدم و هم زنگ ولی سرشون شلوغه درست جواب نمی دهند. ولی این قدر گیر دادم تا بالاخره پرونده رو فرستادن به همون اقایی که Program director گفته بود.الان مشکلم اینه که هر چی به این زنگ می زنم که بگم پرونده رو بفرسته تلفنش روی Answer machine هست که البته پیغام هم براش گذاشتم.می خوام ببینم کسی هست که بتونه اونجا یه سری به admission office بزنه.اگه کسی می تونه این کار رو بکنه email اش را بده من جزئیات دقیق رو بهش بگم.
    ممنون

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

Ryerson ایرانی زیاد داره از توی سایتش ایمیل های چندتا از بچه های کامپیوتر رو پیدا کن و از یکیشون کمک بگیر.
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

درود به همگی

بچه ها من میخواستم بدونم Ryerson چطور دانشگاهیه. رشته من مهندسی برق-مخابرات. میخواستم برای PhD اقدام کنم ولی نمره زبانم 570 شده. یک استاد معروف تو این دانشگاه هست که یه جورایی application من رو قبول کرده با وضع زبانم. چند تا سوال داشتم و در آخر یک راهنمایی میخواستم.

-Ryerson مورد تایید وزارت علوم هست؟
    -جزء دانشگاهای ممتازه یا دسته دوم؟
    -rank دانشگاه در رشته مهندسی چطوره؟

-من با نمره 570 میتونم مدارکم رو بفرستم به دیگر دانشگاهای کانادا(غیر از Ryerson)؟ راستش من معدلم خوبه و چند تایی مقاله دارم ولی نمره زبانم 570 شده.

اگه شما برای مثال پذیرش از NUS-singapore داشتید و یک پذیرش از Ryerson-canada کدوم رو انتخاب میکردید؟

با سپاس

Junior Member

ددلاین این دانشگاه برای رشته های مهندسی 18 ژانویه هست
    برای نمره ی زبان هم بهتره به department مورد نظرتون میل بزنید نه graduate office.به نظر میاد زیاد گیر نیستن
    حالا کسی ار شرایط پذیرش تو این دانشگاه خبر داره؟ Fund میدن؟ اصلا به مستر پذیرش میدن؟ حتما استاد می خواد واسه پذیرش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taghia
    درود به همگی

بچه ها من میخواستم بدونم Ryerson چطور دانشگاهیه. رشته من مهندسی برق-مخابرات. میخواستم برای PhD اقدام کنم ولی نمره زبانم 570 شده. یک استاد معروف تو این دانشگاه هست که یه جورایی application من رو قبول کرده با وضع زبانم. چند تا سوال داشتم و در آخر یک راهنمایی میخواستم.

-Ryerson مورد تایید وزارت علوم هست؟
    -جزء دانشگاهای ممتازه یا دسته دوم؟
    -rank دانشگاه در رشته مهندسی چطوره؟

-من با نمره 570 میتونم مدارکم رو بفرستم به دیگر دانشگاهای کانادا(غیر از Ryerson)؟ راستش من معدلم خوبه و چند تایی مقاله دارم ولی نمره زبانم 570 شده.

اگه شما برای مثال پذیرش از NUS-singapore داشتید و یک پذیرش از Ryerson-canada کدوم رو انتخاب میکردید؟

با سپاس

NUS
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

دوستانی که برای دانشگاه Ryerson اپلای کردن , از کجا میشه فهمید که مدارکی مثل GRE و تافل و ... رو دانشگاه دریافت کرده یا نه. آیا تو سایتش میزنه یا باید ایمیل و تلفن بزنیم؟
    من تو سایتش جایی پیدا نکردم که نشون بده گرفتن مدارک رو.

صفحه 1 از 49 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)