صفحه 80 از 127 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1267

موضوع: زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saradavoodi نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم برای ایمیل زدن به استاد باید حتمابعداز گرفتن مدرک زبان آیلتس یا تافل باشه .به طورکلی از کی باید تماس ایجاد کرد؟
    سلام

الزام آور نیست؛ فقط بهتره که موقع مکاتبه، تا حد امکان، تمامی آیتم های تأثیرگذار، آماده باشه. زودترین زمان شروع مکاتبه هم، شش ماه قبل از ددلاین دپارتمان.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

با سلام
    برای فال 2016 برای دانشگاه های کانادا تصمیم به اقدام دارم
    سال دیگه مدارک رو باید بفرستم برای پذیرش
    2 تا سوال دارم ازتون ممنون میشم جواب بدید
    1-من برای گرفتن فاند میتونم یک رزومه آماده کنم و از الان با اساتید در ارتباط باشم (به این دلیل که استاد بتونه پذیرش و فاند رو باهم به من کمک بده)
    2-اگر جواب پاسخ اول مثبت هست : من رزومم تا الان خوبه اما مدارکم و نمره زبانم آماده نیست هنوز اونها رو میشه بگم به استاد ؟؟؟
    به نظرتون کار درستیه این پروسه اصلا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmkp نمایش پست ها
    برای چه کشورهایی؟؟؟ اگه آمریکا کاناداس، اون ددلاین بهاره. ددلاین پاییز دانشگاههای آمریکا معمولا حدود 1 ژانویه و کانادا 31 مارچ و اروپا هم حدود همون مارچ و آپریل هست.
    اروپا هم بعضیاش دسامبره. از جمله بورسی که کمبریج داره میده هرسال ددلاینش دسامبره و GRE هم میخاد حتی

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان من یه فایل پیوست کردم که زمان اپلای برای دانشگاه های کانادا و همچنین مینیمم نمره زبانی رو که نیاز دارند نشون میده.
    یک سوالی برام پیش اومده مثلا دانشگاه concordia که زمان اپلایش رو jun زده واقعا درسته ، اگه آره در این صورت باید دی بهمن میل بزنم به استادهای اونجا؟

این جواب رو صرفا شاید کسی از فایل بخواد استفاده کنه میدم
    این فایل مربوط به رشته کامپیوتر هست . مارچ 2014 توسط خودم تهیه شده است
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط Mechatronic : October 8th, 2014 در ساعت 06:59 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای فرستادن ایمیل و رزومه به استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    دوستان من یه فایل پیوست کردم که زمان اپلای برای دانشگاه های کانادا و همچنین مینیمم نمره زبانی رو که نیاز دارند نشون میده.
    یک سوالی برام پیش اومده مثلا دانشگاه concordia که زمان اپلایش رو jun زده واقعا درسته ، اگه آره در این صورت باید دی بهمن میل بزنم به استادهای اونجا؟

این جواب رو صرفا شاید کسی از فایل بخواد استفاده کنه میدم
    این فایل مربوط به رشته کامپیوتر هست . مارچ 2014 توسط خودم تهیه شده است
    زودترین زمان برای آغاز مکاتبه با استادها، 6 ماه قبل از ددلاین دپارتمان هست.

1- ددلاین های دانشگاه های مختلف و حتی دپارتمان های مختلف داخل یک دانشگاه، لزوماً یکسان نیست؛ باید دقیقاً بررسی بشه.
    2- ددلاین های سال 2013 با 2014، میتونه فرق داشته باشه و بهتره که خودتون با دقت بررسی کنید.
    3- زیاد پیش میاد که علیرغم وجود زمان تا رسیدن به ددلاین، استاد مورد نظر شما با سایر مکاتبه کننده ها، به توافق میرسه و دیگه فاندش تمام میشه؛ پس نگذارید تا روزهای آخر.
    4- زیاد پیش میاد که دانشگاه ها، rolling base باشند؛ یعنی قبل از ددلاین، به محض دریافت مدارک کامل از اپلیکنت، تصمیم گیری کنند. در چنین مواقعی، حتی ممکنه قبل از ددلاین، ظرفیت خالی مورد توجه شما، پر بشه؛ پس نگذارید تا روزهای آخر.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

با سلام وخسته نباشی به دوستان عزیز
    اکثر دانشگاههای امریکا ددلاین ترم زمستان تا سپتامبر فرصت داره اما از زانویه شروع میشه. از یکی از دوستان شنیدم که ددلاین مهم نیست بلکه زمان شروع مهمه. با این اوصاف واسه ترم زمستان سال بعد من حدود 2 ماه فرصت دارم. حالا به نظرتون الان برای تماس با استادا یر نشده؟ زمان مناسب برای تماس چه زمانیه؟
    اگه سوالم تکراریه عذرخواهی میکنم اما واقعا گیج شدم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    برای کسی مهم نیست که تو همون ایالت ساکنه. برای شمایی که معلوم نیست اوضاع ویزات چی میشه هر چه زودتر وضعیت پذیرشت معلوم شه بهتره. برخی دانشگاه ها چند دوره پذیرش دارند و قطعا کسی که زودتر اپلای کنه زودتر هم نتیجه اش مشخص میشه برخی دانشگاه ها هم همه رو نگه میدارند و یکجا بررسی میکنند که دیگه اون جبریه که شامل حالتون میشه و باید منتظر بمونید و به محض اعلام نتیجه برای ویزا اقدام کنید. در هر صورت الان شروع کنید به تماس چون کمی دیر شده.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط bimetal نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشی به دوستان عزیز
    اکثر دانشگاههای امریکا ددلاین ترم زمستان تا سپتامبر فرصت داره اما از زانویه شروع میشه. از یکی از دوستان شنیدم که ددلاین مهم نیست بلکه زمان شروع مهمه. با این اوصاف واسه ترم زمستان سال بعد من حدود 2 ماه فرصت دارم. حالا به نظرتون الان برای تماس با استادا یر نشده؟ زمان مناسب برای تماس چه زمانیه؟
    اگه سوالم تکراریه عذرخواهی میکنم اما واقعا گیج شدم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل هستم و میخوام برای master - fall 2015 اپلای کنم. امتحان زبانم دو ماه دیگه هست و چون معدل بالایی ندارم، نمیدونم اگه الان به استادا ایمیل بزنم مناسبه یا نه؟ (چون نمره زبانم آماده نیس و رزومه م زیاد قوی نیس به خاطر معدل)
    ممنون میشم راهنمایی کنین!

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من دانشجویه ترم 7 مهندسی موادم.معدلم پایینه برای همین میخوام 9 ترمه کنم خودمو
    کلاس های ایلتس رو هم دارم میرم،پروژه کارشناسیمم شاید مقاله ازش در بیاد،سه تا مدرک بازرسی جوش هم دارم.
    میخواستم ببینم از کی باید با اساتید شروع به مکاتبه کنم؟
    چون الان واقعا گیج شدم از کجا و کی شروع کنم نظرمم بیشتر رو کانادا و استرالیاست.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام بچه ها
    من برای دکترا سال بعد پاییز میتونم اپلای کنم ، چون بهمن امسال پایان نامه امو دفاع میکنم و بهار سال بعد مدرک زبان میگیرم و مجبورم تا پاییز سال بعد منتظر شم تا gre امتحان بدم !
    حالا با احتساب این شرایط من از کی به اساتید ایمیل بزنم ؟ به نظرتون اگه صبر کنم تا مدارکم حاضر بشه (زبان-gre-نمره پایان نامه ام ) دیر نمیشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)