صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    نمیدونم این ترجمه به دردتون میخوره یا نه. انشاالله که مفید باشه.
    http://www.2shared.com/file/11697182...hi_Tadris.html
    تبیان عزیز من نتونستم لینکی که قرار بدید رو ببینم ... امکان داره مجدداً راهنمایی بفرمایید؟
    خیلی ممنونم
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    تبیان عزیز من نتونستم لینکی که قرار بدید رو ببینم ... امکان داره مجدداً راهنمایی بفرمایید؟
    خیلی ممنونم
    منم همین مشکل رو داشتم لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    من ده سال سابقه تدرس در یک موسسه آموزش زبان دارم که حدود 7,8 سالشم بیمه بودم. آیا امکانش هست که گواهی سابقه رو از اول انگلیسی بگیرم و نیاز به دارالترجمه نباشه؟ اگر اینطور باشه برای رسمی کردن این گواهی چه کارایی باید انجام بدم؟ ممنون از راهنماییتون.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام
    دوستان من يك مشكلي دارم كه درست نديدم يك تاپيك جدا براش باز كنم. اميدوارم در جاي درست مطرح كرده باشم . هرچي سرچ كردم چيزي پيدا نكردم.
    من در وزارت نفت كار مي كنم و اين وزارتخونه متاسفانه هيچ مدركي دال بر سابقه كار نميده. در صورتي كه من سالهاي زيادي كار كردم و ندادن همچين نامه اي به نظرم كمي ظلمه. به هر حال من فقط ميتونم يك نامه اشتغال به كار كه تاريخ شروع فعاليت و ادامه ي آن را تا هر روزي كه بگيرم ثبت داره بگيرم . از دارالترجمه پرسيدم گفت ترجمه هم اگز بشه نميتوني آفيشيالش كني چون مهر نميخورن . به نظرتون اگه اصل و ترجمشو براشون بفرستم قبول مي كنند؟ اونها چطوري ميتونن اين رو بررسي كنن وقتي من مدرك مستندي ندارم؟ ممنون اگر سريعتر راهنماييم كنيد.
    با تشكر
    Simon
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام . از دوستان هيچكس در مورد مشكل من تجربه اي نداره؟ بچه ها من جدا نياز دارم يك راه حل براي اين مورد پيدا كنم. ممنون ميشم كمك كنيد.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

اگر شما میتونید نامه اشتغال به کار بگیرید که موضوع حله. چون رو سربرگ وزارت نفت میخوره و با مهر و امضای این وزارتخانه. ترجمه هم به تایید رسمی میرسه. مشکلتون دقیقا چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام . از دوستان هيچكس در مورد مشكل من تجربه اي نداره؟ بچه ها من جدا نياز دارم يك راه حل براي اين مورد پيدا كنم. ممنون ميشم كمك كنيد.
    سلام.
    چرا نمیده نمیدونم!
    ولی من تو پژوهشکده EOR با استادم کار میکنم.نظر من اینه شما یه ریکام از دکتری کسی بگیر که هم ریفرنست بشه هم مهر تاییدی بر ادعای سابقه ی ذکر شدتون توی CV
    گود لاک

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    نمیدونم این ترجمه به دردتون میخوره یا نه. انشاالله که مفید باشه.
    http://www.2shared.com/file/11697182...hi_Tadris.html
    این که *****ه!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

قانون وزارت نفت اينه كه اگه شخصي تركش كنه هيچ نامه اي نميده و تازه بعدش هيچ شركت وابسته اي حق جذب اين فرد رو نداره.
    اون بگه گواهي اشتغال به كار رو اگر بگيرم فكر نمي كنم مهر بخوره. اونها هم از اين قانون آگاهند كه اين گواهي نبايد تائيد شه.
    اون يك پرينت كامپيوتريه . گواهي كار جاي ديگه رو با سابقه بيمه بردم ترجمه شد و مهر خورد اما اين كه حدود 6-7 ساله هيچ مدركي براش ندارم. تبيان شما ديدين كسي همچين مدركي را ترجمه كنه و تائيد شه؟‌
    مهرو امضا كه فقط يك امضاي رئيس اداري رو داره و اينكه پايينش ذكر شده اين گواهي به درخواست شخص و هيچ كاربرد ديگه اي نداره .
    آرا خان من ريكامند الكي كه نميتونم بگيرم اون دكتر نميگه من چه ميدونم توتوانايي پژوهشيت در چه حده؟‌بعدم عقلا ميگن از كسي كه نميشناسه و نميتونه خوب در موردت بنويسه ريكامند نگير. تو كسي رو سراغ داري من آماده كنم بيارم با نامه گواهي كارم برام تاييد كنه ؟‌

موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    قانون وزارت نفت اينه كه اگه شخصي تركش كنه هيچ نامه اي نميده و تازه بعدش هيچ شركت وابسته اي حق جذب اين فرد رو نداره.
    اون بگه گواهي اشتغال به كار رو اگر بگيرم فكر نمي كنم مهر بخوره. اونها هم از اين قانون آگاهند كه اين گواهي نبايد تائيد شه.
    اون يك پرينت كامپيوتريه . گواهي كار جاي ديگه رو با سابقه بيمه بردم ترجمه شد و مهر خورد اما اين كه حدود 6-7 ساله هيچ مدركي براش ندارم. تبيان شما ديدين كسي همچين مدركي را ترجمه كنه و تائيد شه؟‌
    مهرو امضا كه فقط يك امضاي رئيس اداري رو داره و اينكه پايينش ذكر شده اين گواهي به درخواست شخص و هيچ كاربرد ديگه اي نداره .
    آرا خان من ريكامند الكي كه نميتونم بگيرم اون دكتر نميگه من چه ميدونم توتوانايي پژوهشيت در چه حده؟‌بعدم عقلا ميگن از كسي كه نميشناسه و نميتونه خوب در موردت بنويسه ريكامند نگير. تو كسي رو سراغ داري من آماده كنم بيارم با نامه گواهي كارم برام تاييد كنه ؟‌

موفق باشيد
    من میشناسم خوب ولی به قول شما تواناییاتو ندیده باهاش کار نکردی!!! .هرچند تو ایران کار کردنو نکردن فرقی نداره و هیچ کس این قضیه واسش مهم نیست کافیه پارتی داشته باشی و آشنا باشی تا 100 تا ریکام بگیری..ببخشید من قصد کمک داشتم طبق حرف خودتون که این همه سال اونجا بودین گفتم حتما پروژه داشتی.
    گودلاک

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)