صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sun2014 نمایش پست ها
    سلام
    کسی که با استفاده از بورسیه در حین دانشجوی دکترا بودن عضو هیت علمی داشنگاه ازاد اسلامی شده باشه و بعد از چندیت سال تدریس از بورسیه و ادامه تحصیل انصراف بده ایا به طور فانونی میتونه نامه اشتغال به کار توی اون مدت رو بگیره؟ ایا دانشگاه میتونه از دادن چنین نامه ای خودداری کنه؟
    دوست عزیز دانشگاه ازاد قانونی داره که گواهی تدریس را فقط برای دانشگاههای داخل و به فارسی میده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه ازاد قانونی داره که گواهی تدریس را فقط برای دانشگاههای داخل و به فارسی میده
    ممنون.
    پس راه حل چیه؟ چطور اون فرد ثابت کنه که بعد از فوق لیسانس جای دکترا داشته تدریس میکرده و از محیط اکادمیک دور نبوده و پتانسیل خوندن دکترا رو داره؟
    آیای ابلاغیه های هر ترم و سابقه بیمه کفایت میکنه؟ چون خیلی مهم هست که اینها رو بتوینم ببریم سفارت ثبت کنیم.
    اگر اون نامه فارسی رو بگیریم دارلترجمه ترجمه میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

سلام

بالاخره گواهی اشتغال به تدریس رو باید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تایید کنه یا نه؟

ممنون

Junior Member

درود بر دوستان
    متأسفانه من آنجاهایی که کار کردم فقط گواهی فارسی می دهند و ترجمه را امضا نمی کنند یا ...
    بهانه های مسخره می آورند! باید چکار کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام

من سابقه تدریس در دانشگاه آزاد را دارم. دو تا سوال داشتم ممنونم میشم راهنماییم کنید.
    1- چون برای چندتا دانشگاه میخواستم این گواهی رو بفرستم ، دانشگاه میگه فقط یک گواهی میده. به نظر شما گواهی را برای ارائه به کجا بگیرم که کلی باشه؟
    2- ترجمه دارالترجمه کافی هست یا باید مهر دادگستری و قوه قضایه هم بگیرم؟

ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

سلام

من 5 سال سابقه تدریس در دانشگاه های غیرانتفاعی مختلف رو دارم و از همشون گواهی اشتغال به تدریس دارم. به نظرتون لازمه اونها رسما تایید و ترجمه شه و یا مهر دانشگاه کافیه و ترجمه همون کفایت میکنه؟

ممنون میشم راهتمایی م کنید

Junior Member

از اونجایی که کسی اطلاعاتی نداشت و منم پیگیر بودم میگم بلکه سوال بقیه هم باشه
    گواهی های تدریس رو باید ببرید وزارت علوم توی شهرک غرب، مهر خود وزارت علوم رو میزنن و تایید رسمی میشه
    البته هر گواهی رو تایید نمیکنن، اما کار رو با سرعت راه می اندازن، از دانشگاه آزاد سریعتر
    راستی گواهی های دانشگاه های علمی کاربردی رو هم اونجا تایید میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    کسی اطلاعاتی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام.

آیا برای اثبات دستیار آموزشی بودن ( TA بودن)،باید ترجمه ی "گواهی دستیار آموزشی" برای هر یک از دروسی که در آنها TA بودیم همراه دیگر مدارک برای دانشگاهی که می خواهیم اپلای کنیم بفرستیم ؟ اگر ضروری نیست آیا تاثیر مثبت خواهد داشت؟ و همچنین اگر لازم نیست پس چگونه از سابقه ی TA بودن مطمین می شوند؟مثلا اگر من 5 تا درس TA بود، آیا به ازای هر درس به تک تک اساتید ایمیل چک کردن می فرستند حتی درسی که 3 سال پیش TA بودم ؟

Junior Member

سلام گواهی تدریس از دانشگاه پیام نور گرفتم ولی چطور می تونم اونو ترجمه کنم آیا دانشگاه مهر میزنه؟

Junior Member

سلام
    کسی هست یک جواب جامع در مورد گواهی تدریس در دانشگته بده؟ من 4 ترم تدریس داشتم در دانشگاه آزاد میشه خودم نامه اش رو بنویسم به انگلیسی و بدم دانشگاه مهر کنه؟ دانشگاه اگر نامه فارسی بده به چه کسی بده من میخوام یه نامه از دانشگاه بگیرم برای هرجایی که میخوام اپلای کنم به درد بخوره دیگه برای هر اپلای یه گواهی نگیرم!! لطفا یکی اگر همچین کاری کرده لطفا نمونه نامه بزاره ببینیم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)