صفحه 47 از 49 نخستنخست ... 37383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 481

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن آیا ریسون مدارک را با ارزش گذاری wes فقط قبول داره یا اینکه ترجمه خود مدارک اصلی را براشون فرستادید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Banned

سلام

این دانشگاه به ایمیل جواب نمیده عموما؟ سوالی داشتم که پرسیدم ولی جوابی نیومد.

من دو سال در دانشگاه انگلیسی زبان خارج از کشور درس خوندم برا مستر و دارم تموم میکنم. نمره تافلم 89 هست که مینیمم نمیشه. ولی همون پایین توضیحات نوشته بود که برا افرادی مثل من میشه نمره زبان رو ویو کرد. میخوام مطمین باشم از این مساله. کسی در جریان هست؟

سلام. جواب پذیرشتون هنوز هم نیومده؟
    فکر کنم تو قسمت FAQ دیدم جوابای نهایی ماه May داده میشن. یه جا دیگه هم نوشته بودن ماه June. فکر کنم بستگی به رشته و مقطع تحصیلی داره.
    مدارک من ناقص بود تا همین بیست روز پیش. خودشون ایمیل زدن تا کامل کنم. حالا نمیدونم من هم میتونم همچنان امیدی به پذیرش داشته باشم یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa_as نمایش پست ها
    با سلام از کدام روش میشه فهمید که نتیجه درخواست به کجا رسیده؟

از کدوم پرتال یا بخشی باید پیگیری کنیم؟
    سلام. جواب پذیرش شما اومده؟
    احیانا اگه هنوز پرتال رو پیدا نکردید، باید به my.ryerson Portal برین. یوزر و پسووردتون رو وارد کنید و تو صفحه ای که باز میشه به تب RAMSS برین. اگه تنظیمات pop-up blocker مرورگرتون خاموش باشه به صفحه جدیدی میرین (اگه روشنه برین تو تنظیمات و برای این پیج خاموشش کنین) تو پایین صفحه جدیدی که باز شده وضعیت پذیرشتون رو میتونید ببینین.

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    ریسون مدارک را بعد از ددلاین چک میکنه یا به محض اینکه به درستش رسید چک میکنه؟

سلام دوستان، دانشگاه رایرسون دپارتمان عمرانش یکی از اساتید به من گفته برا ژانویه 2020 میخواد( البته لیسانس من فرق داره)، حالا سوالم اینه که کسایی که رایرسون خوندن ارشد تونستن همزمان بیرون دانشگاه هم کار کنن شیفت عصر یا خیر؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان، دانشگاه رایرسون دپارتمان عمرانش یکی از اساتید به من گفته برا ژانویه 2020 میخواد( البته لیسانس من فرق داره)، حالا سوالم اینه که کسایی که رایرسون خوندن ارشد تونستن همزمان بیرون دانشگاه هم کار کنن شیفت عصر یا خیر؟ با تشکر
    بهترین حالت این ک حل تمرین بشین تو دانشکده ساعتی 48 دلار

سلام دوستان
    من نمره آیلتس 6.5 دارم در حالیکه دانشگاه ریرسون نمره آیلتس 7 میخواد. شما موردی داشتید که دانشجو با استادش به توافق رسیده برای پوزیشن مستر یا دکتری با نمره زبان کمتر از حد دانشگاه؟
    من اگه با نمره 6.5 اقدام کنم و استادم اوکی باشه دانشگاه بهم پذیرش میده؟ و مشکلی توی سفارت نخواهم داشت؟
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

سلام دوستان.
    من برای مستر دانشگاه رایرسون رشته Computer Science میخوام اقدام کنم.
    در خصوص شهریه ش ابهام دارم.
    مگر نه اینکه دوره فول تایمش یکساله س؟ و شهریه هم حدود 24 هزار برای یکسال. توی یکی از کامنها دیدم یکی از دوستان اشاره داشت برای رشته عمران پاسخ داد که دو سال باید درس خوند و حدود 50 هزار دلار میشه.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    ارادت

سلام دوستان گرامی ، کسی میدونه اگه تو رایرسون ارشد عمران بخونی همزمان وقت برای کار تمام وقت (حالا شیفت عصر یا شب ) باقی میمونه؟ برای کسی که اقامت داره البته این سوال رو مطرح کردم. با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)