صفحه 11 از 49 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 481

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

Member canada_phd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

من برای ژانویه 2012 عازم هستم.

دوستان مثل اینکه رایرسون برای پاییز 2012 Recommendation رو آنلاین کرده، درسته؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من واسه ترم بهار از Ryerson پذیرش گرفتم و الان دارم کارهای visa رو انجام میدم. اگر از دوستان کسی هست که در حال رفتن هست یا ایشون هم در همون تاریخ میرن Toronto خواهش میکنم پیغام بدین که یکم با هم آشنا شیم.

سپاس

Member masoud mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science, Tampere University of Technology

سلام به همگی

میخواستم بدونم من با توجه به رزومه ام واسه این دانشگاه شانسی دارم واسه ادمیشن یا نه. ؟ خیلی ممنون میشم اگه نظرتونو در مورده شرایط من بگید
    bachelor in materials engineering - Azad university najafabad branch
    GPA: 13.37
    GPA last two years: 14.09
    TOEFL ibt: 92 R:26 L:22 S:22 W:22
    GRE: Q:630 V: :300 W:2.5
    1 foreign conference: Czech republic 2011, accepted, not presented
    1 year relevant part time work experience and 1 year part time teaching English experience

به نظرتون شانسی دارم واسه این دانشگاه؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud mac نمایش پست ها
    سلام به همگی

میخواستم بدونم من با توجه به رزومه ام واسه این دانشگاه شانسی دارم واسه ادمیشن یا نه. ؟ خیلی ممنون میشم اگه نظرتونو در مورده شرایط من بگید
    bachelor in materials engineering - Azad university najafabad branch
    GPA: 13.37
    GPA last two years: 14.09
    TOEFL ibt: 92 R:26 L:22 S:22 W:22
    GRE: Q:630 V: :300 W:2.5
    1 foreign conference: Czech republic 2011, accepted, not presented
    1 year relevant part time work experience and 1 year part time teaching English experience

به نظرتون شانسی دارم واسه این دانشگاه؟؟
    دوست عزیز قبل از اینکه بردارید روی همه تاپیکهای دانشگاههای مختلف کانادا پست بگذارید اقلا چک کنید ببینید این دانشگاه ها رشته موردنظر شما رو دارند یا نه. رایرسون مهندسی مواد نداره.

Junior Member

سلام به همگی
    مثل اینکه در دانشگاه ریسون . بر خلاف اکثر دانشگاهای کانادا که شما خودتون باید استاد پیدا کنین . خود دانشگاه ریسون برای دانشجوها سوپر وایزر انتخاب میکنه. درسته؟ من به بعضی از استادا ایمیل زدم جواب ندادن ولی تو فروم خوندم بعضی از بچه ها بدون اینکه با استاد تماس بگیرن مدارکشونو فرستادن؟

Junior Member

سلام من دانشجوی رشته مهندسی شیمی (پتروشیمی) هستم از دانشگاه آزاد . الآن ترم آخرم و معدلم 17 هست. یک اختراع ثبت شده دارم و 3 4 تا گواهینامه ی رسمی و از شرکت های خارجی جهت شرکت در چند سمینار.
    3 4 تا توصیه نامه از استادهایی از دانشگاه خودم و دانشگاه های دولتی دیگه،یک توصیه نامه از شرکتی که 6 ماه توش کار کردم، یک توصیه نامه از یک موسسه حمایت از کودکان که زیر نظر سازمان ملل هست و همچنین یک توصیه نامه از یکی از مدیران ارشد یک شرکت چند ملیتی در استرالیا. با فرض داشتن مدرک آیلتس ( که دارم حسابی می خونم) با نمره 7 .
    می خواستم بدونم که آیا شانس گرفتن فاند از دانشگاه ریرسون در مقطع مستر و مهندسی شیمی رو دارم؟

اگر کسی با شرایط مشابه قاند گرفته لطفا راهنمایی کنه . ممنون می شم.

با تشکر از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Karaj Azad University-Electronic

سلام دوستان
    من لیسانس برق - الکترونیک دارم از آزاد کرج, معدلم هم 14 هست, از الان می خوام برنامه بریزم برای September 2013 تو یکی از رشته های برق یا Computer Networks پذیرش بگیرم , برام فاند مهم نیست زیاد, دانشگاه هم مهمه که تو تورنتو باشه اما بین اینا فکر می کنم رایرسون احتمال پذیرشش بیشتره, می تونید منو راهنمایی کنید هم در مورد دانشگاهها هم نحوه پذیرشش

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط enlil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس برق - الکترونیک دارم از آزاد کرج, معدلم هم 14 هست, از الان می خوام برنامه بریزم برای September 2013 تو یکی از رشته های برق یا Computer Networks پذیرش بگیرم , برام فاند مهم نیست زیاد, دانشگاه هم مهمه که تو تورنتو باشه اما بین اینا فکر می کنم رایرسون احتمال پذیرشش بیشتره, می تونید منو راهنمایی کنید هم در مورد دانشگاهها هم نحوه پذیرشش
    من دو بار اپلای کردم رایرسون. به طور کلی دانشگاه خیلی جالبی نیست. اوضاع مالی اش هم خوب نیست. در نتیجه دست استاد ها بسته است برای جذب دانشجوی international چون طبق قوانین کانادا اگر دانشگاه نتونه دانشجو رو از لحاظ مالی ساپورت کنه نمیتونه بهش پذیرش بده حتی اگر اون دانشجو شرایط پذیرش رو داشته باشه و حتی اگر استادی در صدد جذبش باشه! مگر اینکه استادی پیدا کنی که از بودجه خودش بهتون فاند بده. استادی که من باهاش در ارتباط بودم بعد از مدت ها به من گفت به خاطر مشکلات مالی دانشگاه نمیتونه دانشجوی خارجی بگیره..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Karaj Azad University-Electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    من دو بار اپلای کردم رایرسون. به طور کلی دانشگاه خیلی جالبی نیست. اوضاع مالی اش هم خوب نیست. در نتیجه دست استاد ها بسته است برای جذب دانشجوی international چون طبق قوانین کانادا اگر دانشگاه نتونه دانشجو رو از لحاظ مالی ساپورت کنه نمیتونه بهش پذیرش بده حتی اگر اون دانشجو شرایط پذیرش رو داشته باشه و حتی اگر استادی در صدد جذبش باشه! مگر اینکه استادی پیدا کنی که از بودجه خودش بهتون فاند بده. استادی که من باهاش در ارتباط بودم بعد از مدت ها به من گفت به خاطر مشکلات مالی دانشگاه نمیتونه دانشجوی خارجی بگیره..
    یعنی اگر فاند هم نخوام پذیرش نمیدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)