صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه سابقه تدریس در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    قانون وزارت نفت اينه كه اگه شخصي تركش كنه هيچ نامه اي نميده و تازه بعدش هيچ شركت وابسته اي حق جذب اين فرد رو نداره.
    اون بگه گواهي اشتغال به كار رو اگر بگيرم فكر نمي كنم مهر بخوره. اونها هم از اين قانون آگاهند كه اين گواهي نبايد تائيد شه.
    اون يك پرينت كامپيوتريه . گواهي كار جاي ديگه رو با سابقه بيمه بردم ترجمه شد و مهر خورد اما اين كه حدود 6-7 ساله هيچ مدركي براش ندارم. تبيان شما ديدين كسي همچين مدركي را ترجمه كنه و تائيد شه؟‌
    مهرو امضا كه فقط يك امضاي رئيس اداري رو داره و اينكه پايينش ذكر شده اين گواهي به درخواست شخص و هيچ كاربرد ديگه اي نداره .
    آرا خان من ريكامند الكي كه نميتونم بگيرم اون دكتر نميگه من چه ميدونم توتوانايي پژوهشيت در چه حده؟‌بعدم عقلا ميگن از كسي كه نميشناسه و نميتونه خوب در موردت بنويسه ريكامند نگير. تو كسي رو سراغ داري من آماده كنم بيارم با نامه گواهي كارم برام تاييد كنه ؟‌

موفق باشيد
    اگر امضا مدیر امور اداری را داشته باشه میتونید ترجمه با مهر و امضای مترجم بگیرید ولی دادگستری و خارجه تاییدش نمیکنن. ضمنا اون جمله ای هم که گفتید (این گواهی بنا به درخواست ...) در تمام نامه های اداری ایران هست و مشکلی هم نداره

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

در مورد اساتید مدعو ( نه هیات علمی) هر ترم یک ابلاغ با مهر دانشگاه می گیریم که فلان درس و به ما دادن. میشه همونو برد واسه ترجمه؟
    ضمنا در مورد نمونه های این چنینی من یه سوال دیگه هم دارم این ترجمه فقط مهر مترجم و دادگستری روش می خوره یا وزارت علوم هم باید مهر بزنه؟ معموله؟ این کار رو برای دانشجوها انجام می دن؟

یا در مورد حکم محل کار اونم باید ترجمه انگلیسی علاوه بر مهر مترجم و دادگستری باید مهر سازمان مربوطه باشه؟

ممنون که وقت می گذارید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    در مورد اساتید مدعو ( نه هیات علمی) هر ترم یک ابلاغ با مهر دانشگاه می گیریم که فلان درس و به ما دادن. میشه همونو برد واسه ترجمه؟
    ضمنا در مورد نمونه های این چنینی من یه سوال دیگه هم دارم این ترجمه فقط مهر مترجم و دادگستری روش می خوره یا وزارت علوم هم باید مهر بزنه؟ معموله؟ این کار رو برای دانشجوها انجام می دن؟

یا در مورد حکم محل کار اونم باید ترجمه انگلیسی علاوه بر مهر مترجم و دادگستری باید مهر سازمان مربوطه باشه؟

ممنون که وقت می گذارید
    جواب سوال اول شما مثبت است. ابلاغ هر ترم تدریس خود را میتوانید جداگانه ترجمه کنید.
    معمولا دانشگاه آزاد و وزارت علوم و وزارت بهداشت گواهی تدریسهای مربوط به خود را مهر و امضا میکنند که در این صورت تا مرحله نهایی (وزارت خارجه) تاییدات مدرک ترجمه شده شما اخذ میگردد. وزارت علوم برای نامه های اشتغال به تحصیل مهرهای مجاز را نمیزند و معمولا مهر اداره آموزش دانشکده را دارند که خوب، به تایید دادگستری و خارجه نمیرسند اما در مورد دانشگاه آزاد مساله فرق میکند.
    حکم کارگزینی شما هم ترجمه و تایید میگردد. مشکلی نیست.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    جواب سوال اول شما مثبت است. ابلاغ هر ترم تدریس خود را میتوانید جداگانه ترجمه کنید.
    معمولا دانشگاه آزاد و وزارت علوم و وزارت بهداشت گواهی تدریسهای مربوط به خود را مهر و امضا میکنند که در این صورت تا مرحله نهایی (وزارت خارجه) تاییدات مدرک ترجمه شده شما اخذ میگردد. وزارت علوم برای نامه های اشتغال به تحصیل مهرهای مجاز را نمیزند و معمولا مهر اداره آموزش دانشکده را دارند که خوب، به تایید دادگستری و خارجه نمیرسند اما در مورد دانشگاه آزاد مساله فرق میکند.
    حکم کارگزینی شما هم ترجمه و تایید میگردد. مشکلی نیست.
    ممنون از پاسختون
    این دانشگاه دولتیه و هر کجا هم خواستم گواهی تدریس بدم حساسه بوده به دادن دوباره گواهی و گفته همون ابلاغ ها رو ارائه بدین.
    بعید می دونم دانشکده ترجمه رو مهر کنه.
    خود وزارت خونه با توجه به اصل گواهی ابلاغ یه مهر تایید نمی زنه؟

سپاسگذارم از توجهتون

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    این دانشگاه دولتیه و هر کجا هم خواستم گواهی تدریس بدم حساسه بوده به دادن دوباره گواهی و گفته همون ابلاغ ها رو ارائه بدین.
    بعید می دونم دانشکده ترجمه رو مهر کنه.
    خود وزارت خونه با توجه به اصل گواهی ابلاغ یه مهر تایید نمی زنه؟

سپاسگذارم از توجهتون
    خواهش میکنم.
    دانشکده کاری به ترجمه نداره. اونها باید اصل گواهی تدریس شما را مهر بزنند. وزارت خونه هم مهر دانشگاه را تایید میکنه و اگر مهر دانشگاه روی آن نباشد تایید نمیکند. اصلا فکر نمیکنم شما به تاییدات نیازی داشته باشید. اگر برای کارهای مهاجرتی یا مقاصد تحصیلی میخواهید با همان مهر و امضای مترجم قبول میکنند و نیازی به اینهمه دردسر برای شما نیست.

سلام دوستان
    من یک ترم دانشگاه آزاد درس دادم گرفتن گواهی و ارسال اون برای اپلای چقدر میتونه مفید باشه؟
    نامه ای که دانشگاه میزنه باید خطاب به کی باشه؟ میخوام یک نامه رو به چند جا بفرستم!
    ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک ترم دانشگاه آزاد درس دادم گرفتن گواهی و ارسال اون برای اپلای چقدر میتونه مفید باشه؟
    نامه ای که دانشگاه میزنه باید خطاب به کی باشه؟ میخوام یک نامه رو به چند جا بفرستم!
    ممنونم
    سلام به شما
    اینکه نامه چقدر میتونه مهم باشه به دانشگاه مقصد ارتباط داره ولی بالاخره بی فایده نیست.
    نامه ای که دانشگاه میزنه عنوان نداشته باشه بهتره چون برای ترجمه اش وزارت خارجه گیر میده. بنویسه قابل توجه مراجع ذیصلاح مثلا.

Junior Member

با سلام ،، امیدوارم کسی پاسخگو باشه
    مشکلی که من دارم و کاملا متوجه نشدم اینکه من سابقه ی تدریس در دانشگاه آزاد رو دارم آیا نامه ی اشتغال به کار باید به عنوان خاصی نوشته شود تا برای همه جا مورد استفاده قرار بگیرد؟
    2- میشه همون ابلاغ ها رو ترجمه کرد به صورت رسمی؟
    3- برای رسمی شدنش باید چه کار کنم؟
    4- اگر بخوام از یک نسخه چند تا ترجمه داشته باشم باید چکار کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط LINE نمایش پست ها
    با سلام ،، امیدوارم کسی پاسخگو باشه
    مشکلی که من دارم و کاملا متوجه نشدم اینکه من سابقه ی تدریس در دانشگاه آزاد رو دارم آیا نامه ی اشتغال به کار باید به عنوان خاصی نوشته شود تا برای همه جا مورد استفاده قرار بگیرد؟
    2- میشه همون ابلاغ ها رو ترجمه کرد به صورت رسمی؟
    3- برای رسمی شدنش باید چه کار کنم؟
    4- اگر بخوام از یک نسخه چند تا ترجمه داشته باشم باید چکار کنم؟

سلام
    براتون بيمه رد شده؟ دفترچه بيمه نامه ي دانشگاه به مثلا سفارت و يك كپي از سوابق بيمه كه از سايتش ميگيريد رو ببريد دارالترجمه . بعدا براتون ترجمه و تاييد ميكنند نسخه اضافه هم بخواهدي بهتون ميدن.
    نامهي دانشگاه ترجمه و با مدارك ارائه شده تاييد ميشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    کسی که با استفاده از بورسیه در حین دانشجوی دکترا بودن عضو هیت علمی داشنگاه ازاد اسلامی شده باشه و بعد از چندیت سال تدریس از بورسیه و ادامه تحصیل انصراف بده ایا به طور فانونی میتونه نامه اشتغال به کار توی اون مدت رو بگیره؟ ایا دانشگاه میتونه از دادن چنین نامه ای خودداری کنه؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)