صفحه 13 از 49 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 481

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلیمر

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Ryerson

venuse1010 جان شما چه تاریخی document ها رو فرستادی؟؟ .. برای من 15 روز شده ولی هنوز زیر" to do list" ام همه ی مدارک رو نوشته!!! یعنی اینقدر دیر آپدیت می کنن!!!! جواب ایمیل رو هم که بعد 1 هفته جواب می دن!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahamarzieh نمایش پست ها
    venuse1010 جان شما چه تاریخی document ها رو فرستادی؟؟ .. برای من 15 روز شده ولی هنوز زیر" to do list" ام همه ی مدارک رو نوشته!!! یعنی اینقدر دیر آپدیت می کنن!!!! جواب ایمیل رو هم که بعد 1 هفته جواب می دن!!
    نگران نباشین٬ خودشون گفتن ۲۰ روز طول میکشه اما مال من نزدیک به یک ماه شد تا آپدیت کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Qazvin Islamic Azad University_Control Engineering

سلام
    ببخشید می دونم سوالم خیلی ناشیانه هست ولی ممکنه منو راهنمایی کنید که این "to do list" دقیقا کجاست؟
    آخه من توی MyRyerson.ca که وارد میشم اصلا همچین چیزی رو نمیبینم که خودشون گفتن سمت راست صفحه هست.
    ممنون میشم که راهنمایی کنید که چطور میشه به این لیست دسترسی داشت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

مگه باید مدارک پست بشن؟ تو سایت نوشته بود نیازی نیست و من نفرستادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

@ arminrashvand
    RAMSS ------> Checklist

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلیمر

ممنون از پاسخ ،بله همین هستش که gity68 جان گفتن. نه نیازی به پست هیچ مدرکی نیست. چند بار هم ایمیل زدم و گفتن الان ( تا زمانی که تصمیم اولیه ی پذیرش گرفته نشده) هیچ مدرکی رو بصورت HARD COPY قبول نمی کنیم. پس اصلا جای نگرانی نیست. من حتی تافلم رو هم ریپورت نکردم مستقیم چون منشیِ گفت مدارک اسکن شده کافیه!! .. راستی بچه هایی که تافل دادین شما نمره ی تافلتون رو مستقیم هم از طریق ETSریپورت کردین یا به نظر شمام همونETS Score Report کفایت می کنه؟؟!

Junior Member

ممنون از پاسخ ،بله همین هستش که gity68 جان گفتن. نه نیازی به پست هیچ مدرکی نیست. چند بار هم ایمیل زدم و گفتن الان ( تا زمانی که تصمیم اولیه ی پذیرش گرفته نشده) هیچ مدرکی رو بصورت HARD COPY قبول نمی کنیم. پس اصلا جای نگرانی نیست. من حتی تافلم رو هم ریپورت نکردم مستقیم چون منشیِ گفت مدارک اسکن شده کافیه!! .. راستی بچه هایی که تافل دادین شما نمره ی تافلتون رو مستقیم هم از طریق ETSریپورت کردین یا به نظر شمام همونETS Score Report کفایت می کنه؟؟!
    شما که تافل رو اسکن کردین فرستادین٬ براتون Update کردن که تافل رسیده؟؟
    من مستفیم از خود ETS فرستادم... اما جایی نخوندم که نوشته باشه اسکن شده قبوله... تا اونجایی که خوندم نوشته بود که باید از طرف Test Center مستقیم فرستاده بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلیمر

من مدارکم رو 16 روز پیش MAIL کردم برای همین هنوز هیچ تغییری توی پروفایلم بوجود نیومده! انگار باید مینیمم 20 روز طول بکشه ! منم سر این موضوع خیلی شک داشتم ؛ ولی این ایمیل منشیِ graduate office بود:
    Hi,

We do not require hard copy documents at this time. Official transcripts in sealed and stamped envelopes and an official English score sent by the test centre are required only upon an offer of admission.

At this time we will accept a scanned copy of your transcript and English proficiency score.

--
    Best Regards,

Graduate Admissions and Recruitment
    1 Dundas St W: 11th Floor
    tel: 416-979-5150
    fax:416-979-5153
    www.ryerson.ca/graduate

با این وجود پس نباید لازم باشه ، پس می شه مطمئن بود!! اما می ترسم بعدا بزنن زیرش و قبول نکنن یهو!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

من مدارکم رو 16 روز پیش MAIL کردم برای همین هنوز هیچ تغییری توی پروفایلم بوجود نیومده! انگار باید مینیمم 20 روز طول بکشه ! منم سر این موضوع خیلی شک داشتم ؛ ولی این ایمیل منشیِ graduate office بود:
    Hi,

We do not require hard copy documents at this time. Official transcripts in sealed and stamped envelopes and an official English score sent by the test centre are required only upon an offer of admission.

At this time we will accept a scanned copy of your transcript and English proficiency score.

--
    Best Regards,

Graduate Admissions and Recruitment
    1 Dundas St W: 11th Floor
    tel: 416-979-5150
    fax:416-979-5153
    www.ryerson.ca/graduate

با این وجود پس نباید لازم باشه ، پس می شه مطمئن بود!! اما می ترسم بعدا بزنن زیرش و قبول نکنن یهو!!

شما سایت رو هم می خوندی همین رو نوشته !
    نگران نباش نمی زنند زیرش

Senior Member Gclub آواتار ها

سلام
    می خوام بدونم برای اپلای دانشگاه Reyrsonباید اصل مدارک رو هم بفرستم؟ یا اینکه می تونم اسکن شده رو بفرستم و وقتی Admission دادن بعدش بفرستم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)