صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

Junior Member

پیش فرض گرفتن گواهی اشتغال به کار از دانشگاه (یا حکم استخدام)

سلام
    من می خواهم از دانشگاهی (دانشگاه آزاد) که توش درس می دم یه گواهی اشتغال به کار بگیرم. اونا خطاب به هیچ سفارتی گواهی اشتغال به کار نمی دند. و از طرفی گواهی به صورت کلی هم نمی دهند.
    می خواستم ببینم گواهی اشتغال به کار را خطاب به چه مرجعی بگیرم که برای سفارت قبرس و آمریکا قابل قبول باشه؟

یه مسئله دیگه من هیئت علمی این دانشگاه هستم و موقع استخدام یک حکم استخدام بهم دادند که توش مدت قراردادم و میزان حقوقم و ساعت کارم در هفته قید شده ، آیا می تونم این را به جای گواهی اشتغال به کار بدهم برای ترجمه و اون را ببرم برای سفارت ها؟

من خیلی توی فروم گشتم چیزی پیدا نکردم امیدوارم سوالم تکراری نباشه!

پیشاپیش از راهنمایی دوستان متشکرم

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : گرفتن گواهی اشتغال به کار از دانشگاه (یا حکم استخدام)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ensan
    سلام
    من می خواهم از دانشگاهی (دانشگاه آزاد) که توش درس می دم یه گواهی اشتغال به کار بگیرم. اونا خطاب به هیچ سفارتی گواهی اشتغال به کار نمی دند. و از طرفی گواهی به صورت کلی هم نمی دهند.
    می خواستم ببینم گواهی اشتغال به کار را خطاب به چه مرجعی بگیرم که برای سفارت قبرس و آمریکا قابل قبول باشه؟

یه مسئله دیگه من هیئت علمی این دانشگاه هستم و موقع استخدام یک حکم استخدام بهم دادند که توش مدت قراردادم و میزان حقوقم و ساعت کارم در هفته قید شده ، آیا می تونم این را به جای گواهی اشتغال به کار بدهم برای ترجمه و اون را ببرم برای سفارت ها؟

من خیلی توی فروم گشتم چیزی پیدا نکردم امیدوارم سوالم تکراری نباشه!

پیشاپیش از راهنمایی دوستان متشکرم
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

شما میتوانید گواهی تدریس بگیرید که مثلا از فلان نیمسال تا فلان نیمسال دروس ذیل را در دانشگاه ازاد واحد ... تدریس می کرده اید. من خودم ده ها نمونه انرا ترجمه کرده ام.

ضمنا حکم استخدامی تان را هم ترجمه کنید خیلی خوب است. هم به منزله سابقه کار است هم نشاندهنده رتبه اکادمیک شما

من دو نمونه از فرمهای ترجمه شده انرا هم برایتان میگذارم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 3rd, 2014 در ساعت 12:47 AM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

با سلام
    آیا نمونه ترجمه شده گواهی اشتغال به کار در یک شرکت مهندسی نیز دارید؟ ممنون می شم اگه اونرو هم اینجا بزارید.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

گواهي تدريس در دانشگاه به صورت حق التدريس و حكم استخدامي در يك اداره دولتي مي تونه در گرفتن پذيرش براي مقطع دكترا نقشي داشته باشه؟

پیش فرض نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

کسی نمونه نامه ترجمه شده سابقه تدریس در دانشگاه را داره؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نمی دانم جای این پست درست هست یا نه در صورت داشتن گروهی که بیشتر به این موضوع می خورد لطفا مدیریت محترم به ان گروه منتقل کنند

Banned
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shabe mahtabi نمایش پست ها
    کسی نمونه نامه ترجمه شده سابقه تدریس در دانشگاه را داره؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نمی دانم جای این پست درست هست یا نه در صورت داشتن گروهی که بیشتر به این موضوع می خورد لطفا مدیریت محترم به ان گروه منتقل کنند
    والا من یک نمونه برای دانشگاه آزاد را دارم. البته معمولا به یک فرمت مینویسند و برخی موارد را کم و زیاد میکنند.
    ولی نتونستم فایلش را دانلود کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    والا من یک نمونه برای دانشگاه آزاد را دارم. البته معمولا به یک فرمت مینویسند و برخی موارد را کم و زیاد میکنند.
    چه بد ؟ کسی دیگه نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    تبیان عزیز من هم به یک چنین نمونه ای نیاز مبرم دارم (البته من دانشگاه سراسری بودم). لطفا در صورت امکان مجددا پیگیری بفرمایید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Banned
    رشته و دانشگاه

نمیدونم این ترجمه به دردتون میخوره یا نه. انشاالله که مفید باشه.
    http://www.2shared.com/file/11697182...hi_Tadris.html

Junior Member

آیا نمونه ترجمه شده گواهی اشتغال به کار در یک شرکت مهندسی نیز دارید؟ ممنون می شم اگه اونرو هم اینجا بزارید.

IN THE NAME OF GOD
    SADAD MACHINE INDUSTRIAL COMPANY
    (Engineering Design and Manufacturing of power plants &Oil and gas equipments)
    EMPLOYMENT CERTIFCATE

Ref No.:
    Date:

To whom it may concern,
    This reference letter is provided by the request of Mr. /Miss…………………

This is to certify that Mr. /Miss…………………Father's name is ……..Holder of ID card No………. Birth date:…….. Has worked in this company as …………….. From………..Until……….. With month Salary……………………..
    Please be informed that he has been employed here on a Full time (44h per week) According to work Ministry by law in Iran. In addition, he/she has cooperated with this company in variety project and His/Her main duty was
    1-
    2-
    3-
    4-
    5-
    In the meantime, if you would like to discuss this further, feel free and contact with this company
    Singed by
    Position
    Direct telephone
    A Great Japanese Proverb: "If someone can do it, You can do it, If no one can do it, you must do it" & Its Persian Version: "If someone can do it, just watch and let him do it. If no one can do it, why wasting our time on it?"I

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)