نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
قانون وزارت نفت اينه كه اگه شخصي تركش كنه هيچ نامه اي نميده و تازه بعدش هيچ شركت وابسته اي حق جذب اين فرد رو نداره.
اون بگه گواهي اشتغال به كار رو اگر بگيرم فكر نمي كنم مهر بخوره. اونها هم از اين قانون آگاهند كه اين گواهي نبايد تائيد شه.
اون يك پرينت كامپيوتريه . گواهي كار جاي ديگه رو با سابقه بيمه بردم ترجمه شد و مهر خورد اما اين كه حدود 6-7 ساله هيچ مدركي براش ندارم. تبيان شما ديدين كسي همچين مدركي را ترجمه كنه و تائيد شه؟‌
مهرو امضا كه فقط يك امضاي رئيس اداري رو داره و اينكه پايينش ذكر شده اين گواهي به درخواست شخص و هيچ كاربرد ديگه اي نداره .
آرا خان من ريكامند الكي كه نميتونم بگيرم اون دكتر نميگه من چه ميدونم توتوانايي پژوهشيت در چه حده؟‌بعدم عقلا ميگن از كسي كه نميشناسه و نميتونه خوب در موردت بنويسه ريكامند نگير. تو كسي رو سراغ داري من آماده كنم بيارم با نامه گواهي كارم برام تاييد كنه ؟‌

موفق باشيد
اگر امضا مدیر امور اداری را داشته باشه میتونید ترجمه با مهر و امضای مترجم بگیرید ولی دادگستری و خارجه تاییدش نمیکنن. ضمنا اون جمله ای هم که گفتید (این گواهی بنا به درخواست ...) در تمام نامه های اداری ایران هست و مشکلی هم نداره